Reklama

Čas pro sny

25.08.2010 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Postele a matrace

Dáte-li dohromady vše, co je třeba k nerušenému spánku (pohodlné lůžko, správnou matraci i vkusně zařízenou ložnici), můžeme vám už jen popřát dobrou noc! (Zdroj - Náš útulný byt)

Čas pro sny
Reklama

Odborník radí:

Stanislav Šabršula ,
Studio zdravého spaní
JMP, www.ložnice.cz

Výběr ložnicového nábytku na domácím trhu je takřka nepřeberný, stačí se porozhlédnout po internetu nebo navštívit pár showroomů s nábytkem. Zařízení ložnice je zejména otázkou vkusu, ale samozřejmě i celkového stylu vašeho bytu. Co bychom však rozhodně neměli nechat náhodě, je správná volba matrace. Zde se vyplatí navštívit specializované studio, kde vám školení odborníci s letitou zkušeností poradí nejvhodnější typ přesně na míru.

Zdravotní matrace
Kromě pružinových jsou dnes k dostání matrace z takzvané líné pěny, která má tvarovou paměť a ideálně kopíruje tělo spícího člověka. Velký výběr těchto matrací najdete na www. drevocal.cz.

Ložnice Metis v provedení přírodní javor v kombinaci s červeným lakem oplývá šarmem a elegancí. (128 645 Kč, Home Style)

Komoda i zrcadlo ze zlaté třešně patří do střízlivě pojaté řady Casa Notte. (37 345 Kč a 13 778 Kč, Home Style)

O toaletním stolku sní každá dívka již od útlého věku. Tento romantický kousek tvoří komoda a nástavec se zrcadlem. (12 090 a 5050 Kč, Alax)

Postel i výsuvné lůžko náleží do série Marina. (Postel: 7690 Kč, lůžko pro hosty: 5930 Kč, Alax)

Ložnicový program Soeren z borovicového dřeva natřeného bílou lazurou se vyznačuje jednoduchými tvary a účelně řešenými úložnými prostory. (39 740 Kč, JMP)

V Romantické ložnici San Remo můžete příjemně snít. Vyrábí se z masivní borovice v medovém odstínu ošetřené voskem, dvojlůžko je k dostání v rozměru 180 a 200 x 200 cm. (Od 13 070 Kč, Torrimex)

Zrcadlo z úzkých dílků možná poněkud zkresluje, rozhodně však bude ozdobou interiéru. (24 925 Kč, Abitare)

Oboustranné saténové povlečení s jemným květinovým vzorem v decentních barvách je nadčasové, výborně saje a snadno se žehlí. Dodává se ve standardní velikosti (polštář: 70 x 90 a cícha: 135 x 200 cm) a stojí 550 Kč. (www.tchibo.cz)

Náš útulný byt

Reklama
Reklama

Související články

3 Tipy jak správně vybrat matraci

01.03.2020 | Postele a matrace

Spánek je důležitý, a k tomu, abyste si opravdu odpočali, potřebujete spánek kvalitní. Myslete proto na to, že při spánku je důležitá přirozená… Celý článek

Vybíráme rošt do postele

10.12.2019 | Postele a matrace

Spolu s matrací často pořizujeme i postelový rošt. V článku jsme se zaměřili, jaký rošt se hodí k matraci z paměťové pěny nebo jaký rošt není vhodný… Celý článek

Víte, kde sehnat kvalitní a levné matrace?

17.05.2019 | Postele a matrace

Spánek je pro nás velmi důležitý, a proto bychom měli dělat vše, co se dá k tomu, aby byl kvalitní a my se následující ráno cítili odpočatě, svěže a… Celý článek

Správná péče o matraci značně zvýší kvalitu vašeho spánku

29.04.2019 | Postele a matrace

Kvalitní spánek. To není jen kvalitní postel s matrací a pravidelná výměna ložního prádla. Velkou roli v tom, jak kvalitní náš spánek bude, hraje i… Celý článek

Reklama
Reklama