Stolní lampa – nepostradatelný pomocník

20.11.2012 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

Každý student, ať malý nebo velký, stráví u svého psacího stolu velký počet hodin. Příprava do školy zabere dost času, zvláště psaní úkolů, příprava sešitů a učebnic na další školní den nebo čtení a zpracovávání seminárních prací, kterých je za studentská léta požehnaně. Proto by měl mít každý student takovou stolní lampu, která se mu bude nejen líbit, ale dávat především dostatek světla.

Stolní lampa – nepostradatelný pomocník
Reklama

Stolní lampy se nehodí jen pro studenty, své uplatnění nacházejí v domácnosti i v kancelářích. Podle účelu, pro který si stolní lampy a lampičky pořizujeme, se rozdělují na interiérové a kancelářské.

 

Nabídka lamp je bohatá

Co člověk, to jiný vkus. Nabídka stolních lamp je široká a reaguje na potřeby a designové trendy. Samozřejmostí je spolehlivost a kvalita osvětlení.

Lampa v interiéru se dá pořídit v rámci kompletní ucelené řady série. Lampičkou tak můžete doplnit ve stejném designu centrální nebo nástěnné svítidlo či stojací lampu. Stejná série osvětlení se hodí především pro svítidla v prostorech, kde je obývací pokoj spojený s kuchyní. Sladěný design dodá celému interiéru jakýsi punc a nepůsobí dojmem „co dům dal“.

Patříte mezi ty, kteří si před spaním rádi přečtou dobrou knihu? Pak na vašem nočním stolku nesmí rozhodně chybět lampička. Dobré světlo je při čtení základ, vaše oči to jistě ocení.

 

Vybíráte-li stolní lampu do kanceláře nebo na studentský stůl můžete popustit své fantazii uzdu, aniž byste brali ohled na interiér místnosti. V tomto případě je důležitý účel – osvětlení úzkého prostoru. Stolní lampy do kanceláře jsou většinou technického rázu, design zde ustupuje funkčnosti, kterou zabezpečuje instalovaný silnější zdroj. Lampa je ke směřování světla opatřená manipulativními prvky a různými klouby, což je pohodlné pro vaši práci.

Potřebujete lampu k počítači, na psací stůl, do interiéru nebo jako designový doplněk? Žádný problém, z nabídky eshopu RájSvítidel.cz si vybere každý, i ten nejnáročnější zákazník.

Reklama
Reklama

Související články

Zelená elektřina pro ekologicky smýšlející lidi

27.05.2020 | Osvětlení

Jako majitelé rodinného domu máte jistě snahu utrácet co nejméně peněz za energie. Jenže cena by neměla být jediným aspektem. V dnešní době je stále… Celý článek

Tipy pro nákup vánoční světelné výzdoby

28.11.2019 | Osvětlení

Vánoce bez záplavy světýlek si dovede představit málokdo. Ať už vám Vánoce rozzáří svítící ozdoby na vánoční stromek, světelné dekorace do okna,… Celý článek

Jak na dostatek světla v interiéru

11.03.2019 | Osvětlení

Správně osvětlený interiér na nás dýchá naprosto jinou atmosférou než ten, kde jsme jeho správnému výběru a rozmístění nevěnovali potřebnou pozornost… Celý článek

Smart osvětlení: BasicDIM Wireless, chytré bezdrátové ovládání svítidel Zumtobel a Thorn

24.01.2019 | Osvětlení

Skupina Zumtobel Group, světový lídr v oblasti komplexního řešení osvětlení, na podzim rozšířila portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik… Celý článek

Reklama
Reklama