Reklama

Poradna Feng shui

17.10.2011 | Redakce | Rubrika - Poradna

Na oBydleni.cz jsme si pro Vás připravili profesionální poradnu zdarma se zkušenou konzultantkou Feng shui L. Djemelovou, která se už dlouhé roky věnuje návrhům a realizacím interiérů podle Feng shui. Zdarma se nyní můžete ptát na vše, co Vás na toto téma zajímá.

Poradna Feng shui
Reklama

Feng shui je tradiční čínské umění, které může do vašeho života přinést více harmonie, úspěchu, zdraví i vášně.

Je to tisíciletí starý systém analyzování a úprav proudění energie v prostoru. Umění Feng shui předpokládá, že vše co se nachází v našem okolí, má vliv na naše životy. Úpravami proudění energie cchi v našem prostoru můžeme podpořit štěstí, prosperitu, zdraví …. Cíleným umístěním podpůrných předmětů můžete výrazně ovlivnit proudění energie ve vašem prostoru a to jak doma, tak na pracovišti. Dodržíte-li správně pravidla Feng shui, naplní se váš prostor pozitivní energií a vy budete v životě sklízet úspěchy a žít mnohem spokojenější život.

Základem pro rady nabízené Feng shui je estetika, zdravý rozum a volné proudění energie. Feng shui má schopnost přilákat do prostoru štěstí, úspěch a bohatství, zharmonizovat mezilidské vztahy a podpořit romantické city. Pravidly Feng shui se řídí řada světoznámých firem i slavných osobností.

Postupně vám budou předávány typy, jak vytvořit prostor pro novou svěží energii, jak podpořit jednotlivé životní oblasti (Zdraví, Partnerství, Bohatství, Slávu ….), i rady zaměřené na jednotlivé místnosti v bytě, doporučení pro výběr barev a vhodných doplňků.

Dotazy a příspěvky nám prosím pište přímo do diskuze pod tímto článkem - vstoupit do diskuze. Z Vašich dotazů budeme vybírat ty nejzajímavější a postupně je za pomoci paní konzultantky zodpovíme.

L. Djemelová
konzultatnka Feng shui
fengshui-interiery.cz

Reklama
Reklama

Související články

Elegantní odstíny

29.03.2015 | Poradna

V ložnici je nejdůležitější vytvořit harmonii, čehož lze docílit i pomocí barev a dekorů. Celý článek

Poradna: Vytápění pomocí automatického kotle

28.08.2014 | Poradna

Poptávka po automatických kotlích na pevná paliva roste. Důvodem jsou dotační programy, zpřísňování emisních norem i neochota uživatelů chodit často… Celý článek

Poradna - návrh a realizace kuchyňských projektů

26.10.2012 | Poradna

Server obydleni.cz Vám přináší novou poradnu s designérkou Ivou Drgáčovou, která se zabývá návrhem a realizací kuchyňských projektů. Po získání… Celý článek

Poradna s bytovým designérem - PORADNA UKONČENA

19.11.2010 | Poradna

Na obydleni.cz jsme pro Vás nově připravili profesionální poradnu s designérkou MgA. Lucií Gavronovou, která má dlouholetou zkušenost s interiérovou… Celý článek

Reklama
Reklama