Výběr správné postele pro zdravý a klidný spánek

20.07.2021 | PR článek | Rubrika - Postele a matrace

Výběr vhodné postele patří k důležitým nákupním rozhodnutím. Postel by neměla být pouze pohodlná, měla by i esteticky zapadat do interiéru, aby dokonale dotvořila vzhled vaší ložnice.

Výběr správné postele pro zdravý a klidný spánek
Reklama

Lůžko patří navíc mezi ten typ nábytku, který by vám měl sloužit dlouhé roky. Je tedy potřeba volit dostatečně nadčasový design a dekor, aby se vám za několik let postel neokoukala. Na co je třeba při výběru myslet a jaké máte možnosti u českých výrobců? Odpověď naleznete v dnešním článku.

Nejprve si ujasněte priority

Při výběru postele je potřeba ze všeho nejdřív zvážit vaše prostorové i finanční možnosti a priority. Chcete lůžko s úložným prostorem, plným, dekorativním či textilním čelem? Kolik chcete do postele investovat? Na všechny tyto otázky je potřeba si odpovědět, než se pustíte do nakupování.

 

V současné době se těší velké oblibě lůžka s minimalistickými rámy postelí s plným čelem a úložným prostorem. Ideální volbou v této kategorii je unikátní dvoulůžko AURA od moravského výrobce Nábytek Mikulík. Postel je dodávána jako komplet včetně dvou nastavitelných lamelových roštů a štědrého úložného prostoru.

Variabilní lůžko, u kterého máte skutečně na výběr

Kvalitní postele zahraničních výrobců s úložným prostorem, vysokým čelem a nastavitelnými rošty bývají řádově otázkou desítek tisíc. Ne každému se ale chce takové finanční prostředky vkládat do jediného kusu nábytku. Jeden z důvodů vysoké ceny jsou právě náklady spojené s dopravou a logistikou ze země určení. Pokud si přesto nechcete odepřít luxus a variabilitu, poohlédněte se po českých a moravských výrobcích, kteří nabízejí vysoce kvalitní výrobky za přijatelnou cenu.

Výše zmiňované dvoulůžko AURA všechny tyto náležitosti splňuje – postel je kompletně vyráběna v moravské dílně a jedná se tedy o ryze český výrobek. Jednou z jeho největších předností je fakt, že jediné, co k němu potřebujete dokoupit, je matrace – vše ostatní je již v ceně postele včetně úložného prostoru.

Nejlepší slovo, které dvoulůžko AURA vystihuje, je „variabilita“. Můžete si vybrat ze dvou výšek čel za hlavou a lamelový rošt má polohování hlavy a nohou. U hlavy si můžete nastavit až pět různých poloh, u nohou můžete mít buď základní či lehce vyvýšenou polohu. Díky polohování roštů u hlavy si můžete užít pohodlnou večerní četbu či relaxaci v polosedu. Možnost lehkého nadzvednutí nohou pak ocení například těhotné ženy či lidé, kteří mají problémy s tlakem a potřebují si lépe rozproudit krevní oběh.

 

Reklama
Reklama

Související články

Jak si vybrat správnou matraci

08.11.2021 | Postele a matrace

Pro zajištění pohodlného, a hlavně kvalitního spánku až tak moc nepotřebujeme. V podstatě stačí umět si dobře vybrat matraci a řídit se přitom… Celý článek

Luxusní květované povlečení vám vlije do žil dávku optimismu

04.10.2021 | Postele a matrace

Máte za sebou náročný den v práci, nálada je na bodu mrazu a venku není zrovna počasí, které by vám vykouzlilo úsměv na tváři? Nevadí, zalezte si do… Celý článek

Jaká jsou pravidla pro ničím nerušený spánek?

25.08.2021 | Postele a matrace

Na zdravý hluboký spánek má vliv celá řada faktorů. Patří mezi ně volba matrace, umístění postele, celkové vybavení ložnice, ale také vnitřní klima. Celý článek

Kvalitní matrace české výroby

31.07.2021 | Postele a matrace

Spánek je pro nás velmi důležitý. Během něho odpočíváme, regenerujeme se, mozek ukládá do paměti vše důležité, co jsme se za den naučili, nebo… Celý článek

Reklama
Reklama