Reklama

Udělejte si v ložnici příjemné přítmí díky zcela zatemňujícím roletám

2.11.2017 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

To, zda je náš spánek kvalitní a přináší nám potřebný zdravý odpočinek, poznáme velmi rychle. Stačí totiž pár nocí a pokud se probouzíme, ruší nás světlo pouliční lampy, blikající neon z ulice či světla kolem projíždějících automobilů, ráno budeme unavení, i když bychom měli být díky počtu spánkových hodin svěží a připravení na další den. Proto není na co čekat a ihned hledat účinnou pomoc, která by nám klidný spánek zajistila. Ať už máte okna klasická, tedy ve svislé poloze, nebo střešní v různém sklonu, opatřete je zcela zatemňující roletou.

Udělejte si v ložnici příjemné přítmí díky zcela zatemňujícím roletám

Příjemný vzhled a funkčnost

Rolety se na oknech mnoha nemovitostí objevují již po několik let. Za tu dobu došlo k jejich velkém zdokonalení, jak co se týče materiálů, z nichž se vyrábí, tak funkčnosti a designu. Ať už chcete, aby vaše ložnice působila jednoduše, elegantně, honosně nebo moderně a trendy, z nabídky si zajisté vyberete.

Zcela zatemňující rolety Itzala si můžete pořídit ve čtyřech barevných provedeních. V elegantní bílé, která se zároveň hodí kdekoli, příjemné přírodní béžové, výrazné a nepřehlédnutelné modré, nebo moderní šedé, jež dotvoří k dokonalosti interiér zařízený v posledním trendy stylu.

Nebojte se složitostí či manipulace

Možná vás u stínicí techniky odrazuje to, že se snadno pokazí a často ji musíte alespoň drobně opravovat. Toto však dávno neplatí, s takovou potíží jsme se setkávali u nekvalitních žaluzií. Léta používání přinesly inovace, které společnosti při výrobě používají. I na poli rolet jde výrobcům o to, aby byli uživatelé spokojeni a manipulace s roletou nepřinesla komplikace dospělým, ale ani dětem. I jim totiž okna pro vydatný spánek zastiňujeme.

Zcela zatemňující rolety Itzala se ovládají ručně, stačí je zatáhnout za spodní lištu a stáhnout či vysunout do polohy, v jaké ji chcete ponechat.

Netrapte se přebytkem světla či svitem měsíce. Zatemněte výplně oken během chvilky. Montáž je rychlá a snadná, za pár chvil od doručení rolet k vám domů se budete těšit jak z účinku, tak z okořenění pokoje, které mu zcela zatemňující roleta přinese.

Související články

Vakuové izolační sklo od společnosti Guardian Glass otevírá nové možnosti

Vakuové izolační sklo od společnosti Guardian Glass otevírá nové možnosti

14.11.2018 | PR článek | Okna a dveře

Společnost Guardian Glass vyvinula inovativní technologii, která mění způsob, jakým se vyrábí vysoce výkonná zasklení, a která už dnes plní budoucí po... Celý článek

 Společnost Guardian Glass představuje budoucnost dynamického zastiňování oken a dveří

Společnost Guardian Glass představuje budoucnost dynamického zastiňování oken a dveří

23.10.2018 | PR článek | Okna a dveře

Společnost Guardian Glass vyvinula nové úsporné a spolehlivé řešení integrovaného zastiňování oken a dveří. Firma připravuje výstavbu pilotního závodu... Celý článek

Podlahy a dveře Plancher, aneb 4 tipy pro vaši vysněnou domácnost

Podlahy a dveře Plancher, aneb 4 tipy pro vaši vysněnou domácnost

31.10.2017 | PR článek | Okna a dveře

Výběr perfektní podlahy a dveří pro domácnost je obtížná disciplína. Na trhu existuje nepřeberné množství materiálů i dekorů a vyznat se v nabídce je ... Celý článek

Bezpečnost dětí především! Mají vaše okna dětskou pojistku?

Bezpečnost dětí především! Mají vaše okna dětskou pojistku?

26.10.2017 | PR článek | Okna a dveře

Všimli jste si, že vaše děti si den za dnem rozšiřují své pole působnosti? Máte pocit, že místa, kam včera ještě nedosáhly se posouvají stále výš? Vní... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii