12. díl Feng shui: Čínský nový rok

19.12.2012 | Redakce | Rubrika - Ostatní

Sponzorované odkazy:

Stejně jako u nás i v Číně a dalších asijských státech je konec roku spojován s životními změnami, novým začátkem a přerodem energie. Podobně jako u nás se sejde rodina a přátelé, oslavuje se, jí se dobré jídlo, tančí, noční nebe rozzáří ohňostroj.

12. díl Feng shui: Čínský nový rok

Na rozdíl od nás slaví Číňané nový rok až na jaře – původně byl také nazýván  Svátky jara. Datum těchto oslav není pevné, každoročně se mění podle lunárního cyklu.

V roce 2013 připadá toto datum na 10. února – zcela přesně je to na jedenáctou hodinu večer 9. února. Podle čínské tradice v tomto okamžiku předává svou vládu nad rokem Vodní Drak (který vládl roku 2012) Vodnímu Hadu.

S touto energetickou změnou se spojuje řada rituálů, oslav a samozřejmě i úprav energií v bytě a firmě. Každý Číňan dobře ví, že této změně je nutné se přizpůsobit a chce-li být nadále zdravý, úspěšný a posílit rodinné vztahy, tak je potřeba zvolit vhodné „léčebné prostředky“.

O tom jak probíhají slavnostní průvody a oslavy čínského nového roku máme již dobrou představu z televize. To co nevidíme jsou přípravy a změny, které probíhají v domovech a firmách. V tomto období každý dbá na obnovu energií ochranných bůžků FU, LU, ŠOU, výběr těch správných ochranných a posilujících předmětů a celkovou očistu a aktivaci energie.

Pečlivé přípravy jsou nezbytné, díky nim je možné si zajistit hladký vstup do nastávajícího roku, dostatek peněz, pevné zdraví, dobré rodinné vztahy a štěstí.

Sílu umění Feng Shui využívají jak obyčejní lidé, tak velké s úspěšné firmy na celém světě. A patří mezi ně řada z těch nejznámějších – Sonny, Mac Donald, Honda …  Možná může Feng Shui prospět i vám. Stačí se zamyslet nad tím, co si v nastávajícím roce přejete a co je potřeba posílit. Potřebné informace najdete na internetu nebo přímo na seminářích zaměřených na toto období.

V roce 2013, roce VODNÍHO HADA můžeme čekat významnou změnu energií – na rozdíl od extrovertního Draka, který poukazoval na aktuální dění a jeho nedostatky nás nyní čeká období zpracování získaných informací a jejich transformace. Více se dočtete v lednu na našich webových stránkách.

 

Ludmila Djemelová

Konzultantka Feng Shui

www.fengshui-interiery.cz

www.fengshuiporadenstvi.cz

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Vyberte si svůj nový domov. Zamiřte na veletrh Bydlení.

Vyberte si svůj nový domov. Zamiřte na veletrh Bydlení.

13.2.2013 | Redakce | Ostatní

Každoročně míří všichni, kteří hledají nové bydlení nejen v Praze a Středočeském kraji, na veletrh Bydlení, nové projekty. Svou nabídku zde představuj... Celý článek

Veletrh PRAGOINTERIER oslní nejen světlem

Veletrh PRAGOINTERIER oslní nejen světlem

8.2.2013 | Redakce | Ostatní

Mezinárodní veletrh bytového designu PRAGOINTERIER představí 14. - 17. února 2013 moderní design a navíc můžete vyhrát i luxusní vybavení Vašeho inter... Celý článek

dTest pomáhá při nákupech

dTest pomáhá při nákupech

12.11.2012 | PR článek | Ostatní

Představte si, že máte při nákupech po ruce pomocníka, který pozná kvalitu výrobků, rozklíčuje složení potravin a poradí při spotřebitelských probléme... Celý článek

Předvánoční veletrh na výstavišti v Praze opět oslní návštěvníky svými vánočními dekoracemi.

Předvánoční veletrh na výstavišti v Praze opět oslní návštěvníky svými vánočními dekoracemi.

9.11.2012 | PR článek | Ostatní

Ty nejbáječnější vánoční nákupy spojené se zábavou již počtvrté nabídne populární akce STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, která proběhne v PVA EXPO PRAHA – Letňa... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii