Plastové vchodové jak je neznáte

21.11.2013 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Plastové vchodové dveře poskytují výhodný poměr cena – kvalita. Žádané jsou i díky snadné údržbě a zajímavým designovým možnostem. Seznamte se také s plastovými dveřmi s překryvnou hliníkovou výplní.

Plastové vchodové jak je neznáte
Reklama

Vchodové dveře podle Vašeho gusta

Plastové vchodové dveře jsou vhodné jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. Představují vhodnou volbu zejména k novým plastovým oknům. Velmi dobře tak lze sladit barvu oken i dveří.

Plastové dveře jsou podobně jako plastová okna vyrobeny z plastového profilu. Tvarovou a rozměrovou stabilitu zajišťuje masivní výztuha v rámu i křídle dveří. Výplň dveří je buď kvalitní izolační zasklení, nebo izolační výplň, kterou lze volit v široké škále provedení. Zajímavé možnosti poskytují kombinace s bočními nebo horními nadsvětlíky.

Plastové vchodové dveře s překryvnou výplní

Značka VEKRA nabízí také plastové vchodové dveře s překryvnou hliníkovou výplní. Vylepšení dveří spočívá v tom, že z venkovní strany se na dveřní křídlo pevně připojí hliníková deska. Ta kryje křídlo i výplň a po obvodu pak přiléhá na pryžové těsnění rámu dveří.

Překryvná výplň přispívá k podstatnému vylepšení vlastností plastových dveří. Celkově je zpevní, lépe odolávají svěšování i případnému poškození. Zlepší se také zvuková a tepelná izolace.

Velkou výhodou těchto plastových dveří je zcela hladký design, který velmi usnadňuje jejich čištění. Široká nabídka designových možností a barevných variant plastových vchodových dveří s překryvnou výplní umožňuje vybrat si dveře podle vlastního vkusu.

VEKRA dodává plastové vchodové dveře standardně s tříbodovým bezpečnostním zámkem. Kování je plně seřiditelné, na přání je možné dveře osadit elektronickými bezpečnostními a ovládacími prvky. Samozřejmostí je široká nabídka madel, klik, dopisních vhozů a dalších prvků. Samozřejmostí je hliníkový práh s úplně přerušeným tepelným mostem pro účinnou ochranu před prochlazováním, průvanem, prachem i vlhkostí.

VEKRA je tradiční český dodavatel oken a dveří. V nabídce jsou okna a vchodové dveře pro každý typ stavby.  VEKRA to je Vaše jistota správné volby.

Reklama
Reklama

Související články

Milujete svůj domov? Pořiďte si bezpečnostní dveře!

15.07.2020 | Okna a dveře

Vlastníte byt nebo rodinný dům? Pak jste pravděpodobně na jeho pořízení vynaložili nemalé prostředky. A když jste ho konečně získali, investovali… Celý článek

Bezpečnostní dveře do domu i bytu

28.05.2020 | Okna a dveře

Chraňte svůj majetek před nezvanými hosty! Bezpečnostní dveře jsou základem. Na základě jakých parametrů vybrat ty pravé? Poradíme vám! Celý článek

Jsou vaše okna zralá na výměnu? Tak je vyměňte za nová!

01.04.2020 | Okna a dveře

Životnost oken udává jejich výrobce. Obecně se dá říci, že čím kvalitnější okna si pořídíte a čím víc do nich na začátku investujete, tím déle a lépe… Celý článek

Bezpečnostní dveře do domu? Ohlídejte si certifikaci!

16.09.2019 | Okna a dveře

Ochrana majetku je dnes více než na místě. Policejní statistiky hovoří jasně. V Čechách se zlodějům stále daří, byť počty vloupání od roku 2013… Celý článek

Reklama
Reklama