Aby domov lahodil duši i oku

08.10.2016 | PR článek | Rubrika - PR články

Každý si to své hnízdečko buduje s tím nejlepším vědomím a svědomím a i když záleží především na vkusu, tak ani to nejvkusnější zařízení nebude plnit svůj účel dokonale, pokud bude postrádat kvalitu. Nešijme nic horkou jehlou, dopřejme zařizování svých domovů čas a náležitou péči.

Aby domov lahodil duši i oku
Reklama

Moderní trendy neznají hranic a v podstatě by se dalo říci, že co dům, to jedinečná tvůrčí fantazie. Plnit naše sny a představy občas asi nebývá zrovna jednoduché, ale svěříme-li tuto starost firmě, která má tradici a jasný cíl, pak není důvod k obavám.

Jedním ze specialistů na design interiéru je u nás již od roku 1991 firma Stolařství Šimčák v Ostravě. Soustředí se na výrobu stylového nábytku a z jejich letité zkušenosti plyne nepřeberná nabídka inspirací pro běžná i atypická zařízení našich domovů.

Nejvyšší čas dát prostor něčemu novému

Toužíme-li po moderním bydlení, jistě je dobré svěřit toto přání někomu, kdo se výzvy zhostí spolehlivě. Nábytek od Šimčáka na severu Moravy nabízí jistou spokojenost i díky tomu, že pracují s moderními technologiemi, dbají na péči o každou zakázku a k výrobě využívají jen kvalitních materiálů.

A co vlastně Stolařství Ostrava konkrétně nabízí? Především řešení pro obnovu nábytku při rekonstrukci bytu či domu, ale i zařízení domova zbrusu nového. Ať už jde o:

  • vestavěné skříně,

  • postele na míru,

  • koupelnový nábytek,

  • kuchyňské linky,

  • další nábytek atypických požadavků co do rozměrů a prostoru.

Úložné prostory jsou velkým tématem

Ke komplexní realizaci a návrhu interiéru k TOP požadavkům patří i toto řešení. Vestavěné skříně Ostrava jsou k dispozici v široké nabídce a co do kreativity v podstatě bez hranic. Pokud je pro náš domov běžně dostupná skříň nevyhovujícím řešením, pak bude úložný prostor na míru optimálním východiskem, a navíc bude splňovat nadčasové trendy, které nám poslouží od A do Z.

Náš domov si zaslouží být originální a účelný, aby nás pohltil dokonalou atmosférou. Přesně takovou, jakou si bez pochyby zasloužíme.

Reklama
Reklama

Související články

Jak si žijí nejbohatší hráči pokeru na světě

30.12.2017 | PR články

Pro někoho je úspěch sláva, velké domy, drahé auta v garáži či krásné ženy. Pro nejbohatší pokerové hráče, jejichž příjmy mohou jít až na stovky… Celý článek

Skvostně čistá fasáda díky nanotechnologiím

28.09.2017 | PR články

Pěkná fasáda dělá čest celému domu, zatímco šmouhy, zašednutí a fleky dokážou dojem pokazit. Jak na skvostně čistou fasádu i po několika letech?… Celý článek

Kam se dřevem na zimu? Přeci do tepla a sucha

28.09.2017 | PR články

Přípravy na zimu vrcholí. Kdo má kamna, krbovky či kotel a potřebuje více dřeva než jiní, už určitě skládá polínka, řeže polena, případně… Celý článek

Reklama
Reklama