Reklama

Nová kolekce rohožek, které vaši hosté nebudou chtít zašpinit

19.12.2011 | Redakce | Rubrika - Podlahy a schody

Nová kolekce rohožek, které vaši hosté nebudou chtít zašpinit

V zimním období je naše podlaha obzvláště citlivá na přinesené nečistoty z ulice. Pokud si však opatříte kvalitní rohožku, tak voda a bahno zůstane před prahem vašeho domu či bytu. Prodejny Komfort nyní nabízejí nejnovější kolekci rohožek, které vaše domovy nejen ochrání, ale i ozdobí.

Vždy když je venku špatné počasí, je podlaha v předsíni vystavena vodě, blátu, písku nebo soli. Nadbytečná vlhkost může způsobit poškození podlahy, písek ji může trvale poškrábat. Vhodně vybraná a pravidelně čištěná rohožka pomůže zadržet špínu na prahu bytu.

Rohožky umístěné před vstupními dveřmi se rovněž stávají přehlídkou vkusu jednotlivých majitelů. Každým rokem nabývají na popularitě rohožky barevné, vzorované nebo neobvyklých tvarů. Vyvolat obdiv a úsměv u našich hostů už nemusí být ani drahé. Rohožky jsou v prodejnách Komfort k dostání již od 99 Kč.

Plátky medu před vchodem

Před vstupem do budovy vyzkoušejte rohožku s kartáči, které se kvůli charakteristické struktuře nazývají „plátky medu“. Rohožka je vyrobená s odnímatelnými gumovými kartáči, které účinně chrání před blátem a dalšími nečistotami. Dále se vyznačuje dlouhou životností a odolností proti otěru. Kartáče se dají zakoupit v několika barvách (např. červená, zelená, modrá) a jeden kus stojí 14 Kč. Cena samostatné mřížkované rohožky je 99 Kč v rozměru 40 x 60 cm, 599 Kč v rozměru 80 x 120 cm a 899 Kč v rozměru 100 x 150 cm.

Kokos pohlcuje vlhkost a hraje všemi barvami

Kokosové rohože velmi dobře absorbují vlhkost. Jsou vyrobeny z přírodních vláken, které se dají libovolně obarvit. Proto je nabídka kokosových rohoží tak pestrá. Kokosové rohože jsou především vhodné vnitřních prostor domu či bytu. Již několik let se těší velké oblibě rohožky s nápisem „Welcome“ a barevnými vzory. Mezi nimi převládají květinové vzory, geometrické obrazce a legrační zvířátka. Ceny kokosových rohožek začínají od 99 Kč. Jsou dostupné v rozměrech 22 x 37 cm za 99 Kč, 26 x 75 cm za 149 Kč, 45 x 75 cm za 219 Kč.

Bavlněnou rohožku pohodlně vyperete v pračce

Bavlněná rohožka MIX je ideální volbou pro ty, co ocení kombinaci estetického vzhledu a praktických vlastností. Možnost praní v pračce je největší výhodou těchto rohožek. Jsou charakteristické střídáním bavlněných pásů a polypropylenových vláken, které pohlcují vlhkost a všechny druhy nečistot. Tuhá tkanina dokonale čistí podrážky bot od špíny. Rohožky jsou k dispozici ve třech barevných variantách – hnědá, tmavě modrá a šedá. Cena rohožky v rozměru 40 x 60 cm je 189 Kč, v rozměru 60 x 90 cm je 399 Kč a v rozměru 90 x 150 cm je 1129 Kč.

Rohožky do kuchyně nebo koupelny

Text a foto: www.komfort.eu

Související články

Dřevěné podlahy ve znamení originality

Dřevěné podlahy ve znamení originality

20.4.2012 | časopis Nové byty a domy | Podlahy a schody

Podlahová krytina podtrhuje výsledný dojem celého interiéru, samozřejmě pokud je v souladu s celým jeho stylem a vybavením. Může být stejně tak decent... Celý článek

Schody do nebe

Schody do nebe

9.1.2012 | časopis Bydlení | Podlahy a schody

Domov je soukromý ráj, proto i schody v něm by měly být takové, jako by vedly přímo do nebe. Krásné, pohodlné a bezpečné. Celý článek

Pestrý výběr

Pestrý výběr

25.11.2011 | časopis Náš útulný byt | Podlahy a schody

Kusový koberec často působí v místnosti jako šperk: přitáhne pozornost a doladí interiér. Celý článek

DOST BYLO VYSÁVÁNÍ

DOST BYLO VYSÁVÁNÍ

10.11.2011 | PR článek | Podlahy a schody

Snily o tom celé generace mužů i žen na celém světě. Robot, který vysává. Marně. Díky značce iRobot se stal tento sen realitou. A s novou Roombou séri... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii