Reklama

Čas pro sny

25.8.2010 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Postele a matrace

Čas pro sny

Dáte-li dohromady vše, co je třeba k nerušenému spánku (pohodlné lůžko, správnou matraci i vkusně zařízenou ložnici), můžeme vám už jen popřát dobrou noc! (Zdroj - Náš útulný byt)

Odborník radí:

Stanislav Šabršula ,
Studio zdravého spaní
JMP, www.ložnice.cz

Výběr ložnicového nábytku na domácím trhu je takřka nepřeberný, stačí se porozhlédnout po internetu nebo navštívit pár showroomů s nábytkem. Zařízení ložnice je zejména otázkou vkusu, ale samozřejmě i celkového stylu vašeho bytu. Co bychom však rozhodně neměli nechat náhodě, je správná volba matrace. Zde se vyplatí navštívit specializované studio, kde vám školení odborníci s letitou zkušeností poradí nejvhodnější typ přesně na míru.

Zdravotní matrace
Kromě pružinových jsou dnes k dostání matrace z takzvané líné pěny, která má tvarovou paměť a ideálně kopíruje tělo spícího člověka. Velký výběr těchto matrací najdete na www. drevocal.cz.

Ložnice Metis v provedení přírodní javor v kombinaci s červeným lakem oplývá šarmem a elegancí. (128 645 Kč, Home Style)

Komoda i zrcadlo ze zlaté třešně patří do střízlivě pojaté řady Casa Notte. (37 345 Kč a 13 778 Kč, Home Style)

O toaletním stolku sní každá dívka již od útlého věku. Tento romantický kousek tvoří komoda a nástavec se zrcadlem. (12 090 a 5050 Kč, Alax)

Postel i výsuvné lůžko náleží do série Marina. (Postel: 7690 Kč, lůžko pro hosty: 5930 Kč, Alax)

Ložnicový program Soeren z borovicového dřeva natřeného bílou lazurou se vyznačuje jednoduchými tvary a účelně řešenými úložnými prostory. (39 740 Kč, JMP)

V Romantické ložnici San Remo můžete příjemně snít. Vyrábí se z masivní borovice v medovém odstínu ošetřené voskem, dvojlůžko je k dostání v rozměru 180 a 200 x 200 cm. (Od 13 070 Kč, Torrimex)

Zrcadlo z úzkých dílků možná poněkud zkresluje, rozhodně však bude ozdobou interiéru. (24 925 Kč, Abitare)

Oboustranné saténové povlečení s jemným květinovým vzorem v decentních barvách je nadčasové, výborně saje a snadno se žehlí. Dodává se ve standardní velikosti (polštář: 70 x 90 a cícha: 135 x 200 cm) a stojí 550 Kč. (www.tchibo.cz)

Náš útulný byt

Související články

46% sleva na dvoulůžkovou postel s roštem včetně matrace BIANCO

46% sleva na dvoulůžkovou postel s roštem včetně matrace BIANCO

10.4.2011 | PR článek | Postele a matrace

ZDRAVÝ SPÁNEK je přímou úměrou kvalitní postele s dobře volenou matrací. S naší dnešní nabídkou pro vás máme SLEVOVÝ POUKAZ, s kterým si pořídíte kval... Celý článek

Matrace OSTAŠ CZ – česká tradice a kvalita

Matrace OSTAŠ CZ – česká tradice a kvalita

5.3.2012 | PR článek | Postele a matrace

Člověk tráví spánkem zhruba třetinu svého života. Jeho kvalita výrazně ovlivňuje obnovu našich psychických i fyzických sil. Celý článek

Přizpůsobivý polštář pro maximální regeneraci

Přizpůsobivý polštář pro maximální regeneraci

12.8.2010 | Redakce | Postele a matrace

Výběrem rámu cesta za zdravým spánkem začíná, volbou roštu a matrace ještě nekončí. Aby byl náš odpočinek skutečně kvalitní, nesmíme ze svých nároků s... Celý článek

Budiž tma, teplo, ticho….

Budiž tma, teplo, ticho….

1.12.2009 | Redakce | Postele a matrace

Je-li člověk opravdu unavený, vyspí se téměř všude. Pospí si třeba i cestou do práce na sedačce přeplněného autobusu, usne doma na tvrdé podlaze nebo ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii