Reklama

Poradna - návrh a realizace kuchyňských projektů

26.10.2012 | Redakce | Rubrika - Poradna

Poradna - návrh a realizace kuchyňských projektů

Server obydleni.cz Vám přináší novou poradnu s designérkou Ivou Drgáčovou, která se zabývá návrhem a realizací kuchyňských projektů. Po získání profesního certifikátu v Holandsku započala svou, dnes již dlouholetou, praxi zde v Čechách. Se svými klienty pracuje převážně v terénu a přináší jim nejen znalosti světových trendů bydlení, ale i praktické rady při nákupu samotném.

 

"Postavit dobrou kuchyň není tak jednoduché jak by se zdálo. A pokud padnete do ruky „rádoby odborníkům“ může se pro vás stát nová kuchyň noční můrou a ne splněným snem, jak jste si původně přáli. Jenže jak na to, když zorientovat se v dnešním moři kuchyňského trhu není vůbec snadné? Těm z vás, kteří mají pocit, že v tom trošku plavou, nebo že se dokonce topí, nabízím svou pomocnou ruku."

"Kuchyněmi se zabývám již dlouhá léta a kladu si za cíl dívat se na tuto problematiku nejen očima designéra/projektanta, ale i očima ženy, která ráda vaří. Jen tato kombinace bohatých zkušeností a praktického pohledu na věc může totiž zaručit, že vaše nová kuchyň splní vše co od ní očekáváte. A jistě mi dáte za pravdu, že nevím-li si rady, je rozhodně lepší, zeptat se včas, než pak „plakat nad rozlitým mlékem“...Což ve špatně postavené kuchyni může platit doslova a do písmene :o)"

Takže neváhejte a ptejte se. Jsem tu pro vás.

Dotazy a příspěvky nám prosím pište přímo do diskuze pod tímto článkem - na vše Vám paní Iva Drgáčová ráda odpoví.

Iva Drgáčová - projekty kuchyní

Související články

Poradna: Vytápění pomocí automatického kotle

Poradna: Vytápění pomocí automatického kotle

28.8.2014 | Redakce | Poradna

Poptávka po automatických kotlích na pevná paliva roste. Důvodem jsou dotační programy, zpřísňování emisních norem i neochota uživatelů chodit často d... Celý článek

Poradna Feng shui

Poradna Feng shui

17.10.2011 | Redakce | Poradna

Na oBydleni.cz jsme si pro Vás připravili profesionální poradnu zdarma se zkušenou konzultantkou Feng shui L. Djemelovou, která se už dlouhé roky věnu... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii