Reklama

Každá žena by měla mít svůj koutek. A jak bude vypadat ten váš?

07.05.2019 | StanislavaV | Rubrika - Ostatní

Téměř každá žena vlastní nejrůznější líčidla. A ta musí být někde uskladněna. A přiznejme si, že police v koupelně nepůsobí na pohled zrovna nejlépe. Nemluvě o malování se v kuchyni, kde je jediné místo, kam si můžete se svými líčidly sednout. Každá žena by proto měla mít svůj vlastní koutek, kde bude nejen dostatek světla, ale i úložných prostor.

Každá žena by měla mít svůj koutek. A jak bude vypadat ten váš?
Reklama

Pokud máte možnost udělat si ve své ložnici vlastní beauty koutek, neváhejte a pusťte se do práce. Získáte tak místo, kde budete moct uskladnit všechny svá líčidla na jednom místě – a ještě k tomu elegantně. Navíc půjde i o místo, kde se budete moct v klidu posadit a zkrášlit se. Kromě make-upu si zde můžete dělat i nehty, vlasy, ale třeba jen oddychovat.

Každá žena by měla mít svůj koutek. A jak bude vypadat ten váš?

Kam svůj kosmetický stolek umístit?

To, kde bude váš kosmetický koutek umístěn, se odvíjí zejména podle toho, co vyhovuje vám samotným. Chcete sedět vedle okna na sluníčku, kde budete mít líčení na denním světle, nebo vás naopak přímé slunce znervózňuje a chcete sedět raději na druhé straně pokoje? Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, vždy byste se měli snažit o to, aby byl váš kosmetický koutek co nejvíce na denním světle. Díky tomu budete vědět, jak bude vaše líčení vypadat v reálu. Navíc zamezíte tomu, že budete mít make-up jako pomeranč či duch. V koupelně je totiž velká šance, že své líčení při umělém osvětlení prostě neodhadnete.

Kvůli chvílím, kdy budete naopak potřebovat večerní líčení, by na vašem stolku neměla chybět ani lampička – ideální jsou dvě, na každé straně stolu jedna, nebo více světel kolem zrcadla. Zde musíte myslet na to, abyste měli přístup k elektrickým zásuvkám. A to i skrze fén či kulmu, pokud si zde budete dělat i vlasy.

Každá žena by měla mít svůj koutek. A jak bude vypadat ten váš?

Zrcadlo je opravdu důležité

Velké a kvalitní zrcadlo nesmí chybět v žádném kosmetickém koutku. Pokud máte obyčejný stolek a zrcadlo kupujete zvlášť, jednoduše jej postavte na stolek. Ideální varianta pak spočívá v tom, že si pořídíte kosmetický stolek, v němž bude zrcadlo rovnou zabudované. Takovýto stolek obsahuje i dostatek úložných prostor, kde budete moct uskladnit veškerá svá malovátka.

Jakou židli si vyberete?

Ke každému kosmetickému stolku by měla automaticky patřit i nějaká židle, na které budete moct sedět. Pokud projdete obchody ve vašem okolí, jistě narazíte na nejrůznější typy židlí, z nichž si určitě jednu vyberete. Samozřejmě můžete používat židli z kuchyně, ale opravdu vás bude věčné přesouvání nábytku bavit? Pokud nechcete židli, pořiďte si třeba křesílko či malý taburet.

Dolaďte vše podle svého

Jednou z možností je i vlastní výroba kosmetického stolku, kdy si jej můžete vytvořit celý sami. Nezapomínejte ani na drobnosti, jakými jsou nejrůznější nádobky, košíčky, dekorace, ale třeba i ozdobné krabičky.

Každá žena by měla mít svůj koutek. A jak bude vypadat ten váš?

Zdroj: amazon.com, euroleft.org

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční beránek, který potěší vaši rodinu

07.04.2020 | Ostatní

Velikonoční beránek je symbolem Velikonoc již od 14. století, kdy fungoval jako symbol jehněčího masa konzumovaného po konci předvelikonočního půstu.… Celý článek

Jak nám škodí klimatizace, pokud ji používáme nesprávně

22.05.2019 | Ostatní

V první chvíli se nám může vynález klimatizace zdát jako spásný nápad. Co by přeci mohlo být špatného na tom, mít doma pěkný chládek, zatímco venku… Celý článek

Jak si zařídit předsíň, se kterou zazáříte?

01.05.2019 | Ostatní

Předsíň je první místností, do které se po vstupu do domu či bytu dostaneme. Jde o místo, kde vítáme návštěvy. A nejen proto by mělo jít o místo,… Celý článek

Barev v interiéru se bát nemusíte

02.04.2019 | Ostatní

Mezi nejoblíbenější barvy v naší republice lze ještě stále považovat bílou barvu. Je symbolem čistoty, nevinnosti, navozuje v nás pocit klidu, navíc… Celý článek

Reklama
Reklama