Reklama

Nová kolekce rohožek, které vaši hosté nebudou chtít zašpinit

19.12.2011 | Redakce | Rubrika - Podlahy a schody

V zimním období je naše podlaha obzvláště citlivá na přinesené nečistoty z ulice. Pokud si však opatříte kvalitní rohožku, tak voda a bahno zůstane před prahem vašeho domu či bytu. Prodejny Komfort nyní nabízejí nejnovější kolekci rohožek, které vaše domovy nejen ochrání, ale i ozdobí.

Nová kolekce rohožek, které vaši hosté nebudou chtít zašpinit
Reklama

Vždy když je venku špatné počasí, je podlaha v předsíni vystavena vodě, blátu, písku nebo soli. Nadbytečná vlhkost může způsobit poškození podlahy, písek ji může trvale poškrábat. Vhodně vybraná a pravidelně čištěná rohožka pomůže zadržet špínu na prahu bytu.

Rohožky umístěné před vstupními dveřmi se rovněž stávají přehlídkou vkusu jednotlivých majitelů. Každým rokem nabývají na popularitě rohožky barevné, vzorované nebo neobvyklých tvarů. Vyvolat obdiv a úsměv u našich hostů už nemusí být ani drahé. Rohožky jsou v prodejnách Komfort k dostání již od 99 Kč.

Plátky medu před vchodem

Před vstupem do budovy vyzkoušejte rohožku s kartáči, které se kvůli charakteristické struktuře nazývají „plátky medu“. Rohožka je vyrobená s odnímatelnými gumovými kartáči, které účinně chrání před blátem a dalšími nečistotami. Dále se vyznačuje dlouhou životností a odolností proti otěru. Kartáče se dají zakoupit v několika barvách (např. červená, zelená, modrá) a jeden kus stojí 14 Kč. Cena samostatné mřížkované rohožky je 99 Kč v rozměru 40 x 60 cm, 599 Kč v rozměru 80 x 120 cm a 899 Kč v rozměru 100 x 150 cm.

Kokos pohlcuje vlhkost a hraje všemi barvami

Kokosové rohože velmi dobře absorbují vlhkost. Jsou vyrobeny z přírodních vláken, které se dají libovolně obarvit. Proto je nabídka kokosových rohoží tak pestrá. Kokosové rohože jsou především vhodné vnitřních prostor domu či bytu. Již několik let se těší velké oblibě rohožky s nápisem „Welcome“ a barevnými vzory. Mezi nimi převládají květinové vzory, geometrické obrazce a legrační zvířátka. Ceny kokosových rohožek začínají od 99 Kč. Jsou dostupné v rozměrech 22 x 37 cm za 99 Kč, 26 x 75 cm za 149 Kč, 45 x 75 cm za 219 Kč.

Bavlněnou rohožku pohodlně vyperete v pračce

Bavlněná rohožka MIX je ideální volbou pro ty, co ocení kombinaci estetického vzhledu a praktických vlastností. Možnost praní v pračce je největší výhodou těchto rohožek. Jsou charakteristické střídáním bavlněných pásů a polypropylenových vláken, které pohlcují vlhkost a všechny druhy nečistot. Tuhá tkanina dokonale čistí podrážky bot od špíny. Rohožky jsou k dispozici ve třech barevných variantách – hnědá, tmavě modrá a šedá. Cena rohožky v rozměru 40 x 60 cm je 189 Kč, v rozměru 60 x 90 cm je 399 Kč a v rozměru 90 x 150 cm je 1129 Kč.

Rohožky do kuchyně nebo koupelny

Text a foto: www.komfort.eu

Reklama
Reklama

Související články

Podlahy Praha 4 – obrovský výběr na ploše 330m2 – dřevo, vinyl, laminát od Mand CZ

11.06.2020 | Podlahy a schody

Rozhodli jste se vzít rekonstrukci pěkně od podlahy? Dobře děláte! S moderní podlahovou krytinou dodáte svému interiéru nejen nevídaný šmrnc, ale i… Celý článek

S grácií vzhůru i dolů

04.05.2020 | Podlahy a schody

Schodiště je nedílnou součástí vícepodlažních rodinných domů a mezonetových bytů. Jeho hlavní funkcí je sice propojení jednotlivých podlaží, ale ve… Celý článek

Kusové koberce jako nový hit v domácnostech

16.04.2020 | Podlahy a schody

Plovoucí podlaha, linoleum, vinylové podlahy nebo parkety. Tyto podlahové krytiny dnes v domácnostech vedou. Koberce přes celou plochu místnosti se… Celý článek

QUICK-STEP SLAVÍ NÁVRAT VZORŮ A PŘEDSTAVUJE NOVÉ KOLEKCE LAMINÁTOVÝCH A DŘEVĚNÝCH PODLAH

26.03.2020 | Podlahy a schody

Vzory jsou zpět – na tapetách, textiliích a samozřejmě také na podlahách! Tentokrát se však nevyskytují v tradiční doprovodné roli, ale mají prostor… Celý článek

Reklama
Reklama