Barevné Vánoce i díky náladovému a pocitovému osvětlení

8.12.2012 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

Barevné Vánoce i díky náladovému a pocitovému osvětlení

Nelze přehlédnout, že Vánoce pomalu, ale jistě klepou na dveře. Ulice září světelnými efekty, nákupní centra zdobí stromečky a honba za dárky nabývá na intenzitě. Každý by rád obdaroval svoji rodinu a blízké něčím výjimečným, něčím, co udělá radost a neskončí jako nepotřebná věc v nejzazším koutě. Mám pro vás tip. Pod stromeček darujte náladové a pocitové osvětlení.

 

Inspirujte se v internetovém obchodě Rájsvítidel.cz, kde nabízejí interiérová pocitová svítidla k naladění atmosféry. Produktová řada LivingColors jsou svítidla ve tvaru koule, která obsahují 7 výkonných LED zdrojů v nejrůznějších barevných provedeních, celkem s možností kombinace až 16 mil. barev. Svým tvarem nahrávají dokonalé vánoční atmosféře. Vánočními koulemi tak můžete ozdobit nejen stromek, ale i interiér bytu, domu.

Tato svítidla jsou luxusním a zároveň neokoukaným dárkem. Koupit je můžete pro různé účely…

 

Do interiéru i exteriéru

Náladové a pocitové svítidlo je ideální k naladění správné atmosféry v interiérech. Například pro relaxaci, při které se zbavujete stresu, při posezení s přáteli, pro intimní chvilky nebo jako doplněk bytu.

Svítidla můžete umístit takřka kamkoli. K světlu tak stačí přimontovat držák, který společně s pocitovým osvětlením utvoří zajímavé stropní osvětlení. S jednoduchým sloupkem zase vytvoří barevnou kombinaci plnohodnotné lampy do obýváku.

Voda a svítidla. Že to nejde dohromady? To neplatí o tomto speciálním typu osvětlení. Stačí si zakoupit svítidlo z produktové řady Philips Aqualight a romantiku si můžete vychutnat ve vaně nebo v bazénu. Nemusíte se bát úrazů od elektrické energie, svítidla jsou totiž vodotěsná s vlastním zdrojem uvnitř.

Obavy z vysokých účtů za elektřinu jsou zbytečné. Jedná se o kvalitní, barevný typ osvětlení pomocí LED diod, což zabezpečuje minimální odběr energie.

 

Nabídka LED svítidel je široká!

Philips Candelight Imageo je sesterská řada produků Aqualight, kterou můžete využívat v interiéru i exteriéru. Vyzdobte si tedy okno nebo rovnou celý dům, zahradu touto barevnou a statickou variantou svítidla.

Oblíbeným typem barevných LED svítidel jsou pro své universální použití tzv. LED pásky – Philips Imageolight Strip Colour. Vyzdobíte jimi ponurý kout, zrcadlo, kuchyňskou linku nebo třeba zadní prostor televize.

S náladovým a pocitovým osvětlení darujete pod stromeček zároveň relaxaci, bojovníka proti stresu a nádherný bytový doplněk.

Nedokážete si vybrat? Nejste si jisti zda dokážete dobře vybrat? Pro Vás jsme připravili dárkové vánoční poukazy pro možnost libovolného výběru osvětlení obdarovaným dle jeho preferencí. Tipy na vánoční dárky vč. Poukazů vybírejte z naší vánoční nabídky, s produkty skladem k expedici ihned – do Vánoc. Vše jen na RájSvítidel.cz.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Temné světlo noci

Temné světlo noci

16.1.2014 | časopis Náš útulný byt | Osvětlení

Černá je stále „in“, přesvědčit jsme se o tom mohli na letošním veletrhu Heimtextil. Celý článek

Pořídit si LED osvětlení se vyplatí

Pořídit si LED osvětlení se vyplatí

15.1.2013 | PR článek | Osvětlení

Také Vás trápí vysoká spotřeba elektrické energie za svícení? Pokud chcete svítit a zároveň spořit, kvalitní LED osvětlení Váš problém vyřeší. Celý článek

Kvalitní LED žárovky mají smysl

Kvalitní LED žárovky mají smysl

13.12.2012 | PR článek | Osvětlení

LED žárovky jsou stále více v kurzu a není tomu náhodou. Mohou být velice malé, mají extra nízkou spotřebu elektrické energie, nezpůsobují stroboskopi... Celý článek

Stolní lampa – nepostradatelný pomocník

Stolní lampa – nepostradatelný pomocník

20.11.2012 | PR článek | Osvětlení

Každý student, ať malý nebo velký, stráví u svého psacího stolu velký počet hodin. Příprava do školy zabere dost času, zvláště psaní úkolů, příprava s... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii