Kvalitní matrace české výroby

31.07.2021 | PR článek | Rubrika - Postele a matrace

Spánek je pro nás velmi důležitý. Během něho odpočíváme, regenerujeme se, mozek ukládá do paměti vše důležité, co jsme se za den naučili, nebo prožili… Na jeho kvalitu má vliv více faktorů, a jedním z velmi důležitých je výběr správné matrace. Vybírat musíme podle své výšky i váhy, a také podle toho, na jak tvrdé matraci se cítíme dobře. Své umí udělat i praktický funkční obal matrace.

Kvalitní matrace české výroby
Reklama

Dostatek možností pro každého

Dávno pryč jsou doby, co jsme měli na výběr z pár modelů matrací. Dnes se matrace pyšní mnoha funkcemi, složením, různými potahy, tvrdostí i velikostí.

K velmi oblíbeným patří matrace z paměťové pěny. Jestliže jste zvyklí na matraci pružinovou, i po ní můžete opět sáhnout. Anebo vyzkoušet něco nové v podobě latexové matrace. Každý druh má svá specifika a je na každém, aby se rozhodl, která matrace je pro něj tou nejlepší. V potaz je důležité vzít věk a hmotnost.

Líbit by se vám mohla např. pěnová matrace Emma Ann 22, která dostala od spotřebitelů pět hvězd z pěti možných. Aktuálně ji můžete navíc pořídit se slevou 30 %. Je vysoká 22 cm, hodí se pro všechny s váhou od 50 – 130 kg, k dispozici jsou 4 tvrdosti matrace, má 7 zón, snímatelné potahy a je tvořena paměťovou pěnou.

Na webových stránkách nove-spani.cz najdete nejen výše uvedené matrace, ale také specifické modely, jako jsou zdravotní, ortopedické matrace, rozkládací, matrace pro děti a další.

Vyberte si pečlivě matraci, se kterou budete plně spokojeni. Jestliže si nejste jisti, pro kterou se rozhodnout, na stránkách nove-spani.cz je vám k dispozici chat, prostřednictvím kterého získáte všechny potřebné informace a rady pro nejlepší výběr. Nenechte si dál kazit zdraví nebo spánek nekvalitní matrací. Investujte do nové a ciťte se ráno co ráno svěže a odpočatě.

 

Reklama
Reklama

Související články

Jak si vybrat správnou matraci

08.11.2021 | Postele a matrace

Pro zajištění pohodlného, a hlavně kvalitního spánku až tak moc nepotřebujeme. V podstatě stačí umět si dobře vybrat matraci a řídit se přitom… Celý článek

Luxusní květované povlečení vám vlije do žil dávku optimismu

04.10.2021 | Postele a matrace

Máte za sebou náročný den v práci, nálada je na bodu mrazu a venku není zrovna počasí, které by vám vykouzlilo úsměv na tváři? Nevadí, zalezte si do… Celý článek

Jaká jsou pravidla pro ničím nerušený spánek?

25.08.2021 | Postele a matrace

Na zdravý hluboký spánek má vliv celá řada faktorů. Patří mezi ně volba matrace, umístění postele, celkové vybavení ložnice, ale také vnitřní klima. Celý článek

Výběr správné postele pro zdravý a klidný spánek

20.07.2021 | Postele a matrace

Výběr vhodné postele patří k důležitým nákupním rozhodnutím. Postel by neměla být pouze pohodlná, měla by i esteticky zapadat do interiéru, aby… Celý článek

Reklama
Reklama