Reklama

Stolní lampa – nepostradatelný pomocník

20.11.2012 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

Každý student, ať malý nebo velký, stráví u svého psacího stolu velký počet hodin. Příprava do školy zabere dost času, zvláště psaní úkolů, příprava sešitů a učebnic na další školní den nebo čtení a zpracovávání seminárních prací, kterých je za studentská léta požehnaně. Proto by měl mít každý student takovou stolní lampu, která se mu bude nejen líbit, ale dávat především dostatek světla.

Stolní lampa – nepostradatelný pomocník

Stolní lampy se nehodí jen pro studenty, své uplatnění nacházejí v domácnosti i v kancelářích. Podle účelu, pro který si stolní lampy a lampičky pořizujeme, se rozdělují na interiérové a kancelářské.

 

Nabídka lamp je bohatá

Co člověk, to jiný vkus. Nabídka stolních lamp je široká a reaguje na potřeby a designové trendy. Samozřejmostí je spolehlivost a kvalita osvětlení.

Lampa v interiéru se dá pořídit v rámci kompletní ucelené řady série. Lampičkou tak můžete doplnit ve stejném designu centrální nebo nástěnné svítidlo či stojací lampu. Stejná série osvětlení se hodí především pro svítidla v prostorech, kde je obývací pokoj spojený s kuchyní. Sladěný design dodá celému interiéru jakýsi punc a nepůsobí dojmem „co dům dal“.

Patříte mezi ty, kteří si před spaním rádi přečtou dobrou knihu? Pak na vašem nočním stolku nesmí rozhodně chybět lampička. Dobré světlo je při čtení základ, vaše oči to jistě ocení.

 

Vybíráte-li stolní lampu do kanceláře nebo na studentský stůl můžete popustit své fantazii uzdu, aniž byste brali ohled na interiér místnosti. V tomto případě je důležitý účel – osvětlení úzkého prostoru. Stolní lampy do kanceláře jsou většinou technického rázu, design zde ustupuje funkčnosti, kterou zabezpečuje instalovaný silnější zdroj. Lampa je ke směřování světla opatřená manipulativními prvky a různými klouby, což je pohodlné pro vaši práci.

Potřebujete lampu k počítači, na psací stůl, do interiéru nebo jako designový doplněk? Žádný problém, z nabídky eshopu RájSvítidel.cz si vybere každý, i ten nejnáročnější zákazník.

Související články

Barevné Vánoce i díky náladovému a pocitovému osvětlení

Barevné Vánoce i díky náladovému a pocitovému osvětlení

8.12.2012 | PR článek | Osvětlení

Nelze přehlédnout, že Vánoce pomalu, ale jistě klepou na dveře. Ulice září světelnými efekty, nákupní centra zdobí stromečky a honba za dárky nabývá n... Celý článek

Kvalitní LED žárovky mají smysl

Kvalitní LED žárovky mají smysl

13.12.2012 | PR článek | Osvětlení

LED žárovky jsou stále více v kurzu a není tomu náhodou. Mohou být velice malé, mají extra nízkou spotřebu elektrické energie, nezpůsobují stroboskopi... Celý článek

Svítidla Magic: kouzlo kreativity

Svítidla Magic: kouzlo kreativity

2.11.2012 | PR článek | Osvětlení

Ukázkou netradičního přístupu k řešení moderních interiérů je aktivita společnosti HETTICH, která je ve světě známa bohatou nabídkou nábytkového kován... Celý článek

Světlovody - revoluční řešení pro temná zákoutí

Světlovody - revoluční řešení pro temná zákoutí

24.10.2012 | PR článek | Osvětlení

Temné prostory bez oken máme v domě či bytě snad všichni - koupelny, chodby nebo toalety. Málokdo ví, že i do těchto místností si můžeme nechat přivés... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii