Odpočiňte si

18.9.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Pohovky a křesla

Sponzorované odkazy:

Pohodlné sedací soupravy nebo relaxační křesla nám pomohou zbavit se únavy i po obzvlášť náročném dni.

Odpočiňte si

 

Kvalitní posezení
 
Sedací souprava pro většinu z nás představuje kus nábytku, který si pořizujeme na dlouhou dobu. Současný trend proto upřednostňuje decentní barevnost a jenoduché tvary, které příliš nepodléhají módním vlivům. V nabídce interiérových studií převažují modely v bílé, smetanové, béžové, hnědé a světle šedé. Výraznější barvy si můžeme dovolit tam, kde potřebujeme místnost proteplit a zútulnit – nejčastěji tedy volíme škálu teplých barev. Výběru konkrétního typu pohovky bychom měli věnovat stejnou pozornost jako při nákupu postele. V současné době najdeme například i mezi rozkládacími typy pohovek k příležitostnému spaní kvalitní modely s paměťovou pěnou, odolným, v mnoha případech pracím potahem a s nejrůznějšími vychytávkami v podobě polohovatelných opěrek zad, výsuvných podnožek na manuální (u dražších modelů dokonce na elektrický) pohon a dalších vymožeností. Nic nám tedy nebrání relaxovat kvalitně.
 

 
ROHOVÁ pohovka Osaka je velká 279 x 213 cm a dodává se v široké škále barev potahů v kůži i látce. (Od 162 000 Kč, www.natuzzi.cz)
 
 
 LEHKÉ otočné křeslo Smedsta má kovovou chromovanou konstrukci a prací snímatelný potah. Je k dostání také s černým potahem a v bílé barvě konstruce. (4790 Kč, IKEA)

 
Správné ošetření

Toužíte po kožené pohovce, ale netroufnete si na ni, protože máte malé děti, které stěží uhlídáte? Pomoc nabízí impregnační prostředek na kůži Absorb za 149 Kč z obchodního domu IKEA. Ten totiž odstraňuje skvrny, čistí potahy a zároveň je ošetřuje a prodlužuje tím jejich životnost. (Ilustrační foto: IKEA)
 

 
ROZKLÁDACÍ pohovku Klasik lze roztáhnout na dvoulůžko. Díky své velikosti se hodí i do menších bytů. (Od 24 132 Kč, PF Nábytek)
 
 
 
SEDACÍ souprava Himolla z řady Planopoly vyniká variabilitou prvků a maximální funkčností. Tato varianta se skládá z jednosedáku, dvojsedáku a rohového dílu. (105 000 bez DPH, Mobax)
 
 
 

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Křesla nejen do obývacího pokoje

Křesla nejen do obývacího pokoje

1.8.2013 | časopis Náš útulný byt | Pohovky a křesla

Kulaté nebo hranaté, otočné či ušák, z kůže nebo kožešiny – možností je téměř nepočítaně. Vybírejte s námi! Celý článek

Zadaranabytek.cz – prodej nábytku za nejlepší ceny

Zadaranabytek.cz – prodej nábytku za nejlepší ceny

4.12.2012 | PR článek | Pohovky a křesla

Pokud jste již znuděni vzhledem vašeho interiéru, nastal čas pro změnu. V současné době máte prakticky neomezené možnosti, jak si svůj byt či dům zaří... Celý článek

Houpejte se! Prospívá to vašemu myšlení

Houpejte se! Prospívá to vašemu myšlení

23.3.2012 | PR článek | Pohovky a křesla

Že si při bočním houpání v kolébce dítě spokojeně brouká a po chvilce usíná, vypozorovali lidé již před dávnými časy. Naopak ale také zjistili, že hou... Celý článek

Pohovky k odpočinku

Pohovky k odpočinku

3.11.2010 | časopis Náš útulný byt | Pohovky a křesla

Ať už kompaktní dvojkřeslo, velká rodinná pohovka, stylový gauč nebo křeslo – každý typ sezení má své přednosti. Vyberte si sami svůj oblíbený model! ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii • Kožené sedací soupravy, které vydrží navěky!