Kvalitní LED žárovky mají smysl

13.12.2012 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

LED žárovky jsou stále více v kurzu a není tomu náhodou. Mohou být velice malé, mají extra nízkou spotřebu elektrické energie, nezpůsobují stroboskopický efekt, mají velmi mnoho barevných variant a velmi mnoho dalšího. Avšak aby vám i LED žárovky dobře a dlouho sloužily, je třeba zaměřit se na ideální poměr ceny a výkonu. Jedině pak máte jistotu dobré koupě.

Kvalitní LED žárovky mají smysl

 

A co neznačkové LED žárovky ze supermarketů?

Samozřejmě chápeme, že cena hraje svoji roli. A právě supermarketová nabídka je o ceně. Nikoli však o kvalitě. Mnozí z vás to určitě zažili. Pořídíte si LED žárovku v supermarketu a již po několika měsících běžného užívání náhle zjišťujete, že už některé diody ze sestavy na žárovce nesvítí, či dokonce značně poklesla intenzita světla.

Dokonce jeden velmi respektovaný časopis uvedl ve svých testech i skutečnosti o rizicích úrazu elektrickým proudem u některých výrobků, nejčastěji původem z Číny. Kde hrozí riziko úrazu elektrickým proudem, existuje i jisté riziko požáru!

 

Značková LED žárovka – radikálně lepší

U značkových LED žárovek máte jistotu, že výše uvedené problémy téměř nehrozí. Kupříkladu LED žárovky Verbatim vám zajišťují životnost a stálost intenzity světla daleko přesahující dvouletou záruční lhůtu. Výjimečná kvalita s prověřeným původem všech komponent.

 

Co pocítíte za změnu?

Výsledkem užívání značkových LED žárovek Verbatim bude vaše poznání, že se nevyplatí šetřit tam, kde je třeba skutečná kvalita a bezpečnost. Právě v případě LED žárovek dokonale platí, že nikdo není tak bohatý, aby si kupoval levné věci. Jelikož za čas, kdy Vám bude jedna značková LED žárovka spolehlivě sloužit, spotřebujete těch levných několik. Což se neblaze projeví na vašich utracených financích. A navíc, nebudete se muset obávat na LED žárovku sáhnout. Značkové LED žárovky Verbatim jsou bezpečné a úraz elektrickým proudem nehrozí.

 

 

Dál už jen kvalitní LED žárovky

Kvalitní a bezpečné LED žárovky Verbatim pořídíte za výborného poměru cena versus výkon v internetovém obchodě Luxo.cz. Pozor, nyní až do konce roku 2012 je doprava zcela zdarma! Neváhejte si pořídit kvalitní a bezpečné výrobky do své domácnosti nebo firmy. Všechny produkty LED osvětlení, LED pásky a další produkty si můžete rovněž prohlédnout v našem novém showroomu v Praze 4 v ulici Pod vinicí 27. Těšíme se na vás.

Počet komentářů (45) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Pořídit si LED osvětlení se vyplatí

Pořídit si LED osvětlení se vyplatí

15.1.2013 | PR článek | Osvětlení

Také Vás trápí vysoká spotřeba elektrické energie za svícení? Pokud chcete svítit a zároveň spořit, kvalitní LED osvětlení Váš problém vyřeší. Celý článek

Barevné Vánoce i díky náladovému a pocitovému osvětlení

Barevné Vánoce i díky náladovému a pocitovému osvětlení

8.12.2012 | PR článek | Osvětlení

Nelze přehlédnout, že Vánoce pomalu, ale jistě klepou na dveře. Ulice září světelnými efekty, nákupní centra zdobí stromečky a honba za dárky nabývá n... Celý článek

Stolní lampa – nepostradatelný pomocník

Stolní lampa – nepostradatelný pomocník

20.11.2012 | PR článek | Osvětlení

Každý student, ať malý nebo velký, stráví u svého psacího stolu velký počet hodin. Příprava do školy zabere dost času, zvláště psaní úkolů, příprava s... Celý článek

Svítidla Magic: kouzlo kreativity

Svítidla Magic: kouzlo kreativity

2.11.2012 | PR článek | Osvětlení

Ukázkou netradičního přístupu k řešení moderních interiérů je aktivita společnosti HETTICH, která je ve světě známa bohatou nabídkou nábytkového kován... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii