Podlahy Praha 4 – obrovský výběr na ploše 330m2 – dřevo, vinyl, laminát od Mand CZ

11.06.2020 | PR článek | Rubrika - Podlahy a schody

Rozhodli jste se vzít rekonstrukci pěkně od podlahy? Dobře děláte! S moderní podlahovou krytinou dodáte svému interiéru nejen nevídaný šmrnc, ale i komfort, který poznáte při každém kroku. V nabídce MAND CZ najdete podlahy, které jsou nejen krásné „na oko“, ale i mimořádně funkční, praktické a kvalitní.

Podlahy Praha 4 – obrovský výběr na ploše 330m2 – dřevo, vinyl, laminát od Mand CZ
Reklama

To nejlepší z moderní nabídky podlahových krytin – vše na jednom místě u MAND CZ

Sledujeme módní trendy, a tak si v našem showroomu v Libušské ulici na Praze 4 budete připadat možná jako v galerii – na 330 m2 najdete to nejlepší ze současné nabídky laminátových, moderních vinylových a poctivých dřevěných podlah – náš showroom podlah na Praze 4 vám nabídne top sortiment současného trhu. Společně s vámi celou nabídku projdeme a najdeme vašemu interiéru podlahu přesně na míru.

Moderní vinylové podlahy mají podobu dlaždic nebo prken

Už jste se setkali s pojmem „luxury vinyl tiles“? Tak jsou totiž někdy označovány moderní vinylové podlahy. Pod vinylem si už dávno nepředstavujte oldschoolové lino. Moderní vinyl má podobu designových vinylových prken nebo dlaždic. Kromě opravdu luxusního vzhledu se tato podlahová krytina může chlubit i dalšími plusy. Snadno se s ní manipuluje, je velmi odolná, rozměrově i barevně stálá. Prkna a dlaždice jsou velmi příjemné na dotek a nestudí. Lze je pokládat plovoucím způsobem nebo lepit. My je zbožňujeme, protože odolávají vlhkosti, takže se hodí i do koupelny!

Rigid vinylové podlahy – jsou odolné, tiché, měkké a voděodolné

Skutečnou špičku mezi moderními podlahovými krytinami představují rigid vinylové podlahy, které jsou nejpevnější a zároveň nejměkčí krytinou (pokud samozřejmě nesníte o plyšovém koberci). Rigid vinylové podlahy se skládají z vrstev, z nichž každá má svoji funkci. Díky tomu jsou tyto podlahy odolné, měkké, tiché a voděodolné. Problém jim nedělá ani pokládka na stávající podlahu s nerovnostmi. Takže ano, pokud hledáte podlahu na chalupu, kde se nechcete obtěžovat s likvidací starých dlaždic, našli jste to pravé!

Laminátové podlahy – nezničitelná klasika, co má šmrnc

Oblíbenou stálicí je i laminát, který si získal pověst nezničitelné podlahové krytiny. Neublíží mu psí drápky ani jiné obvyklé „domácí hrozby“. Stejně jako vinylové podlahy i laminátové podlahy jsou krytiny vrstvené. Stabilitu zajišťuje dřevotřísková deska složená z dřevěných vláken a melaminové pryskyřice. Vrstva s dekorem imituje nejčastěji dřevo nebo dlažbu. V nabídce MAND CZ najdete 100% voděodolné laminátové podlahy Balterio, které se díky odolnosti hodí i do kuchyní nebo koupelen. Takřka k nerozeznání imitují skutečné dřevo. Kromě toho díky technologii Panoramic design umí některé z typů podlah vykouzlit dojem nekonečně dlouhých prken, což působí velmi elegantně a moderně.

Pokud si potrpíte na luxusní vzhled a přírodní ladění interiéru, vsaďte na dřevěnou podlahu. U nás najdete krytiny z dřevěného masivu i oblíbené vícevrstvé dřevěné podlahy, které si zákazníci nemohou vynachválit zejména díky vyšší stabilitě a nižší pořizovací ceně. Protože chceme svým zákazníkům nabídnout jen to nejlepší, najdete v naší nabídce podlahy od výrobce Esco nejrůznějších šířek, odstínu a povrchových úprav.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Vinylové podlahy z Plzně utvoří příjemnou atmosféru ve vaší domácnosti

12.05.2021 | Podlahy a schody

V posledních letech zaznamenávají velký boom takzvané vinylové podlahy. Je to dáno zejména jejich vlastnostmi, cenovou dostupností a poměrně rychlou… Celý článek

Co je na podlahu lepší? PVC nebo raději vinyl?

30.09.2020 | Podlahy a schody

Vaše stará podlaha pomalu, ale jistě dosluhuje a nadešel čas pořídit si novou? Nevíte, zda sáhnout po PVC, nebo radši po vinylu? Pak čtěte dál. Celý článek

S grácií vzhůru i dolů

04.05.2020 | Podlahy a schody

Schodiště je nedílnou součástí vícepodlažních rodinných domů a mezonetových bytů. Jeho hlavní funkcí je sice propojení jednotlivých podlaží, ale ve… Celý článek

Kusové koberce jako nový hit v domácnostech

16.04.2020 | Podlahy a schody

Plovoucí podlaha, linoleum, vinylové podlahy nebo parkety. Tyto podlahové krytiny dnes v domácnostech vedou. Koberce přes celou plochu místnosti se… Celý článek

Reklama
Reklama