Reklama

Povyšte svoji registraci na TOP uživatele a získejte výhody!!!

04.10.2011 | Redakce | Rubrika - Ostatní

Na našich stránkách jsme si pro Vás připravili další novinku - TOP uživatele. Stát se TOP uživatelem není tak složité, stačí se aktivně a pravidelně podílet na tvorbě obsahu webu a po určitém čase začnete požívat několik výhod spojených s tímto postavením.

Povyšte svoji registraci na TOP uživatele a získejte výhody!!!
ReklamaJaké výhody má TOP uživatel?

- přednostní nárok na 2 vstupenky zdarma na všechny veletrhy o bydlení, na kterých je oBydleni.cz mediálním partnerem.

- jednou ročně malý dárek (v hodnotě min. 300 Kč)

- zveřejnění v seznamu bodovaných uživatelů jako TOP uživatel, soutěž o nejlepšího TOP uživatele

- Váš diskusní příspěvek bude v diskusních fórech speciálně zvýrazněn a označen „TOP uživatel“.

- dobrý pocit, že se podílíte na tvorbě obsahu webových stránek jednoho z největších portálu o bydlení v ČRJak si vydělat body, aneb jak se stát TOP uživatelem?

Proto, abyste se stali naším TOP uživatelem, stačí nasbírat 100 bodů. TOP uživatelem se stanou aktivní registrovaní uživatelé.

Podklady pro článek, který bude zveřejněn… 30 bodů.

Rekonstruujete byt či dům? Předěláváte zahradu? Pošlete nám fotodokumentaci průběhu plus krátké popisky a my to po zvážení zveřejníme. Máte doma něco, s čím se chcete pochlubit a myslíte si, že by to mohlo zajímat i naše čtenáře? Neváhejte a posílejte fotky i s komentáři na martin.papousek@retailinfo.cz.

Účast ve foto soutěži, kterou vyhlašuje redakce… 15 bodů

Sekce fotogalerie: vložená a uznaná fotografie… 1 bod (max. 50 bodů)

Vkládejte fotografie do naší fotogalerie, pokud možno tematicky různorodé a získejte za každou uznanou a zveřejněnou fotku 1 bod. Pozor, při nahrávání je nutné být přihlášen do svého účtu.

Sekce Diskuze : pravidelné přispívání do diskuzí… 1příspěvek = 1 bod (max. 10 bodů)
V sekci Diskuze vkládejte vhodné příspěvky na libovolná témata, za vložení 10 příspěvků dostanete 10 bodů. Pozor, při vkládání příspěvků je nutné být přihlášen do svého účtu.

Náměty, nápady a návrhy pro zlepšení našich stránek… body individuálně (1-10 bodů)
Mátě nějaký nápad, návrh, co byste zlepšili na našich stránkách? Chybí Vám tady něco, o co byste měli zájem? Napište na martin.papousek@retailinfo.cz a my rádi zvážíme Vaše připomínky či podněty.

Pozn.: TOP uživatel účet je platný na jeden rok. Každý rok exspiruje 100 bodů, ale pouze těm, kteří mají více jak 100 bodů a stali se TOP uživatelem (kdo má např. 80 bodů neztratí po roce žádný bod)

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční beránek, který potěší vaši rodinu

07.04.2020 | Ostatní

Velikonoční beránek je symbolem Velikonoc již od 14. století, kdy fungoval jako symbol jehněčího masa konzumovaného po konci předvelikonočního půstu.… Celý článek

Jak nám škodí klimatizace, pokud ji používáme nesprávně

22.05.2019 | Ostatní

V první chvíli se nám může vynález klimatizace zdát jako spásný nápad. Co by přeci mohlo být špatného na tom, mít doma pěkný chládek, zatímco venku… Celý článek

Každá žena by měla mít svůj koutek. A jak bude vypadat ten váš?

07.05.2019 | Ostatní

Téměř každá žena vlastní nejrůznější líčidla. A ta musí být někde uskladněna. A přiznejme si, že police v koupelně nepůsobí na pohled zrovna nejlépe.… Celý článek

Jak si zařídit předsíň, se kterou zazáříte?

01.05.2019 | Ostatní

Předsíň je první místností, do které se po vstupu do domu či bytu dostaneme. Jde o místo, kde vítáme návštěvy. A nejen proto by mělo jít o místo,… Celý článek

Reklama
Reklama