Luxusní interiéry přinášejí styl i dokonalou funkčnost

20.6.2012 | PR článek | Rubrika - Postele a matrace

Také vždy zálibně koukáte na luxusní interiéry v lifestyleových magazínech? Na fotky prezidentských apartmá v pětihvězdičkových hotelech? Na letní prázdninové rezidence hollywoodských celebrit?

Luxusní interiéry přinášejí styl i dokonalou funkčnost

Krásné interiéry, luxusní nábytek a moderní koupelny ale nemusí být jen obrázky v časopisu. Můžou se stát realitou. Hodně příjemnou realitou. Proč tedy dát vale velkoobchodům s nábytkem a rozhodnou se pro vyšší třídu?

Hlavně nic neuspěchat

Viděli jste film Sex ve městě 2? Hlavní hrdinka, novinářka Carrie, si v něm zařizovala svoje luxusní apartmá. Pomáhal jí v tom pan Božský, přesto jim revitalizace a přestavba bytu zabrala celý rok. Jistě, mluvíme jen o vymyšlené story scenáristů, luxusní „look“ ale váš byt skutečně nedostane za dva měsíce. Je důležité promyslet každý detail. Zaobírat se tím, jaké materiály v jakých místnostech použít. Přemýšlet nad tím, jaké vybrat látky, svítidla, tapety nebo moderní koberce. Sestavit si rozpočet. A hlavně nic neuspěchat. Jedině tehdy bude váš byt vypadat jako z módního magazínu.

Spojení krásy a funkčnosti

Proč se třeba rozhodnout pro luxusní postele? Luxusní moderní postele nejenom dobře vypadají, ale jsou vyrobené z kvalitních materiálů. V takové posteli si po náročném dni skutečně odpočinete a nebudete se ráno cítit nevyspale. Nejde ale jen o postele. Podobný princip „krásy a funkčnosti“ platí u všech prvků luxusní domácnosti. Třeba u koupelny. Nový den nastartujete mnohem lépe v koupelně tvořené příjemnými materiály a zpracované stylově. To samé platí i pro večerní očistu.

Člověk se zkrátka potřebuje obklopovat luxusními věcmi. Luxusní věci jsou krásné. Ne, není v tom marnost a rozhazovačnost. Ale cit pro estetično a kvalitní, prověřené, funkční a moderní věci.

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

10. díl Feng shui: Třetinu svého života strávíme v ložnici II.

10. díl Feng shui: Třetinu svého života strávíme v ložnici II.

20.9.2012 | Redakce | Postele a matrace

Pozice ložnice v rámci domu nebo bytu je mimořádně důležitá. Má vliv na to, zda je cchi v místnosti klidná a relaxační, nebo spíše aktivní. Její umís... Celý článek

9. díl Feng shui: Třetinu svého života strávíme v ložnici

9. díl Feng shui: Třetinu svého života strávíme v ložnici

1.8.2012 | Redakce | Postele a matrace

Ano, je tomu přesně tak. Celou jednu třetinu svého života strávíme v ložnici a proto bychom jí měli věnovat patřičnou pozornost a péči. Celý článek

Dobré ráno

Dobré ráno

7.5.2012 | časopis Náš útulný byt | Postele a matrace

Spánek je pro nás nezbytný. Místnost k odpočinku zařiďte tak, abyste se v ní cítili dobře. Celý článek

46% sleva na dvoulůžkovou postel s roštem včetně matrace BIANCO

46% sleva na dvoulůžkovou postel s roštem včetně matrace BIANCO

10.4.2011 | PR článek | Postele a matrace

ZDRAVÝ SPÁNEK je přímou úměrou kvalitní postele s dobře volenou matrací. S naší dnešní nabídkou pro vás máme SLEVOVÝ POUKAZ, s kterým si pořídíte kval... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii