Začněte od podlahy...

04.04.2011 | PR článek | Rubrika - Podlahy a schody

Rekonstruujete svůj byt? Stavíte nový domek pro svou rodinu? Zkrátka:chcete nové moderní bydlení, které je vkusné a zároveň praktické? Začněte tedy od podlahy….

Začněte od podlahy...
Reklama

Každá podlaha má svá specifika a vlastnosti, podle kterých byste se měli řídit. Před koupí především promyslete, kam a jakou krytinu chcete, a zvažte i zdravotní nezávadnost materiálu. Rozhodující vliv na trvanlivost a vzhled podlah mají také klimatické podmínky v místnosti a vlhkost. Pamatujte na to, že každý materiál reaguje jinak.
Pokud hledáte podlahu, která je elegantní, zároveň odolná proti opotřebení, špíně a je nenáročná na údržbu zvolte vinylovou plovoucí podlahu FatraClick.
Díky své konstrukci má FatraClick řadu vynikajících vlastností. Je vyrobena ze 3 vrstev. Základ tvoří HDF deska s tloušťkou 6,8 mm, se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část tvoří PVC materiál s velkoformátovým tiskem vzoru s PUR úpravou a nášlapnou vrstvou o šířce 0,4 mm.
Velmi odolné a zároveň pružné palubky FatraClick jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor vašeho bytu. FatraClick je také vybavena zámkem UNICLIC, který umožňuje snadnou pokládku plovoucí způsobem bez nutnosti pokládky jakékoliv podložné vrstvy.

V současném moderním pojetí bytové kultury se podlaha stává důležitým výtvarným prvkem. FatraClick podlahová krytina bude zajisté vyhovovat Vašim vysokým nárokům na elegantní design a zároveň určitě splní vaše požadavky na praktičnost. Kolekci FatraClick tvoří 10 elegantních vzorů dřeva, které zahrnují v současnosti velmi oblíbenou katrovanou či bělenou úpravu, ale také klasický vzor javorového či dubového dřeva. Hodí se tak do všech typů interiérů od moderně, futuristicky zařízených prostor až po klasicky elegantní byt či rodinný dům.
Podlaha FatraClick Vám bude sympatická svou dostupností, příjemným, kultivovaným vzhledem, ale i desetiletou garancí a výhodnou cenou. Pro spotřebitele, který zakoupí podlahu v obchodní síti V-podlahy (www.vplast.cz) je to 739 Kč/m2 (bez DPH).
Už teď se Vám FatraClick zamlouvá? Neváhejte a přijďte se na něj podívat do předváděcích prodejen obchodní sítě V-podlahy, kterou tvoří prodejny firmy V-plast, franchisový partneři v Karlových Varech a Pardubicích a další obchodní partneři, jejichž adresy naleznete na www.vplast.cz.
Těší se na Vás odborně vyškolení prodejci, kteří Vám FatraClick detailně představí, ukážou vzorky jednotlivých dekorů a nabídnou kompletní služby zahrnující dodání zboží i odbornou pokládku materiálu.

Reklama
Reklama

Související články

Podlahy Praha 4 – obrovský výběr na ploše 330m2 – dřevo, vinyl, laminát od Mand CZ

11.06.2020 | Podlahy a schody

Rozhodli jste se vzít rekonstrukci pěkně od podlahy? Dobře děláte! S moderní podlahovou krytinou dodáte svému interiéru nejen nevídaný šmrnc, ale i… Celý článek

S grácií vzhůru i dolů

04.05.2020 | Podlahy a schody

Schodiště je nedílnou součástí vícepodlažních rodinných domů a mezonetových bytů. Jeho hlavní funkcí je sice propojení jednotlivých podlaží, ale ve… Celý článek

Kusové koberce jako nový hit v domácnostech

16.04.2020 | Podlahy a schody

Plovoucí podlaha, linoleum, vinylové podlahy nebo parkety. Tyto podlahové krytiny dnes v domácnostech vedou. Koberce přes celou plochu místnosti se… Celý článek

QUICK-STEP SLAVÍ NÁVRAT VZORŮ A PŘEDSTAVUJE NOVÉ KOLEKCE LAMINÁTOVÝCH A DŘEVĚNÝCH PODLAH

26.03.2020 | Podlahy a schody

Vzory jsou zpět – na tapetách, textiliích a samozřejmě také na podlahách! Tentokrát se však nevyskytují v tradiční doprovodné roli, ale mají prostor… Celý článek

Reklama
Reklama