Chcete opravdový luxus? Zvolte dřevěné podlahy

13.02.2020 | PR článek | Rubrika - Podlahy a schody

Stavíte rodinný dům nebo váš byt právě prochází celkovou rekonstrukcí? Pak si pravděpodobně kladete otázku, jakou podlahu zvolit. Nabídka na trhu je široká, mnozí proto při výběru váhají. Laikovi se navíc v problematice obtížněji orientuje, jelikož není důkladně obeznámen s vlastnostmi jednotlivých podlahových materiálů. Rozhodnete-li se pro dřevěnou podlahu, rozhodně neprohloupíte.

Chcete opravdový luxus? Zvolte dřevěné podlahy
Reklama

Proč si pořídit právě dřevěnou podlahu?

Dřevěné podlahy jsou tradiční

Dřevo je nádherný přírodní materiál, který dokáže dodat domovu příznivou atmosféru. Ke stavbě domů se používá od pradávna. A jeho využití v podlahářství má dlouhou tradici. O tom koneckonců jasně vypovídají nádherné parkety na zámcích i prkenné podlahy ve venkovských staveních.

Krásná kresba a elegantní vzhled

I když se dnes vyrábějí syntetické podlahy imitující dřevo, originál žádná z nich nepředčí. Dřevěná podlaha vypadá luxusně a dodá domovu jedinečný styl.

Příjemná chůze

Dřevěné podlahy jsou příjemné na dotek a skvěle se po nich chodí. Jsou dostatečně pružné, neškodí tak našim kloubům. A ani v zimním období nestudí.

Dlouhá životnost

Dřevěná podlaha může dobře sloužit několik desetiletí. Pokud se po čase poškodí její povrch, lze ji i opakovaně zrenovovat přebroušením.

Dřevěné podlahy jsou ekologické

V dnešní době je kladen velký důraz na ekologii. Právě dřevěné podlahy jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a ani když doslouží, nezatěžují životní prostředí.

Jaké dřevěné podlahy jsou ty nejlepší?

I dřevěné podlahy BARLINEK prošly v průběhu času zdokonalením. Kromě klasických prken a parket nejrůznějších tvarů jsou dnes dostupné i třívrstvé dřevěné podlahy. Třívrstvá dřevěná podlaha je odolná vůči teplotním výkyvům i vlhkosti a její velkou výhodou je snadná pokládka. Navíc ji lze nainstalovat i do místností s podlahovým vytápěním.

Reklama
Reklama

Související články

Podlahy Praha 4 – obrovský výběr na ploše 330m2 – dřevo, vinyl, laminát od Mand CZ

11.06.2020 | Podlahy a schody

Rozhodli jste se vzít rekonstrukci pěkně od podlahy? Dobře děláte! S moderní podlahovou krytinou dodáte svému interiéru nejen nevídaný šmrnc, ale i… Celý článek

S grácií vzhůru i dolů

04.05.2020 | Podlahy a schody

Schodiště je nedílnou součástí vícepodlažních rodinných domů a mezonetových bytů. Jeho hlavní funkcí je sice propojení jednotlivých podlaží, ale ve… Celý článek

Kusové koberce jako nový hit v domácnostech

16.04.2020 | Podlahy a schody

Plovoucí podlaha, linoleum, vinylové podlahy nebo parkety. Tyto podlahové krytiny dnes v domácnostech vedou. Koberce přes celou plochu místnosti se… Celý článek

QUICK-STEP SLAVÍ NÁVRAT VZORŮ A PŘEDSTAVUJE NOVÉ KOLEKCE LAMINÁTOVÝCH A DŘEVĚNÝCH PODLAH

26.03.2020 | Podlahy a schody

Vzory jsou zpět – na tapetách, textiliích a samozřejmě také na podlahách! Tentokrát se však nevyskytují v tradiční doprovodné roli, ale mají prostor… Celý článek

Reklama
Reklama