Dobré ráno

7.5.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Postele a matrace

Dobré ráno

Sponzorované odkazy:

Spánek je pro nás nezbytný. Místnost k odpočinku zařiďte tak, abyste se v ní cítili dobře.

Ložnice je především místem, kde potřebujeme po celodenním stresu a námaze načerpat ztracené síly. Je samozřejmě nezbytné vybavit ji solidní postelí, kvalitní zdravotní matrací, nočními stolky a dostatečně velkou šatní skříní. Její zařízení by však zároveň mělo odpovídat našemu vkusu a celkovému stylu bytu.

Maximum úložného prostoru poskytuje sestava Pax složená ze dvou vysokých skříní a dvou závěsných skříněk. (IKEA)

Tato masivní postel s úložným prostorem jez bukového dřeva a z hliníku. Postel se prodává v různých velikostech ložní plochy o šířce 100–200 cm a s odlišnými podhlavníky a zásuvkami.(Od 33 050 Kč, Natura)


V různém stylu

V malé garsonce bychom měli část na spaní oddělit nábytkem nebo závěsem. V ložnici pro mladý pár si můžeme dovolit výraznější barvy a extravagantní dekorace. Ke slovu zde přijdou například velkoformátové plakáty, fototapety nebo barevné samolepky, jimiž můžeme oživit jednu stěnu či jednotvárnou plochu vestavené skříně. Starší manželé nebo konzervativní jedinci zase ocení nadčasový nábytek z kvalitních materiálů a umírněnou barevnost. Důraz je třeba klást hlavně na pohodlí a zařízení se snažit uspořádat tak, aby se partneři navzájem nerušili.

Ložnice ve výklenku se dá oddělit pomocí závěsu. Záclonovou lištu lze upevnit do stropu a pověsit na ni voálové závěsy. (Postel Malm: od 3490 Kč, IKEA)

Modernímu interiéru, který oživuje hravá čtveřice koček, dominuje dvojlůžko a vestavená skříň. (Foto: www.kvalitnisamolepky.cz)

Nábytkovou sestavu Sydney v provedení světlý dub doplují koženkové prvky použité na skříni a čele dvojlůžka. Komoda a noční stolky mají horní desku z hnědého skla. (Od 77 420 Kč, JMP)

Ložnice Michelle, kterou navrhla designérka Michaela Procházková, si získala oblibu pro svoji jednoduchou eleganci. (Od34 542 Kč, Jitona)

Luxusní kožené dvojlůžko se dodává včetně kruhové matrace, roštu, nočních stolku a ložního prádla. (Od 59 900 Kč, www. cessari.cz)


Zdroj: Náš útulný byt

Počet komentářů (4) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

9. díl Feng shui: Třetinu svého života strávíme v ložnici

9. díl Feng shui: Třetinu svého života strávíme v ložnici

1.8.2012 | Redakce | Postele a matrace

Ano, je tomu přesně tak. Celou jednu třetinu svého života strávíme v ložnici a proto bychom jí měli věnovat patřičnou pozornost a péči. Celý článek

Luxusní interiéry přinášejí styl i dokonalou funkčnost

Luxusní interiéry přinášejí styl i dokonalou funkčnost

20.6.2012 | PR článek | Postele a matrace

Také vždy zálibně koukáte na luxusní interiéry v lifestyleových magazínech? Na fotky prezidentských apartmá v pětihvězdičkových hotelech? Na letní prá... Celý článek

46% sleva na dvoulůžkovou postel s roštem včetně matrace BIANCO

46% sleva na dvoulůžkovou postel s roštem včetně matrace BIANCO

10.4.2011 | PR článek | Postele a matrace

ZDRAVÝ SPÁNEK je přímou úměrou kvalitní postele s dobře volenou matrací. S naší dnešní nabídkou pro vás máme SLEVOVÝ POUKAZ, s kterým si pořídíte kval... Celý článek

Matrace OSTAŠ CZ – česká tradice a kvalita

Matrace OSTAŠ CZ – česká tradice a kvalita

5.3.2012 | PR článek | Postele a matrace

Člověk tráví spánkem zhruba třetinu svého života. Jeho kvalita výrazně ovlivňuje obnovu našich psychických i fyzických sil. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii