Udělejte si v ložnici příjemné přítmí díky zcela zatemňujícím roletám

02.11.2017 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

To, zda je náš spánek kvalitní a přináší nám potřebný zdravý odpočinek, poznáme velmi rychle. Stačí totiž pár nocí a pokud se probouzíme, ruší nás světlo pouliční lampy, blikající neon z ulice či světla kolem projíždějících automobilů, ráno budeme unavení, i když bychom měli být díky počtu spánkových hodin svěží a připravení na další den. Proto není na co čekat a ihned hledat účinnou pomoc, která by nám klidný spánek zajistila. Ať už máte okna klasická, tedy ve svislé poloze, nebo střešní v různém sklonu, opatřete je zcela zatemňující roletou.

Udělejte si v ložnici příjemné přítmí díky zcela zatemňujícím roletám
Reklama

Příjemný vzhled a funkčnost

Rolety se na oknech mnoha nemovitostí objevují již po několik let. Za tu dobu došlo k jejich velkém zdokonalení, jak co se týče materiálů, z nichž se vyrábí, tak funkčnosti a designu. Ať už chcete, aby vaše ložnice působila jednoduše, elegantně, honosně nebo moderně a trendy, z nabídky si zajisté vyberete.

Zcela zatemňující rolety Itzala si můžete pořídit ve čtyřech barevných provedeních. V elegantní bílé, která se zároveň hodí kdekoli, příjemné přírodní béžové, výrazné a nepřehlédnutelné modré, nebo moderní šedé, jež dotvoří k dokonalosti interiér zařízený v posledním trendy stylu.

Nebojte se složitostí či manipulace

Možná vás u stínicí techniky odrazuje to, že se snadno pokazí a často ji musíte alespoň drobně opravovat. Toto však dávno neplatí, s takovou potíží jsme se setkávali u nekvalitních žaluzií. Léta používání přinesly inovace, které společnosti při výrobě používají. I na poli rolet jde výrobcům o to, aby byli uživatelé spokojeni a manipulace s roletou nepřinesla komplikace dospělým, ale ani dětem. I jim totiž okna pro vydatný spánek zastiňujeme.

Zcela zatemňující rolety Itzala se ovládají ručně, stačí je zatáhnout za spodní lištu a stáhnout či vysunout do polohy, v jaké ji chcete ponechat.

Netrapte se přebytkem světla či svitem měsíce. Zatemněte výplně oken během chvilky. Montáž je rychlá a snadná, za pár chvil od doručení rolet k vám domů se budete těšit jak z účinku, tak z okořenění pokoje, které mu zcela zatemňující roleta přinese.

Reklama
Reklama

Související články

Protipožární dveře na klíč od Mand CZ

07.02.2019 | Okna a dveře

Mand CZ je tu od toho, aby vám pomohl zorientovat se ve světě dveří. Celý článek

Proč jsou posuvné dveře tak oblíbené?

05.01.2019 | Okna a dveře

Posuvné dveře se těší stále větší oblibě. Oproti klasickým dveřím mají hned několik výhod, které je staví na vysoké příčky popularity. A vy víte,… Celý článek

Vakuové izolační sklo od společnosti Guardian Glass otevírá nové možnosti

14.11.2018 | Okna a dveře

Společnost Guardian Glass vyvinula inovativní technologii, která mění způsob, jakým se vyrábí vysoce výkonná zasklení, a která už dnes plní budoucí… Celý článek

Společnost Guardian Glass představuje budoucnost dynamického zastiňování oken a dveří

23.10.2018 | Okna a dveře

Společnost Guardian Glass vyvinula nové úsporné a spolehlivé řešení integrovaného zastiňování oken a dveří. Firma připravuje výstavbu pilotního… Celý článek

Reklama
Reklama