Vyberte si svůj nový domov. Zamiřte na veletrh Bydlení.

13.2.2013 | Redakce | Rubrika - Ostatní

Sponzorované odkazy:

Každoročně míří všichni, kteří hledají nové bydlení nejen v Praze a Středočeském kraji, na veletrh Bydlení, nové projekty. Svou nabídku zde představují nejvýznamnější developeři a realitní kanceláře, na veletrhu se tak návštěvníci mohou tváří v tvář setkat s komplexním průřezem trhu.

Vyberte si svůj nový domov. Zamiřte na veletrh Bydlení.

Stejně, jako mnoho návštěvníků v historii, se i veletrh přestěhoval. Letošní ročník se tak poprvé uskuteční na moderním výstavišti v Praze – Letňanech. Veletrh Bydlení proběhne v termínu od 21. – 24. 3. 2013.

Výstava Bydlení  - nové projekty jako tradičně spojuje přehled možností pořízení nového bydlení, o kterém uvažuje i díky tlaku na ceny a dostupnosti různých způsobů financování stále více lidí. Prezentace svých nejdůležitějších projektů předvedou na výstavě přední developeři, atraktivní nabídku domů a bytů představí realitní kanceláře. Nabídku doplní ucelený přehled způsobů financování projektů vlastního bydlení.

 

Nabídka letošního ročníku veletrhu Bydlení bude podle organizátorů opravdu široká. Nejen, že si návštěvníci budou moci na vlastní oči prohlédnout nabídku nejvýznamnějších developerů a realitních kanceláří a vybrat si tak vysněný dům, byt či pozemek, porovnat jednotlivé nabídky mezi sebou na jednom místě, ale budou mít také možnost porovnat nabídky na financování vytoužené nemovitosti, její správy, pojištění a všech služeb, souvisejících s pořízením nové nemovitosti. Akce je určena pro prezentaci developerských společností, realitních kanceláří, společností s nabídkou bytů, rodinných domů, domů na klíč, typových projektů, firem nabízejících pozemky určené k zastavění, stavební systémy, či  stavebním spořením, hypotečními úvěry atd.

Právě možnost si jednotlivé nabídky porovnat na jednom místě je největší výhodou návštěvy veletrhu oproti například vybírání nemovitosti na internetu. I letos se organizátorům podařilo oslovit známé společnosti na trhu ze všech segmentů, ale také rozšířit nomenklaturu veletrhu o nové položky, které souvisejí s pořízením a správou nového Bydlení. Letošní ročník tak umožní všem návštěvníkům pojmout zajištění nového domu či bytu, ale třeba i pozemku jako komplexní proces a představí jim možnosti, jak se k ideálnímu bydlení dostat co nejefektivněji.

 

Ve spojení s výstavami FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, FOR OFFICE A FOR GREENERY vznikne jedinečná přehlídka nabídek pro styl a kvalitu bydlení. Nejen že si zde standardně budete moci vybrat vaše vysněné bydlení, způsob financování či poradit se s odborníky. Nově se budete moci inspirovat i při jeho vybavení. Od oken a podlah až po jedinečný vzhled vaší zahrady.

 

A kdo tedy na letošním veletrhu Bydlení představí svou nabídku?

Těžištěm výstavy samozřejmě i v letošním roce zůstávají významní developeři a realitní kanceláře, například Geosan Development, Ekospol, Metrostav Development, YIT Stavo, Design Development nebo JRD a další. Finanční instituce budou zastupovat mimo jiné Modrá Pyramida nebo Wüstenrot stavební spořitelna. Tento seznam samozřejmě není konečný. Kromě těchto stěžejních vystavovatelů přivítá letos poprvé veletrh Bydlení i nabídku dodavatelů energií, správy nemovitostí, nebo například firem, zajišťujících úklidové práce.

 

Nepropásněte speciální akci, kterou pro návštěvníky připravil organizátor výstavy. Pokud se zaregistrujete na webových stránkách veletrhu www.vystavabydleni.cz, získáte padesátiprocentní slevu na vstupenku. Za vstup na všechny veletrhy, konané na jednom místě, tak zaplatíte pouze 75 Kč. Výstava bude otevřena každý den od 10 do 18 hodin, poslední den pak do 17 hodin.

Veletržní areál PVA Expo se nachází v blízkosti stanice metra C Letňany, návštěvníci, přijíždějící autem mohou využít komfortu velkokapacitního parkoviště. Samotný areál nabízí návštěvníkům veškerý komfort, například klimatizaci, rozsáhlé možnosti občerstvení, ale hlavně to nejdůležitější – informace, které hledají.

Na akci vás zve organizátor M.I.P. Group a.s.

Počet komentářů (2) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Letní dovolená s vůní dálek

Letní dovolená s vůní dálek

18.6.2013 | časopis Náš útulný byt | Ostatní

Každý někdy zatouží po klidném odpočinku na mořském břehu, na míle vzdáleném od městského ruchu... Celý článek

Květy nejen ve váze

Květy nejen ve váze

28.5.2013 | časopis Náš útulný byt | Ostatní

Motivy přejaté z přírody preferují romanticky založení lidé Celý článek

Veletrh PRAGOINTERIER oslní nejen světlem

Veletrh PRAGOINTERIER oslní nejen světlem

8.2.2013 | Redakce | Ostatní

Mezinárodní veletrh bytového designu PRAGOINTERIER představí 14. - 17. února 2013 moderní design a navíc můžete vyhrát i luxusní vybavení Vašeho inter... Celý článek

12. díl Feng shui: Čínský nový rok

12. díl Feng shui: Čínský nový rok

19.12.2012 | Redakce | Ostatní

Stejně jako u nás i v Číně a dalších asijských státech je konec roku spojován s životními změnami, novým začátkem a přerodem energie. Podobně jako u n... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii