Kvalitní LED žárovky mají smysl

13.12.2012 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

LED žárovky jsou stále více v kurzu a není tomu náhodou. Mohou být velice malé, mají extra nízkou spotřebu elektrické energie, nezpůsobují stroboskopický efekt, mají velmi mnoho barevných variant a velmi mnoho dalšího. Avšak aby vám i LED žárovky dobře a dlouho sloužily, je třeba zaměřit se na ideální poměr ceny a výkonu. Jedině pak máte jistotu dobré koupě.

Kvalitní LED žárovky mají smysl
Reklama

 

A co neznačkové LED žárovky ze supermarketů?

Samozřejmě chápeme, že cena hraje svoji roli. A právě supermarketová nabídka je o ceně. Nikoli však o kvalitě. Mnozí z vás to určitě zažili. Pořídíte si LED žárovku v supermarketu a již po několika měsících běžného užívání náhle zjišťujete, že už některé diody ze sestavy na žárovce nesvítí, či dokonce značně poklesla intenzita světla.

Dokonce jeden velmi respektovaný časopis uvedl ve svých testech i skutečnosti o rizicích úrazu elektrickým proudem u některých výrobků, nejčastěji původem z Číny. Kde hrozí riziko úrazu elektrickým proudem, existuje i jisté riziko požáru!

 

Značková LED žárovka – radikálně lepší

U značkových LED žárovek máte jistotu, že výše uvedené problémy téměř nehrozí. Kupříkladu LED žárovky Verbatim vám zajišťují životnost a stálost intenzity světla daleko přesahující dvouletou záruční lhůtu. Výjimečná kvalita s prověřeným původem všech komponent.

 

Co pocítíte za změnu?

Výsledkem užívání značkových LED žárovek Verbatim bude vaše poznání, že se nevyplatí šetřit tam, kde je třeba skutečná kvalita a bezpečnost. Právě v případě LED žárovek dokonale platí, že nikdo není tak bohatý, aby si kupoval levné věci. Jelikož za čas, kdy Vám bude jedna značková LED žárovka spolehlivě sloužit, spotřebujete těch levných několik. Což se neblaze projeví na vašich utracených financích. A navíc, nebudete se muset obávat na LED žárovku sáhnout. Značkové LED žárovky Verbatim jsou bezpečné a úraz elektrickým proudem nehrozí.

 

 

Dál už jen kvalitní LED žárovky

Kvalitní a bezpečné LED žárovky Verbatim pořídíte za výborného poměru cena versus výkon v internetovém obchodě Luxo.cz. Pozor, nyní až do konce roku 2012 je doprava zcela zdarma! Neváhejte si pořídit kvalitní a bezpečné výrobky do své domácnosti nebo firmy. Všechny produkty LED osvětlení, LED pásky a další produkty si můžete rovněž prohlédnout v našem novém showroomu v Praze 4 v ulici Pod vinicí 27. Těšíme se na vás.

Reklama
Reklama

Související články

Zelená elektřina pro ekologicky smýšlející lidi

27.05.2020 | Osvětlení

Jako majitelé rodinného domu máte jistě snahu utrácet co nejméně peněz za energie. Jenže cena by neměla být jediným aspektem. V dnešní době je stále… Celý článek

Tipy pro nákup vánoční světelné výzdoby

28.11.2019 | Osvětlení

Vánoce bez záplavy světýlek si dovede představit málokdo. Ať už vám Vánoce rozzáří svítící ozdoby na vánoční stromek, světelné dekorace do okna,… Celý článek

Jak na dostatek světla v interiéru

11.03.2019 | Osvětlení

Správně osvětlený interiér na nás dýchá naprosto jinou atmosférou než ten, kde jsme jeho správnému výběru a rozmístění nevěnovali potřebnou pozornost… Celý článek

Smart osvětlení: BasicDIM Wireless, chytré bezdrátové ovládání svítidel Zumtobel a Thorn

24.01.2019 | Osvětlení

Skupina Zumtobel Group, světový lídr v oblasti komplexního řešení osvětlení, na podzim rozšířila portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik… Celý článek

Reklama
Reklama