Koberce Carpeta - takové ceny jsou jen na otevření!

13.9.2011 | PR článek | Rubrika - Podlahy a schody

Koberce Carpeta - takové ceny jsou jen na otevření!

15.-18. září zveme Vás na otevírací akci se spoustou skvělých cen, soutěží a dárků na 1300m2 nové prodejní plochy kde najdete koberce v metráži, kusové koberce, běhouny, koupelnové předložky a PVC.

V rámci otevření nové prodejny Carpeta na Černém Mostě v Praze (vedle Electro World) v období 15.-18. září 2011 Vám nabídneme kvalitní kusové koberce a v metráži, běhouny, koupelnové předložky, PVC a příslušenství za akční ceny.
Minimální slevy na veškerý sortiment začínají na -20% a na speciálně připravené zboží činí až -40%.

Ke každému koupenému koberci zákazník dostane dárkovou kartu s bonusem na další nákup, kterou muže použit samostatně nebo ji někomu darovat.

Navíc společně s Electro World - Černý Most jsme připravily akci pro zákazníky Carpeta. Při koupí koberce máte možnost dostat jako dárek klasický, aku či robotický vysavač anebo dle výše nákupu obdržet na něj slevový kupon. Zároveň při nákupu vysavače v Electro World dostanete slevu na koberec v Carpete.

Carpeta ČR spadá do obchodní divize Carpeta Group, dynamický rozvíjející se značky která nyní bude dostupná i pro české zákazníky. Hlavní specialitou značky jsou kusové koberce z vlastních továren, ale v rámci prodejen se nabízí i ostatní kobercový sortiment. S více než 5 miliony metrů čtverečních koberců ročně patří Carpeta mezi největší výrobce kusových koberců na světe. Koberce Carpeta jsou dodávány do více než 70 zemí světa, včetně Íránu který je považován za kolébku koberců.

Do ČR Přinášíme nový koncept prodejny koberců a to počínaje designem prodejny až po sortiment a nabízené služby. Jelikož jsme obchodním zástupcem výrobce u nás najdete nejen koberce skladem ale i objednávkový prodej, nebo můžete si dopřát individuální design koberců a nestandardní rozměry a barvy. U nás najdete rozmanitý sortiment koberců: vlněné i syntetické, klasické orientální, perské a evropské vzory, moderní, designové, dětské a oblíbené chlupaté koberce shaggy a to vše za velmi příznivé ceny. Naše vlněné koberce nesou značku WOOLMARK, která slouží zárukou, že ve výrobě se použila čistá střižní vlna.

Hledáte-li kvalitní koberce za skvělé ceny přijďte do Carpeta - Černý Most 15.-18. září!

www.koberce-carpeta.cz

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Tiché kroky

Tiché kroky

1.11.2011 | časopis Náš útulný byt | Podlahy a schody

Výběr koberce je stejně významný jako správná volba nábytku nebo osvětlení. Je jedním z důležitých faktorů pro vytvoření příjemného prostředí. Celý článek

Krása se svědomím.

Krása se svědomím.

21.10.2011 | Redakce | Podlahy a schody

Kouzlo exotických dřevin a ochrana životního prostředí jdou ruku v ruce s novou kolekcí exkluzivních dřevěných podlah Kährs World Collection. Celý článek

Jako originál

Jako originál

30.6.2011 | časopis Náš útulný byt | Podlahy a schody

Plovoucí podlahy jsou dnes v novostavbách i při rekonstrukcích rodinných domů nejběžnější volbou. Poradíme vám s jejich výběrem. Celý článek

Začněte od podlahy...

Začněte od podlahy...

4.4.2011 | PR článek | Podlahy a schody

Rekonstruujete svůj byt? Stavíte nový domek pro svou rodinu? Zkrátka:chcete nové moderní bydlení, které je vkusné a zároveň praktické? Začněte tedy od... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii