Sladké sny!

17.12.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Postele a matrace

Sponzorované odkazy:

Vyberte si ložnicový nábytek přesně na míru. Jen tak se budete během spaní cítit dobře a opravdu si odpočinete.

Sladké sny!

Ložnice je důležitým místem, které nám poskytuje nezbytnou regeneraci sil během spánku. Mnozí majitelé menších bytů nebo garsonek si však nemohou dovolit krásnou, prostornou místnost zařízenou nejmodernějším nábytkem a vybavenou posledním typem zdravotní matrace. Přesto i oni chtějí kvalitně bydlet a zdravě spát. Proto zde máme ukázky úsporných řešení v podobě patrového dvojlůžka, studentského pokoje, který slouží zároveň jako pracovna i obývací pokoj, nebo několik sérií skladebného nábytku, jimiž vyřešíte i nelehké zadání – zařízení podkrovních prostor.

 

MODERNÍ dvojlůžko z programu NOW 7 by Hulsta má dýhované čelo a rám čalouněný umělou kůží. (Lůžko: od 18 786 Kč, Home Style)

 

SÉRIE Malm obsahuje celou řadu ložnicového nábytku od nočních stolků až po úložný nábytek. (Dvojlůžko: od 2990 Kč, noční stolek: 998 Kč, IKEA)

 

LOŽNICOVÝ program Vegga nabízí dvojlůžka i samostatné postele v provedení bílý lak nebo javor samet (dýha). (126 120 Kč, JMP)

 

DO LOŽNICE Genua z masivního březového dřeva patří velká skříň, postel a dva noční stolky. (44 990 Kč, Kika)

 

SESTAVA Vera s komodou, dvojlůžkem a šatní skříní se vyrábí nejen v dekoru wenge, ale také v bílé verzi. (11 498 Kč, Sconto Nábytek)

 

SÉRIE Largo vyrobená z bílé MDF desky ve vysokém lesku s vínovými detaily nabízí velké množství skladebných prvků. (83 440 Kč, Torrimex)

 

Zdroj: Náš útulný byt

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Netradiční, ale praktické

Netradiční, ale praktické

26.4.2013 | časopis Náš útulný byt | Postele a matrace

Ložnice a koupelna se většinou využívají po sobě – jejich symbióza je přitom zákonitá a velmi pěkná! Pro vytvoření společného relaxačního prostoru vša... Celý článek

Čistý základ

Čistý základ

18.3.2013 | časopis Náš útulný byt | Postele a matrace

Strohost a přírodní motivy – to představuje hlavní body tohoto současného trendu. Celý článek

11. díl Feng shui: Správně vybraná postel

11. díl Feng shui: Správně vybraná postel

16.11.2012 | Redakce | Postele a matrace

Tou nejintimnějsí místností v bytě je ložnice a z nábytku je jím postel. Je místem, kde se odevzdáváme do náruče spánku, zažíváme intimní okamžiky se ... Celý článek

Vyrábíme postele pro nejlepší spánek!

Vyrábíme postele pro nejlepší spánek!

29.10.2012 | PR článek | Postele a matrace

Českou tradicí jsou postele z masivu. Postele z masivu nyní zažívají celorepublikovou obrodu. Znovuzrození. A u toho by neměl nikdo chybět. Vyspat se ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii