Výběr interiérových dveří ulehčí počítač

15.5.2012 | časopis Panel Plus | Rubrika - Okna a dveře

Sponzorované odkazy:

Vybíráte nové interiérové dveře pro svůj byt? Než začnete běhat po obchodech, zkuste využít výhod informační dálnice 21. století. Aplikace společnosti SOLODOOR dovolují na většinu otravného pojíždění po prodejnách zapomenout a ty pravé dveře nalézt prostřednictvím počítače a internetu.

Výběr interiérových dveří ulehčí počítač


Zpracováno z časopisu Panel Plus

Výběr nových interiérových dveří do bytu či rodinného domu představuje celkem významnou investici. Každý, kdo někdy nové dveře sháněl, potvrdí, že se jedná o běh na relativně dlouhou trať. Objíždění prodejců a specializovaných obchodů, výběr nejvhodnějšího designu, povrchové úpravy, prosklení...A nakonec čekání na dodávku. Podstatnou část tohoto martyria si můžete ušetřit díky konfigurátoru dveří a vizualizacím dveří v interiérech od společnosti SOLODOOR.

Konfigurátor dveří

SOLODOOR patří k předním domácím výrobcům interiérových dveří a obložkových zárubní. V sortimentu společnosti figuruje na 16 výrobkových řad, v každé řadě několik modelů s různými možnostmi povrchové a barevné úpravy či prosklení. Takzvaný konfigurátor dveří na adrese www.solodoor.cz umožňuje se v této škále jednoduše orientovat a sestavit si dveře podle přání. V konfigurátoru může uživatel kombinovat různé modely, dezény povrchu (CPL, fólie, dýha apod.), typ prosklení, další doplňky a technické podrobnosti (rozměr dveří, pravé nebo levé dveře, obložkové zárubně). Okamžitě získává perfektní obrázek dveří a také přehled o ceně zvolené sestavy.

Vizualizace dveří v interiérech

Vizualizace dveří v interiérech („běhají“ také na www.solodoor.cz) posouvají možnosti výběru dveří ještě o mílový krok dál. S jejich pomocí totiž můžete posoudit, jak určitý model dveří vypadá přímo v kuchyni, obývacím pokoji, ložnici či chodbě. Obě aplikace jsou propojeny, takže sestavu zvolenou v konfigurátoru lze následně zobrazit přímo v interiéru bytu. Ve vizualizacích je nyní k dispozici celkem 16 různých variant interiérů. V každém interiéru může uživatel měnit barvu stěn a podlah a zároveň sledovat, jak tato barevná úprava ladí s dveřmi. Nebo se nabízí i opačný postup – tedy k vybrané barvě stěny či podlahy hledat v sortimentu SOLODOOR ty nejhezčí dveře. A pro zvolenou optimální volbu pak nalézt cenu v konfigurátoru.

Již nyní připravuje SOLODOOR další zásadní vylepšení systému vizualizace. Hodlá totiž zákazníkům nabídnout software, který umožní do systému nahrát fotografii vlastního obývacího pokoje, kuchyně či ložnice. To pak dovolí posuzovat, jak dveře SOLODOOR, pasují zasazené do skutečně reálného interiéru konkrétního zákazníka.

Sněhobílý POLAR

Modelů, které můžete vyzkoušet v konfigurátoru a vizualizacích, je celá řada. Začněte třeba letošní žhavou novinkou – modelovou řadou POLAR, která přináší klasickou, ale přesto stále neokoukanou a v mnoha interiérech bezkonkurenční bílou barvu dveří. Exkluzivní řadu POLAR tvoří bílé profilované dveře s vysoce kvalitním lakovaným pololesklým povrchem na velmi odolné HDF desce. Zajímavým grafickým prvkem jsou svisle či vodorovně frézované drážky na povrchu dveří.

Přečtete si o tématu Rekonstrukce bytu zde

Foto: Solodoor
Text: Jiří Janoušek
Více se dočtete v časopise Panel Plus

Počet komentářů (2) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Denní světlo v podkroví pro vaši pohodu

Denní světlo v podkroví pro vaši pohodu

1.6.2012 | PR článek | Okna a dveře

Vpusťte do podkrovních prostor svého domu či bytu více světla a vzduchu a proměňte je v příjemnější a zdravější místo! Málo se ví, jak je světlo důle... Celý článek

Vylepšená eurookna omezí rosení

Vylepšená eurookna omezí rosení

30.5.2012 | PR článek | Okna a dveře

Rosení oken v interiéru je často pro majitele nových oken problém, dřevěná eurookna nevyjímaje. Na vině bývá nedostatečné větrání. Inovovaná eurookna ... Celý článek

Zdvižně posuvné plastové dveře dají bydlení nový rozměr

Zdvižně posuvné plastové dveře dají bydlení nový rozměr

14.5.2012 | PR článek | Okna a dveře

Toužíte otevřít svůj domov přírodě? Projít z bytu přímo do zahrady nebo na terasu bez barier a omezení. Plastové dveře HS Portal Vám splní sny o moder... Celý článek

Plastová okna a dveře s garancí původu

Plastová okna a dveře s garancí původu

2.5.2012 | PR článek | Okna a dveře

Víte kdo a kde vyrobil plastová okna, která jste si koupili? Asi znáte nemilá překvapení při servisu oken neznámého výrobce. Garance původu Vám poskyt... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii