Luxusní květované povlečení vám vlije do žil dávku optimismu

04.10.2021 | PR článek | Rubrika - Postele a matrace

Máte za sebou náročný den v práci, nálada je na bodu mrazu a venku není zrovna počasí, které by vám vykouzlilo úsměv na tváři? Nevadí, zalezte si do ložnice, kde na vás čeká postel zahalená do květovaného povlečení.

Luxusní květované povlečení vám vlije do žil dávku optimismu
Reklama

Květy v nás vyvolávají příjemné pocity, a proto jsou tím pravým pro chvíle, kdy potřebujete zvednout náladu a osvěžit mysl. Zachumlat se do příjemného povlečení, které vám připomene rozkvetlou louku je nejen příjemné, ale také osvěžující.

Neodbývejte se a dopřejte si to nejlepší v podobě luxusního bavlněného povlečení

Na povlečení nemá smysl šetřit. V posteli strávíte okolo 8 hodin každý den, a proto by povlečení mělo být kvalitní a příjemné na dotek. Pokud se chcete v posteli cítit co nejlépe, sáhněte po bavlněném povlečení, které je krásně hebké a bude vás hýčkat při každém doteku.

Kvalitní egyptská Mako bavlna, kterou pro své povlečení využívá česká společnost Stella Ateliers má kromě výjimečně měkkého omaku i skvělé termoregulační vlastnosti. Tím pádem se pod peřinou budete cítit dobře jak v létě, protože se pod ním nebudete potit, tak v zimě, kdy vás bude krásně hřát.

Už jen to, že se dobře vyspíte, vám zlepší náladu a vy budete vstávat plni optimismu. A je jedno, kterou z úprav bavlněného povlečení zvolíte – jestli měkoučký Mako jersey, lesklý a hebký Mako satén nebo zdobné a luxusní damaškové povlečení. Více o úpravách bavlněného povlečení se dočtete v našem článku zde.

Květiny na povlečení hovoří svou vlastní řečí

Povlečení v záplavě květů na vás může působit různě. Záleží na tom, jakou rostlinku na povlečení zvolíte:

●        Růže jsou rafinované, přitažlivé a elegantní. Jejich hlavním sdělením je láska a zamilovanost, proto se hodí pro všechny, kteří chtějí milovat své blízké.

●        Kapradiny a palmy jsou exotické, nevázané a hodí se pro všechny, co mají trochu bláznivé nápady.

Třeba luxusní saténové povlečení KAIA plné rozmanitých exotických listů a květů bude působit velmi svěže a originálně. Hlavně po ránu, když se na postel vkradou první paprsky slunce.

●        Jiřiny jsou otevřené a korespondují s vnitřní krásou vaší duše.

●        Drobné luční kvítky jsou romantické a něžné. Oblíbí si je zejména ženy a dívky, protože se hodí pro jejich romantické duše.

Velmi jemně bude působit jerseyové povlečení LILAC, které má na sobě řadu droboučkých kvítků, které jako by byly právě utrženy na louce.

●        Macešky reprezentují skromnost, věrnost a nevinnost. Jste takoví? Pak bude maceška tou pravou květinou pro vás.

●        S liliemi na povlečení si budou rozumět ti, kteří nedají na lidské pomluvy a mají svůj vlastní rozum.

●        Květy jabloní slibují touhu, cestu za láskou a očekávání.

●        S kopretinou bude korespondovat nevinná a čistá duše každého, kdo často sní.

●        Roztomilá pampeliška je lehce dětská a naivní, ale lidé, kteří sáhnou po povlečení s tímto motivem jsou otevřeni novým výzvám.

Pokud chcete vášnivý mix květin, který je svěží, veselý a doslova rozzáří každou ložnici, zkuste jerseyové povlečení VĚRA s výraznými barevnými květy. Rázem se ocitnete uprostřed rozkvetlé zahrady, kde si budete moci užívat chvilky klidu.

Celou nabídku květovaného povlečení Stella si můžete prohlédnout a případně i zakoupit zde.

Máte už jasno v tom, že květované povlečení je to, co potřebujete, abyste si doma vytvořili o něco optimističtější atmosféru? Pokud ano, určitě nebudete litovat. Protože s úsměvem jde všechno lépe.

 

Článek: Stella Ateliers, luxusní povlečení pro náročné

Reklama
Reklama

Související články

Jak si vybrat správnou matraci

08.11.2021 | Postele a matrace

Pro zajištění pohodlného, a hlavně kvalitního spánku až tak moc nepotřebujeme. V podstatě stačí umět si dobře vybrat matraci a řídit se přitom… Celý článek

Jaká jsou pravidla pro ničím nerušený spánek?

25.08.2021 | Postele a matrace

Na zdravý hluboký spánek má vliv celá řada faktorů. Patří mezi ně volba matrace, umístění postele, celkové vybavení ložnice, ale také vnitřní klima. Celý článek

Kvalitní matrace české výroby

31.07.2021 | Postele a matrace

Spánek je pro nás velmi důležitý. Během něho odpočíváme, regenerujeme se, mozek ukládá do paměti vše důležité, co jsme se za den naučili, nebo… Celý článek

Výběr správné postele pro zdravý a klidný spánek

20.07.2021 | Postele a matrace

Výběr vhodné postele patří k důležitým nákupním rozhodnutím. Postel by neměla být pouze pohodlná, měla by i esteticky zapadat do interiéru, aby… Celý článek

Reklama
Reklama