Reklama

Sladké sny!

17.12.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Postele a matrace

Vyberte si ložnicový nábytek přesně na míru. Jen tak se budete během spaní cítit dobře a opravdu si odpočinete.

Sladké sny!
Reklama

Ložnice je důležitým místem, které nám poskytuje nezbytnou regeneraci sil během spánku. Mnozí majitelé menších bytů nebo garsonek si však nemohou dovolit krásnou, prostornou místnost zařízenou nejmodernějším nábytkem a vybavenou posledním typem zdravotní matrace. Přesto i oni chtějí kvalitně bydlet a zdravě spát. Proto zde máme ukázky úsporných řešení v podobě patrového dvojlůžka, studentského pokoje, který slouží zároveň jako pracovna i obývací pokoj, nebo několik sérií skladebného nábytku, jimiž vyřešíte i nelehké zadání – zařízení podkrovních prostor.

 

MODERNÍ dvojlůžko z programu NOW 7 by Hulsta má dýhované čelo a rám čalouněný umělou kůží. (Lůžko: od 18 786 Kč, Home Style)

 

SÉRIE Malm obsahuje celou řadu ložnicového nábytku od nočních stolků až po úložný nábytek. (Dvojlůžko: od 2990 Kč, noční stolek: 998 Kč, IKEA)

 

LOŽNICOVÝ program Vegga nabízí dvojlůžka i samostatné postele v provedení bílý lak nebo javor samet (dýha). (126 120 Kč, JMP)

 

DO LOŽNICE Genua z masivního březového dřeva patří velká skříň, postel a dva noční stolky. (44 990 Kč, Kika)

 

SESTAVA Vera s komodou, dvojlůžkem a šatní skříní se vyrábí nejen v dekoru wenge, ale také v bílé verzi. (11 498 Kč, Sconto Nábytek)

 

SÉRIE Largo vyrobená z bílé MDF desky ve vysokém lesku s vínovými detaily nabízí velké množství skladebných prvků. (83 440 Kč, Torrimex)

 

Zdroj: Náš útulný byt

Reklama
Reklama

Související články

3 Tipy jak správně vybrat matraci

01.03.2020 | Postele a matrace

Spánek je důležitý, a k tomu, abyste si opravdu odpočali, potřebujete spánek kvalitní. Myslete proto na to, že při spánku je důležitá přirozená… Celý článek

Vybíráme rošt do postele

10.12.2019 | Postele a matrace

Spolu s matrací často pořizujeme i postelový rošt. V článku jsme se zaměřili, jaký rošt se hodí k matraci z paměťové pěny nebo jaký rošt není vhodný… Celý článek

Víte, kde sehnat kvalitní a levné matrace?

17.05.2019 | Postele a matrace

Spánek je pro nás velmi důležitý, a proto bychom měli dělat vše, co se dá k tomu, aby byl kvalitní a my se následující ráno cítili odpočatě, svěže a… Celý článek

Správná péče o matraci značně zvýší kvalitu vašeho spánku

29.04.2019 | Postele a matrace

Kvalitní spánek. To není jen kvalitní postel s matrací a pravidelná výměna ložního prádla. Velkou roli v tom, jak kvalitní náš spánek bude, hraje i… Celý článek

Reklama
Reklama