Rok 2020 frčí na zelené vlně: s těmito sedačkami nešlápnete vedle

27.01.2020 | PR článek | Rubrika - Pohovky a křesla

Trendy, které předpovídali interiéroví designéři, se pomalu, ale jistě potvrzují. Jednou z barev kulatého roku 2020 je zelená v olivovém, khaki a neo mint odstínu. Hojně se s ní setkáváme především v obývacím pokoji. Podívejte se s námi na trendy sedačky, které si místo na výsluní právoplatně zasloužily.

Rok 2020 frčí na zelené vlně: s těmito sedačkami nešlápnete vedle
Reklama

Rok 2020 je rokem změn a spousta lidí se chystá dodat svému domovu nový kabát. Pokud se chystáte zmodernizovat obývací pokoj, začněte výběrem pěkné sedačky. Ta totiž dokáže udělat divy sama o sobě. Barvou letošního roku je zelená ve spíše tmavších odstínech, olivovém, khaki či světlejším neo mint.

Zelená je v interiéru důležitým prvkem, uklidňuje, lahodí očím a vnáší do interiéru pohodu. Podívejte se, kterými kousky neuděláte chybu.

Khaki a vysoké nožky

Sedačka San Bernardino v sobě propojuje hned několik trendů.  Elegantní potah v khaki odstínu tvoří polyesterová látka, která je velmi pevná a odolná proti opotřebení. A samozřejmě, je příjemná na dotek. Dalším bonusem jsou polohovatelné podhlavníky, které po dlouhém dni uleví unavenému krku. Multifunkční sedačce nechybí úložný prostor, možnost rozkladu na lůžko a celému designu dodávají šmrnc vysoké kovové nožky.

Khaki potah a polohovatelné podhlavníky s područkami jsou trendy. Sedačka San Bernardino, JENA NÁBYTEK 

Olivový potah sedačky Luton

Olivově zelený potah Orinoco sedačky Luton je tvořený z 90 % polyesterem, zbytek látky doplňuje nylon. Díky tomu je sedačka pevná a odolná proti oděru a zároveň jemná na dotek. Sedačka má polohovatelné nejen podhlavníky, ale i područky, což oceníte zejména v případě, kdy se chcete natáhnout.  Sedačka má úložný prostor, můžete ji rozložit na lůžko a díky pevné konstrukci také hodně vydrží.

Chybu neuděláte ani olivově zelenou. Sedačka Luton, JENA NÁBYTEK

Sedačka Sky ve stylu neo mint

Dalším z trendů je elegantní pastelová barva neo mint v jemném odstínu modrozelené. V tomto odstínu si můžete pořídit třeba sedačku Sky na dřevěných nožkách. Tato sedačka má tvar U a díky tomu nabízí spoustu prostoru k sezení pro celou rodinu. Rozložením ji proměníte na prostorné letiště a využijete i úložný prostor, který v sedačce najdete hned 2x – pod oběma otomany.

Dopřejte si zelený nábytek do domácnosti a těšte se nejen na příjemné posezení, ale také na uklidňující pocit, který tato barva přináší.

Světle modrá či zelená dodají interiéru svěžest. Sedačka SKY, JENA NÁBYTEK

Reklama
Reklama

Související články

Chyby, které děláme při nákupu pohovky

05.03.2019 | Pohovky a křesla

Krásné bydlení je v současnosti téměř samozřejmost. Toho, abychom se cítili doma dobře, lze dosáhnout více způsoby. Jak celkovou rekonstrukcí, tak i… Celý článek

O svátcích si letos dopřejte harmonii s Natuzzi Italia

15.12.2018 | Pohovky a křesla

V předvánočním čase je těžké vyznat se v pestré nabídce. Přemýšlíte, jak nejlépe uspokojit návštěvu během svátků, a přitom toužíte po co nejmenším… Celý článek

Kůže v interiéru je in!

26.10.2018 | Pohovky a křesla

Toužíte po kvalitní kožené sedací soupravě do vašeho interiéru? Rady, jak takový nábytek vybírat se Vám mnohonásobně vrátí. Tu opravdovou kvalitu jak… Celý článek

Trendu vévodí minimalismus

06.10.2018 | Pohovky a křesla

Pokud sledujete nejnovější trendy nábytkářského designu, jistě jste si všimli, že v tomto oboru se stále něco děje. Odbornou i laickou veřejností… Celý článek

Reklama
Reklama