Vyberte si vinyl!

12.6.2012 | PR článek | Rubrika - Podlahy a schody

Stavíte? Rekonstruujete svoje bydlení? Zajímáte se o nejnovější trendy v bytovém designu? Pak jste již zajisté slyšeli o vinylových podlahách, hitu letošní sezóny.

Vyberte si vinyl!

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou na trhu nabízeny v mnoha podobách: v rolích, v dílcích pro lepení nebo se zámkem pro položení plovoucím způsobem. Zákazník si může vybrat dle svých preferencí či dle důvěry ve své kutilské schopnosti.

Vinylové podlahy od českého výrobce společnosti Fatra, a.s. jsou vinylové podlahy Thermofix a FatraClick. Tyto podlahové krytiny budou zajisté vyhovovat Vašim vysokým nárokům na elegantní design a zároveň určitě splní vaše požadavky na praktičnost. Jsou ideálním řešením pro všechny domácnosti, které odmítají klasické PVC či laminátovou podlahu, nebo se bojí dřevěné podlahy, která vyžaduje citlivější zacházení a náročnější údržbu a také velmi často znamená vyšší pořizovací náklady.

Pro své univerzální vlastnosti jsou vinylové podlahy v současnosti opravdu velkým trendem. Nedávno se dokonce uplatnili během renovací interiérů v pořadu Jak se staví sen.

 

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick

Nejjednodušší pro pokládku jsou vinylové podlahy se zámkem, které se kladou klasickým plovoucím způsobem, který většina zná z laminátových podlah. Příkladem vinylové plovoucí podlahy je i podlaha FatraClick.

Tato podlaha je velmi odolná proti opotřebení, špíně a zároveň je nenáročná na údržbu, protiskluzná, má velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti a je vhodná pro alergiky. V porovnání s ostatními přírodními materiály (např. dřevěnou podlahou) je teplejší a vhodná i pro pokládku na podlahové topení.

Podlaha FatraClick Vám bude sympatická svou dostupností, příjemným, kultivovaným vzhledem, ale i desetiletou garancí a výhodnou cenou. Pro spotřebitele, který zakoupí podlahu v obchodní síti V-PODLAHY je cena  739 Kč/m2 (bez DPH).

 

Vinylové dílce Thermofix

Další vinylovou podlahou v nabídce společnosti V-PODLAHY jsou luxusní vinylové dílce Thermofix. Díky své konstrukci patří Thermofix mezi velmi kvalitní vinylové podlahy. Je vyztužený skleněný rounem, což zaručuje maximální rozměrovou stálost. Nášlapná vrstva podlahy Thermofix je opatřena dezénem a PUR vrstvou, což velmi usnadńuje údržbu, zvyšuje odolnost podlahy a prodlužuje její životnost. Letos se Thermofix dočkal zajímavých inovací. Nové dekory vinylové podlahy Thermofix 2012-2014 jsou složeny z kolekcí Rustikal, Elegance a Stone.

 

RUSTIKAL
Tato kolekce dovedla vinylovou imitaci dřeva k dokonalosti. Nastala změna v úpravě povrchu  a díky nové struktuře dezénu je kolekce Rustikal k nerozeznání od přírodního materiálu. Kolekce obsahuje 21 dekorů různých dřevin od temně tmavého dubu a jasan až po jásavě světlé tóny bílé borovice.

 

ELEGANCE
Kolekce Elegance nabízí 15 dekorů dřeva. Vzory kolekce Elegance jsou kultivované, prostoupí byt od podlahy příjemným vizuálním dojmem a dotvoří stylový charakter interiéru.

 

STONE
Kolekci Stone zastupuje 9 dekorů kamene. Z estetického hlediska je kámen velmi zajímavý pro svou naturálnost. V interiérech mohou být problémem přirozené vlastnosti kamene – chlad, tvrdost či křehkost. Vinylové imitace z kolekce Stone jsou velmi přitažlivou alternativou.

Tato pestrá nabídka dekorů a užitné vlastnosti dělají z vinylové podlahy Thermofix podlahu, která bude sloužit mnoho let v běžných i hodně vytížených místnostech- obývacích pokojích, kuchyních, hotelech či stylových restauracích.

Neváhejte tedy a navštivte prodejny V-PODLAHY a přesvědčte se na vlastní oči o naší široké nabídce!

Prodejny V-PODLAHY najdete na následujících adresách:

  • Vsetín: Jiráskova 701, 75501 Vsetín (Otevírací doba: Po-Pá: od 7:00 do 16:30 hod)
  • Brno: Masná 104, 60200 Brno (Otevírací doba: Po-Pá: od 7:00 do 16:30 hod)
  • Olomouc: Areál VGP- hala C, Dolní Novosadská, Olomouc (Otevírací doba: Po-Pá: od 7:00 do 16:30 hod)
  • Ostrava: Teslova 2, Ostrava (Otevírací doba: Po-Pá: od 7:00 do 16:30 hod)
  • Pardubice: Na Spravedlnosti 1533, 53002 Pardubice (Otevírací doba: Po-Pá: od 7:00 do 16:30 hod)
  • Praha: Areál VGP, budova D1, Do Čertous, Praha 9 (Otevírací doba: Po-Pá: od 7:00 do 16:30 hod)
  • Ústí nad Labem: U Podjezdu 523/2, Ústí nad Labem (Otevírací doba: Po-Pá: od 7:00 do 16:30 hod)

 

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Dokonale vytřená podlaha bez práce už není fikce. Pusťte na ni robota

Dokonale vytřená podlaha bez práce už není fikce. Pusťte na ni robota

3.12.2013 | PR článek | Podlahy a schody

Chcete mít víc času na opravdu důležité věci? Třeba rodinu, sport, vzdělání nebo kamarádky? Teď můžete. Revoluční robotický mop iRobot Braava za vás v... Celý článek

Nové dekory vinylové plovoucí podlahy FatraClick

Nové dekory vinylové plovoucí podlahy FatraClick

27.9.2012 | PR článek | Podlahy a schody

Od října 2012 společnost V-PODLAHY, s.r.o. uvádí na trh 9 nových dekorů vinylové plovoucí podlahy FatraClick. Jedná se o kolekci moderních a vizuálně ... Celý článek

Dřevěné podlahy ve znamení originality

Dřevěné podlahy ve znamení originality

20.4.2012 | časopis Nové byty a domy | Podlahy a schody

Podlahová krytina podtrhuje výsledný dojem celého interiéru, samozřejmě pokud je v souladu s celým jeho stylem a vybavením. Může být stejně tak decent... Celý článek

Schody do nebe

Schody do nebe

9.1.2012 | časopis Bydlení | Podlahy a schody

Domov je soukromý ráj, proto i schody v něm by měly být takové, jako by vedly přímo do nebe. Krásné, pohodlné a bezpečné. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii