Reklama

Ecomoods – úsporné a moderní!

25.10.2011 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

Ecomoods – úsporné a moderní!

Standartní žárovky končí, co bude dál, jste připraveni? Jaká svítidla trh nabídne? A bojíte se účtu za elektrickou energii, nebo jen již plánujete koupi nového svítidla? Máte v dnešní době na výběr skutečně úsporného svítidla se širším záběrem použitelnosti?

Co je to Ecomoods?

Ecomoods jsou produktem úsporné řady osvětlení mezinárodní značky Philips. Na trh přišly v roce 2008 a během krátké doby si našly mezi námi nespočet věrných zákazníků, kteří tuto řadu stále více preferují. Svítidla jsou navržena s důrazem na ekonomiku provozu a proto vždy uvnitř těchto světel najdete úsporné zářivkové zdroje. Jde o první řadu energeticky úsporných světel, kde tajemstvím je nový způsob získávání teplého světla z Fluorescenčního osvětlení.

Porovnejte s obyčejnými svítidly

V porovnání se standartním osvětlením jsou výrobky Ecomoods o 80% energeticky účinnější, čímž prospívají nejen našim bankovním účtům ale dokonce i životnímu prostředí.

Ecomoods jde ruku v ruce ve spojení stylového designu a nejnovější široce použitelné energeticky úsporné technologie, díky níž zde dokonce garantují i delší životnost svítidel.

Hlavním materiálem této řady je hliník a sklo, což vyjma celkového designu splňuje kriteria pro moderní svítidla. Svítidla jsou navíc vybavena novými funkcemi. Jak již bylo uvedeno výše, patří k těmto funkcím možnost fluorescenční rozsvícení bez blikání, které vás zbaví mžikavého světla když poprvé rozsvěcujete. Další vlastnost této řady jsou možnosti nastavování intenzity světla, chceteli možnost ztlumení zdroje. Nabídka svítidel se prozatím týká především nástěnným a stropním typům a jistě v dohledné době bude řada obsahovat i lampy a lampičky s možností kombinovat jednotlivé modely v ucelené řadě.Běžná instalace jako u standardních svítidel

U řady Ecomoods jsou Balast (regulátor energie) a svítidlo spojeny do jedné jednotky, kterou lze snadno nainstalovat a která je vhodná pro jakékoliv osvětlení. Zářivky Ecomoods tedy umožňují snadnou montáž a snižují znečištění a náklady na výměnu žárovky v balastu.

Šetřit a kvalitně svítit? S ECOMOODS, žádný problém!

Od roku 2009 začalo ukončovaní výroby 100W žárovek, rok na to přišlo ukončení a doprodej 75 W žárovek a letos jsou na řadě 60W.
Evropská unie zavedla předpisy týkající se žárovek, jejichž cílem je snížit množství emisí CO2, minimalizovat spotřebu v domácnostech a také snížit celkové roční náklady na energie. Výroba starých žárovek s kovovým vláknem je postupně ukončována a státy Evropské unie pozvolna přechází na úspornější světelné zdroje – tzv. úsporné zářivky.

Mezi těmito zdroji jsou dnes již široké možnosti výběru. Ať už se jedná o Halogenové žárovky, kde máme s pomocí technologie možnost až 30% úspory, nebo kompaktní zářivky, kde se jedná až o 80% úspory až po LED Diody, které ale prozatím mají jen omezené možnosti použití.

Kompletní nabídku svítidel Philips Ecomoods skladem, naleznete v internetovém obchodě www.philips-levne.cz , kde můžete vybírat z široké nabídky designových provedení úsporných svítidel.

Související články

Posviťte si na to

Posviťte si na to

13.1.2012 | časopis Náš útulný byt | Osvětlení

Málokdo si uvědomuje, jak důležitou roli hraje správné osvětlení místnosti a jak velký vliv může mít na naši náladu. Celý článek

Umocněte atmosféru vánoc s pocitovým osvětlením LivingColors!

Umocněte atmosféru vánoc s pocitovým osvětlením LivingColors!

8.12.2011 | PR článek | Osvětlení

Společnost Philips, jako největší výrobce svítidel na světě, přišel s dalším průkopnickým projektem osvětlení z oblasti barevných LED svítidel. Tento... Celý článek

Design až na první místě...

Design až na první místě...

25.8.2011 | PR článek | Osvětlení

Stejně jako služby architektů, i designové osvětlení se stává stále dostupnější pro širší vrstvy lidí, čímž celá společnost roste a uzavírají se nůžky... Celý článek

Venkovní svítidla a jejich výběr

Venkovní svítidla a jejich výběr

17.5.2011 | PR článek | Osvětlení

Svítidla komplexně vzato by měla být vhodná k našemu záměru použití a zároveň dosahovat ekonomického provozu. Na venkovní osvětlení by měl být kladen ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii