Pořídit si LED osvětlení se vyplatí

15.01.2013 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

Také Vás trápí vysoká spotřeba elektrické energie za svícení? Pokud chcete svítit a zároveň spořit, kvalitní LED osvětlení Váš problém vyřeší.

Pořídit si LED osvětlení se vyplatí
Reklama

LED svítidla nachází své největší využití pro interiérové osvětlení schodiště, osvětlení kuchyňské linky, pro nepřímé osvětlení místnosti nebo jako doplňkové designové osvětlení v podobě LED stolní lampy. Stále častěji se LED svítidla používají pro venkovní osvětlení zahrady.

  

 

Proč právě LED osvětlení?

Nespornou předností LED svítidel je vysoká úspora el. energie (až 90%) oproti běžným světelným zdrojům, vysoká životnost (až 50.000 hod) a celková bezúdržbovost. I přes relativně vyšší pořizovací cenu je investice prostředků do kvalitních LED svítidel poměrně rychle návratná. Je potřeba si však hned na počátku uvědomit jestli chceme spořit nebo i svítit. Pokud vyžadujeme obojí, je nutné investovat do kvalitního LED osvětlení.

 

Chytří lidé si již LED svítidla pořídili a spoří tak 90% elektrické energie. Pořiďte si i vy kvalitní LED osvětlení a šetřete peníze za elektrickou energii, za výměnu žárovek a čas, který strávíte jejich sháněním.

 

Kde pořídit kvalitní LED osvětlení?

Pokud stavíte, vybavujete nebo rekonstruujete a potřebujete svůj dům, byt, zahradu či provozovnu vybavit LED svítidly, pak neváhejte kontaktovat společnost KOJI svítidla na stránkách www.rozsvitsi.cz , kde Vám zkušení světelní designéři připraví návrh LED osvětlení na míru zdarma. Naši specialisté Vám poradí a pomůžou pomůžou vybrat LED svítidla tak, aby splnila Vaše designové, účelové a v neposlední řadě cenové představy.

 

Společnost KOJI svítidla patří mezi významné dodavatele značkového LED osvětlení v ČR, proto Vám může nabídnout ty nejvýhodnější podmínky pro pořízení kvalitního a funkčního LED osvětlení včetně následného servisu s prodlouženou zárukou. Výhodou nákupu LED osvětlení na Rozsvitsi.cz je zázemí kvalitní společnosti, vlastní sklad a světelná studia v Praze, Protivíně a Jihlavě s provozem 7 dní v týdnu, kde si funkčnost a využití LED osvětlení můžete prohlédnout naživo. 

 

Reklama
Reklama

Související články

Zelená elektřina pro ekologicky smýšlející lidi

27.05.2020 | Osvětlení

Jako majitelé rodinného domu máte jistě snahu utrácet co nejméně peněz za energie. Jenže cena by neměla být jediným aspektem. V dnešní době je stále… Celý článek

Tipy pro nákup vánoční světelné výzdoby

28.11.2019 | Osvětlení

Vánoce bez záplavy světýlek si dovede představit málokdo. Ať už vám Vánoce rozzáří svítící ozdoby na vánoční stromek, světelné dekorace do okna,… Celý článek

Jak na dostatek světla v interiéru

11.03.2019 | Osvětlení

Správně osvětlený interiér na nás dýchá naprosto jinou atmosférou než ten, kde jsme jeho správnému výběru a rozmístění nevěnovali potřebnou pozornost… Celý článek

Smart osvětlení: BasicDIM Wireless, chytré bezdrátové ovládání svítidel Zumtobel a Thorn

24.01.2019 | Osvětlení

Skupina Zumtobel Group, světový lídr v oblasti komplexního řešení osvětlení, na podzim rozšířila portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik… Celý článek

Reklama
Reklama