Design až na první místě...

25.8.2011 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

Design až na první místě...

Stejně jako služby architektů, i designové osvětlení se stává stále dostupnější pro širší vrstvy lidí, čímž celá společnost roste a uzavírají se nůžky mezi jednotlivými vrstvami, což je mimojiné známka vyspělosti celé populace.

Designová a moderní stylová svítidla byla až do nedávna výsadou především pro nejbohatší vrstvy obyvatelstva, které svůj interiér i zahradu realizovali pomocí architektů, které si mohli zaplatit a kteří jim prostory učinili luxusními, jak sami zákazníci žádali.

Lirio = design pro všechny

Už název sám napovídá, že se jedná něco jiného, něco záhadného a vyjímečného, jedná se totiž o jednu z řad největšího výrobce svítidel firmy Philips. Právě díky výrobcům jako je Philips se posunuje hranice mezi vysokou kvalitou zpracování osvětlení, jeho designové kvality a přesto velmi příznivé ceny. Lirio je koncept osvětlení, který má za cíl oslovit širší skupinu lidí a oslovit je zajímavými svítidly za poměrně nízkou cenu.

Vytváří tak svítidla Retro stylu, přez neobyčejné futuristické moderní tvary až po ucelené produktové typy, kde lampy a lampičky ve vašem interiéru mají stejný styl a neodmyslitelně patří k vašemu stropnímu či nástěnému osvětlení. Tím se dostává i do celkové poptávky lidí po dobových svítidlech (RETRO) a nebo vyjímečných tvarů jak z jiného světa.

Světla řady Lirio jsou přitom zhotovena z velmi kvalitních materiálů. Nejvíce je používán kov v podobě ušlechtilé oceli, sklo nebo s velice kvalitních a odolných plastů se skelnými vlákny.

Světelné zdroje designových svítidel

Protože Lirio je určeno opravdu všem, svědčí i jeho variabilita v použitých světelných zdrojích. Zatímco ostatní výrobci designových řad osvětlení musí svým ojedinělým tvarům a stylům svítidel přizpůsobovat i světelné zdroje, čímž dále omezují širokou použitelnost jejich svítidel, Philips používá ve svých svítidlech běžně dostupné zdroje se standartními paticemi jako jsou např. nejvyužívanější E27 (závit pro standartní žárovky, úsporky, LED zdroje).

Vyjma možnosti výměny v případě dožití světelného zdroje, za jiný můžete také pomocí volby různého zdroje co do tvaru a internzity světla, které zdroj vyzařuje měnit i vzhled a především kvalitu světla, které v takovém případě může být rozdílné a vybrat si to, které Vám vyhovuje.

Svítidla obecně patří mezi základní prvky interiéru, které určují náladu a funkci osvětlovaného prostoru. Proto neváhejte a objevte kvalitu a luxus, které se snoubí ve svítidlech Lirio a především, jsou určeny všem. Přesvědčit se o tom můžete v internetovém obchodě www.philips-levne.cz, kde můžete vybírat mezi dalšími řadami a typy svítidel ať už do interiéru či exteriéru.

Počet komentářů (2) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Umocněte atmosféru vánoc s pocitovým osvětlením LivingColors!

Umocněte atmosféru vánoc s pocitovým osvětlením LivingColors!

8.12.2011 | PR článek | Osvětlení

Společnost Philips, jako největší výrobce svítidel na světě, přišel s dalším průkopnickým projektem osvětlení z oblasti barevných LED svítidel. Tento... Celý článek

Ecomoods – úsporné a moderní!

Ecomoods – úsporné a moderní!

25.10.2011 | PR článek | Osvětlení

Standartní žárovky končí, co bude dál, jste připraveni? Jaká svítidla trh nabídne? A bojíte se účtu za elektrickou energii, nebo jen již plánujete kou... Celý článek

Venkovní svítidla a jejich výběr

Venkovní svítidla a jejich výběr

17.5.2011 | PR článek | Osvětlení

Svítidla komplexně vzato by měla být vhodná k našemu záměru použití a zároveň dosahovat ekonomického provozu. Na venkovní osvětlení by měl být kladen ... Celý článek

Interiérová stropní svítidla a lustry

Interiérová stropní svítidla a lustry

11.2.2011 | PR článek | Osvětlení

Vybrat to správné stropní svítidlo či lustr do bytu, nebo domu není až tak lehký úkol jak se na první pohled může zdát. Každý prostor má jinou funkci,... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii