Co dělat, pokud vám dojdou peníze před výplatou? Známe řešení

20.05.2016 | PR článek | Rubrika - PR články

To, že peníze nevydrží až do výplaty nebo se objeví nečekaný výdaj, se může stát každému - i vám. Často přitom víte, že už za několik dní byste problém s placením neměli, protože vám přijde výplata, díky které budete mít opět dost peněz. Jak takovou situaci řešit, pokud zrovna v danou chvíli nemáte k dispozici rezervu, která by vám pomohla?

Co dělat, pokud vám dojdou peníze před výplatou? Známe řešení
Reklama

Pokud potřebujete jen několik tisíc korun, tak je nejrychlejším řešením online půjčka bez registru. Tu můžete vyřídit dokonce i přes SMS, stačí mít tedy mobilní telefon s internetem.

Vyhněte se čekání

Nepotřebujete tak vyplňovat žádné formuláře, absolvovat žádné pochůzky, stejně tak není nutné mít ručitele. Jestliže si půjčujete poprvé, tak úvěrové společnost ověří, že telefonní šlo i uvedený bankovní účet patří skutečně vám.

K tomu je obvykle potřeba provést kontrolní platbu ve výši 1 Kč. Ta se během krátké chvíle zaúčtuje, takže rozhodně nemusíte mít strach, že by vás tento krok zdržel a na vyřízení půjčky byste museli čekat několik dní.

Doba splatnosti záleží na vás

Jakmile se toto ověření povede, tak vám peníze dojdou na účet a vaše problémy budou vyřešené. Kolik se vypůjčíte a jak dlouho budete úvěr splácet, záleží většinou na vás. Rychlou půjčku můžete čerpat i třeba jen na tři dny nebo i na několik týdnů. Od toho se následně odvíjí i úrok.

Pokud se rozhodnete pouze pro malou rychlou půjčku, která vám má pomoct jen pár dní před výplatou, tak často natrefíte i na akční nabídku úvěrů bez poplatků. V každém případě ale budete vždy předem, ještě před samotnou žádostí o půjčku vědět, na kolik vás vyjde. Z toho důvodů se nemusíte bát jakýchkoliv nepříjemných překvapení.

TIP: Rychlé půjčky přes SMS vyřizuje ViaSMS.cz

Reklama
Reklama

Související články

Zdravé žehlení? S parní žehličkou LAURASTAR určitě!

12.10.2020 | PR články

Toužíte po vyžehleném prádle, jemuž na pohled nebude co vytknout? Po prádle bez bakterií, virů, plísní i roztočů? Docílíte jej s parní žehličkou… Celý článek

Jak si žijí nejbohatší hráči pokeru na světě

30.12.2017 | PR články

Pro někoho je úspěch sláva, velké domy, drahé auta v garáži či krásné ženy. Pro nejbohatší pokerové hráče, jejichž příjmy mohou jít až na stovky… Celý článek

Skvostně čistá fasáda díky nanotechnologiím

28.09.2017 | PR články

Pěkná fasáda dělá čest celému domu, zatímco šmouhy, zašednutí a fleky dokážou dojem pokazit. Jak na skvostně čistou fasádu i po několika letech?… Celý článek

Kam se dřevem na zimu? Přeci do tepla a sucha

28.09.2017 | PR články

Přípravy na zimu vrcholí. Kdo má kamna, krbovky či kotel a potřebuje více dřeva než jiní, už určitě skládá polínka, řeže polena, případně… Celý článek

Reklama
Reklama