Reklama

Vyberte si svůj nový domov. Zamiřte na veletrh Bydlení.

13.02.2013 | Redakce | Rubrika - Ostatní

Každoročně míří všichni, kteří hledají nové bydlení nejen v Praze a Středočeském kraji, na veletrh Bydlení, nové projekty. Svou nabídku zde představují nejvýznamnější developeři a realitní kanceláře, na veletrhu se tak návštěvníci mohou tváří v tvář setkat s komplexním průřezem trhu.

Vyberte si svůj nový domov. Zamiřte na veletrh Bydlení.
Reklama

Stejně, jako mnoho návštěvníků v historii, se i veletrh přestěhoval. Letošní ročník se tak poprvé uskuteční na moderním výstavišti v Praze – Letňanech. Veletrh Bydlení proběhne v termínu od 21. – 24. 3. 2013.

Výstava Bydlení  - nové projekty jako tradičně spojuje přehled možností pořízení nového bydlení, o kterém uvažuje i díky tlaku na ceny a dostupnosti různých způsobů financování stále více lidí. Prezentace svých nejdůležitějších projektů předvedou na výstavě přední developeři, atraktivní nabídku domů a bytů představí realitní kanceláře. Nabídku doplní ucelený přehled způsobů financování projektů vlastního bydlení.

 

Nabídka letošního ročníku veletrhu Bydlení bude podle organizátorů opravdu široká. Nejen, že si návštěvníci budou moci na vlastní oči prohlédnout nabídku nejvýznamnějších developerů a realitních kanceláří a vybrat si tak vysněný dům, byt či pozemek, porovnat jednotlivé nabídky mezi sebou na jednom místě, ale budou mít také možnost porovnat nabídky na financování vytoužené nemovitosti, její správy, pojištění a všech služeb, souvisejících s pořízením nové nemovitosti. Akce je určena pro prezentaci developerských společností, realitních kanceláří, společností s nabídkou bytů, rodinných domů, domů na klíč, typových projektů, firem nabízejících pozemky určené k zastavění, stavební systémy, či  stavebním spořením, hypotečními úvěry atd.

Právě možnost si jednotlivé nabídky porovnat na jednom místě je největší výhodou návštěvy veletrhu oproti například vybírání nemovitosti na internetu. I letos se organizátorům podařilo oslovit známé společnosti na trhu ze všech segmentů, ale také rozšířit nomenklaturu veletrhu o nové položky, které souvisejí s pořízením a správou nového Bydlení. Letošní ročník tak umožní všem návštěvníkům pojmout zajištění nového domu či bytu, ale třeba i pozemku jako komplexní proces a představí jim možnosti, jak se k ideálnímu bydlení dostat co nejefektivněji.

 

Ve spojení s výstavami FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, FOR OFFICE A FOR GREENERY vznikne jedinečná přehlídka nabídek pro styl a kvalitu bydlení. Nejen že si zde standardně budete moci vybrat vaše vysněné bydlení, způsob financování či poradit se s odborníky. Nově se budete moci inspirovat i při jeho vybavení. Od oken a podlah až po jedinečný vzhled vaší zahrady.

 

A kdo tedy na letošním veletrhu Bydlení představí svou nabídku?

Těžištěm výstavy samozřejmě i v letošním roce zůstávají významní developeři a realitní kanceláře, například Geosan Development, Ekospol, Metrostav Development, YIT Stavo, Design Development nebo JRD a další. Finanční instituce budou zastupovat mimo jiné Modrá Pyramida nebo Wüstenrot stavební spořitelna. Tento seznam samozřejmě není konečný. Kromě těchto stěžejních vystavovatelů přivítá letos poprvé veletrh Bydlení i nabídku dodavatelů energií, správy nemovitostí, nebo například firem, zajišťujících úklidové práce.

 

Nepropásněte speciální akci, kterou pro návštěvníky připravil organizátor výstavy. Pokud se zaregistrujete na webových stránkách veletrhu www.vystavabydleni.cz, získáte padesátiprocentní slevu na vstupenku. Za vstup na všechny veletrhy, konané na jednom místě, tak zaplatíte pouze 75 Kč. Výstava bude otevřena každý den od 10 do 18 hodin, poslední den pak do 17 hodin.

Veletržní areál PVA Expo se nachází v blízkosti stanice metra C Letňany, návštěvníci, přijíždějící autem mohou využít komfortu velkokapacitního parkoviště. Samotný areál nabízí návštěvníkům veškerý komfort, například klimatizaci, rozsáhlé možnosti občerstvení, ale hlavně to nejdůležitější – informace, které hledají.

Na akci vás zve organizátor M.I.P. Group a.s.

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční beránek, který potěší vaši rodinu

07.04.2020 | Ostatní

Velikonoční beránek je symbolem Velikonoc již od 14. století, kdy fungoval jako symbol jehněčího masa konzumovaného po konci předvelikonočního půstu.… Celý článek

Jak nám škodí klimatizace, pokud ji používáme nesprávně

22.05.2019 | Ostatní

V první chvíli se nám může vynález klimatizace zdát jako spásný nápad. Co by přeci mohlo být špatného na tom, mít doma pěkný chládek, zatímco venku… Celý článek

Každá žena by měla mít svůj koutek. A jak bude vypadat ten váš?

07.05.2019 | Ostatní

Téměř každá žena vlastní nejrůznější líčidla. A ta musí být někde uskladněna. A přiznejme si, že police v koupelně nepůsobí na pohled zrovna nejlépe.… Celý článek

Jak si zařídit předsíň, se kterou zazáříte?

01.05.2019 | Ostatní

Předsíň je první místností, do které se po vstupu do domu či bytu dostaneme. Jde o místo, kde vítáme návštěvy. A nejen proto by mělo jít o místo,… Celý článek

Reklama
Reklama