Trocal 88+ Investice do budoucnosti

19.10.2009 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Trocal 88+  Investice do budoucnosti

Známé úsloví praví, že lepší je nepřítelem dobrého… Stejně jako v ostatních odvětvích lidské činnosti, tak i v oblasti výplní otvorů – tedy oken a dveří – je snaha o „lepší“ neustálým motorem vývoje. Před několika málo lety jsme se rozplývali nad vynikajícími parametry 5komorových profilů a dnes je tato technologie na prahu smetiště dějin…

Většina primitivních „marketingových principálů“ dál halasně vykřikuje o množství komor v jejich systémech a jejich nezbytnosti pro Vaše bytí, vývoj nicméně kráčí zcela jinou cestou.

Budoucnost se jmenuje inteligentní inženýrství.

Co si pod tímto pojmem představit? Snad nejsrozumitelněji – vítězství ducha nad hmotou, kvality nad kvantitou či v našem případě chytré konstrukce nad množstvím zbytečných komor. Tak jako s 8 koly nebudete mít lepší auto, stejně tak počet komor naprosto nerozhoduje o kvalitě okna. Stejně jako v případě 8kolového auta je i nadbytečné množství komor stejně kontraproduktivní. Prostě neplatí ono demagogicky omílané – je-li něčeho více, je to automaticky lepší.

Pádnou odpovědí na stále razantně stoupající požadavky na úsporu energií je systém Trocal 88+, jehož tepelná izolace je stejná jako cihlové zdi tloušťky 80 cm… S použitím standardního trojskla je tepelná izolace celého okna ekvivalentní cihlové zdi o tloušťce 110 cm.

Co jsme k tomu potřebovali? Konstruktérský um, 88 mm stavební hloubky a šest komor…

Není nic, co dnešní okenní technika zná, umí a dosahuje, a my bychom to nedokázali splnit.

Okna na výšku celého podlaží…? Barevná okna na výšku celého podlaží…??? Ještě k tomu do pasivního domu…? Navíc ve štíhlém a variabilním designu…?

Ano, jste tu správně.

Pokud si pomyslíte, že takovýto výkon musí stát velmi mnoho peněz – i to je příjemný omyl. Přesvědčte se sami – stejně jako to udělala řada lidí před Vámi, dnes naši spokojení zákazníci.

Navíc jsou naše okna 88+ snadno opravitelná a recyklovatelná. Pro jejich tvorbu jsme se spolehli na klasickou konstrukci, kterou jsme sofistikovaným způsobem vylepšili podle nejnovějších trendů. Výhody pro Vás? Žádné vlepování skla do křídla pro zajištění jeho stability – tedy žádná nutnost při poškození křídla či rozbití skla měnit kompletně celé křídlo (za odpovídající náklady) a v budoucnu řešit potíže s jejich odstraněním a recyklací (prakticky nemožná ekonomická separace materiálů).

Žádné exotické materiály – tedy ani zde žádný problém do budoucna s odstraněním takovýchto oken a jejich recyklací. U nás jste vždy na té správné straně.

Přesně tak, jak očekáváte.

A ptáte se, jestli vývoj půjde ještě dále a kam? I na to Vám odpovím – pokud to bude smysluplné, tak určitě ano. Je potřebné si jen stanovit další cíle. A že jich pár máme… Jak praví naše motto – „O myšlenku napřed…“.

Takže… Vítejte!

Více informací na www.trocal.cz.

Počet komentářů (3) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Než koupíte plastová okna ...

Než koupíte plastová okna ...

2.11.2009 | PR článek | Okna a dveře

Plastová okna nejsou úplně běžným produktem. Orientovat se v současné nabídce je problém i pro odborníky, natož pro laika. Pokud stojíte před tímto pr... Celý článek

Na profilu záleží

Na profilu záleží

26.10.2009 | PR článek | Okna a dveře

Zkušenosti ze sousedního Německa prokázaly, že tepelné a mechanické vlastnosti kvalitních plastových oken zůstaly i po čtyřiceti letech užívání prakti... Celý článek

Než koupíte plastová okna ...

Než koupíte plastová okna ...

13.10.2009 | PR článek | Okna a dveře

Plastová okna nejsou úplně běžným produktem. Orientovat se v současné nabídce je problém i pro odborníky, natož pro laika. Pokud stojíte před tímto pr... Celý článek

Jak a čím zasklít střešní okna a jak uspořit energii

Jak a čím zasklít střešní okna a jak uspořit energii

14.9.2009 | PR článek | Okna a dveře

Podkroví domu je třeba dokonale zaizolovat proti slunečnímu žáru v létě, proti chladu v zimě, a po celý rok proti dešti a nepohodě. Výběr vhodných ske... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii