Reklama

Pořídit si LED osvětlení se vyplatí

15.1.2013 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

Také Vás trápí vysoká spotřeba elektrické energie za svícení? Pokud chcete svítit a zároveň spořit, kvalitní LED osvětlení Váš problém vyřeší.

Pořídit si LED osvětlení se vyplatí

LED svítidla nachází své největší využití pro interiérové osvětlení schodiště, osvětlení kuchyňské linky, pro nepřímé osvětlení místnosti nebo jako doplňkové designové osvětlení v podobě LED stolní lampy. Stále častěji se LED svítidla používají pro venkovní osvětlení zahrady.

  

 

Proč právě LED osvětlení?

Nespornou předností LED svítidel je vysoká úspora el. energie (až 90%) oproti běžným světelným zdrojům, vysoká životnost (až 50.000 hod) a celková bezúdržbovost. I přes relativně vyšší pořizovací cenu je investice prostředků do kvalitních LED svítidel poměrně rychle návratná. Je potřeba si však hned na počátku uvědomit jestli chceme spořit nebo i svítit. Pokud vyžadujeme obojí, je nutné investovat do kvalitního LED osvětlení.

 

Chytří lidé si již LED svítidla pořídili a spoří tak 90% elektrické energie. Pořiďte si i vy kvalitní LED osvětlení a šetřete peníze za elektrickou energii, za výměnu žárovek a čas, který strávíte jejich sháněním.

 

Kde pořídit kvalitní LED osvětlení?

Pokud stavíte, vybavujete nebo rekonstruujete a potřebujete svůj dům, byt, zahradu či provozovnu vybavit LED svítidly, pak neváhejte kontaktovat společnost KOJI svítidla na stránkách www.rozsvitsi.cz , kde Vám zkušení světelní designéři připraví návrh LED osvětlení na míru zdarma. Naši specialisté Vám poradí a pomůžou pomůžou vybrat LED svítidla tak, aby splnila Vaše designové, účelové a v neposlední řadě cenové představy.

 

Společnost KOJI svítidla patří mezi významné dodavatele značkového LED osvětlení v ČR, proto Vám může nabídnout ty nejvýhodnější podmínky pro pořízení kvalitního a funkčního LED osvětlení včetně následného servisu s prodlouženou zárukou. Výhodou nákupu LED osvětlení na Rozsvitsi.cz je zázemí kvalitní společnosti, vlastní sklad a světelná studia v Praze, Protivíně a Jihlavě s provozem 7 dní v týdnu, kde si funkčnost a využití LED osvětlení můžete prohlédnout naživo. 

 

Související články

Jak vybrat správné venkovní osvětlení?

Jak vybrat správné venkovní osvětlení?

3.5.2013 | PR článek | Osvětlení

V dnešní době pro venkovní osvětlení doporučujeme výhradně LED svítidla. Venkovní LED svítidla mají dlouhou životnost (až 50.000 hod), vysokou svítivo... Celý článek

Temné světlo noci

Temné světlo noci

16.1.2014 | časopis Náš útulný byt | Osvětlení

Černá je stále „in“, přesvědčit jsme se o tom mohli na letošním veletrhu Heimtextil. Celý článek

Barevné Vánoce i díky náladovému a pocitovému osvětlení

Barevné Vánoce i díky náladovému a pocitovému osvětlení

8.12.2012 | PR článek | Osvětlení

Nelze přehlédnout, že Vánoce pomalu, ale jistě klepou na dveře. Ulice září světelnými efekty, nákupní centra zdobí stromečky a honba za dárky nabývá n... Celý článek

Kvalitní LED žárovky mají smysl

Kvalitní LED žárovky mají smysl

13.12.2012 | PR článek | Osvětlení

LED žárovky jsou stále více v kurzu a není tomu náhodou. Mohou být velice malé, mají extra nízkou spotřebu elektrické energie, nezpůsobují stroboskopi... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii