Co vše by nemělo chybět ve správné domácnosti?

23.11.2016 | PR článek | Rubrika - PR články

Je toho mnoho, čím vším vybavujeme naše domovy, ať už bydlíme v rodinném domě, nebo bytě. Neobejdeme se bez nábytku, funkční a účelné kuchyně, kterou je dobré nechat si zhotovit od společnosti na slovo vzaté, samozřejmostí je vytápění, do něhož se vyplatí investovat, abychom topili levně.

Co vše by nemělo chybět ve správné domácnosti?
Reklama

 

Právě teď na zimu mnoho lidí pořizuje nové tepelné čerpadlo, které skutečně přinese do rodinného rozpočtu i statisícové úspory ročně.

 

Maličkosti i velké věci, které váš domov okoření

Obývací pokoj užíváme denně a gauč by měl splňovat požadavky na dlouhou životnost. Doporučujeme sedačky na míru, protože ty mohou výborně dotvořit celkový ráz pokoje, ať už je chcete umístit do obýváku a dětského pokoje, ložnice či na chodbu nebo do pracovny.

Dalším velmi praktickým a prostor podtrhávajícím je koberec. Nemusíte volit hned koberc přes celou místnost, efektivní a příjemné je mít kusové koberce tam, kde se nejvíce pohybujete, např. v místě, kde sedíte a budete tak mít nohy „v teple“, u postelí, na schodišti běhoun...

Doma by vám neměl chybět ani dostatečně velký televizor s příslušenstvím, abyste si mohli vychutnat volný čas a podívat se na film či seriál v kvalitním rozlišení. Elektronika celkově hraje v rodinách důležitou roli a to i tam, kde mají už menší děti.

Zajisté vám nesmí chybět vana či sprchový kout, záleží na tom, kolik máte prosotru nebo máte-li raději vodní lázeň či rychlou sprchu. Idální je oddělit koupelnu od toalety, aby mohla být užívána i v době, kdy se někdo koupe.

Určitě nezapomeňte ani na dekorace. Takový obraz nebo polštáře na pohovce dovedou doslova divy. Stejně tak ubrus či závěsy v kuchyni. Jestliže vyberete nějaké s kuchyňským motivem, zeleninou či ovocem, budete nadčasoví a styloví.

Krásným a příjemným v domě je krb. Nejenže pomůže vytopit prosory, ale dotváří příjemnou domáckou atmosféru, pomůže vykouzlit romantický večer a je velmi dobrým relaxačním pomocníkem.

Mladé slečny i dámy v ložnici ocení populární japonské stěny. Vybrat si můžete z mnoha vzhledů a tak ulahodit oku a vkusu každé z žen. I muži se zde ale rádi ukryjí v případě, že se chtějí převléknout v soukromí např. v případě, kdy domem pobíhá hrstka dětí, které tu a tam vtrhnou do každé z místností. Navíc stěna velmi hezky působí jako zajímavá dekorace.

To vše byly předměty. Aby byl domov příjemný, nezapomeňte ani na pár kytek na okno, do vázy nebo do zádveří na chodbu. Uvidíte, jak vdechnete do příbytku svěžest a život.

Reklama
Reklama

Související články

Zdravé žehlení? S parní žehličkou LAURASTAR určitě!

12.10.2020 | PR články

Toužíte po vyžehleném prádle, jemuž na pohled nebude co vytknout? Po prádle bez bakterií, virů, plísní i roztočů? Docílíte jej s parní žehličkou… Celý článek

Jak si žijí nejbohatší hráči pokeru na světě

30.12.2017 | PR články

Pro někoho je úspěch sláva, velké domy, drahé auta v garáži či krásné ženy. Pro nejbohatší pokerové hráče, jejichž příjmy mohou jít až na stovky… Celý článek

Skvostně čistá fasáda díky nanotechnologiím

28.09.2017 | PR články

Pěkná fasáda dělá čest celému domu, zatímco šmouhy, zašednutí a fleky dokážou dojem pokazit. Jak na skvostně čistou fasádu i po několika letech?… Celý článek

Kam se dřevem na zimu? Přeci do tepla a sucha

28.09.2017 | PR články

Přípravy na zimu vrcholí. Kdo má kamna, krbovky či kotel a potřebuje více dřeva než jiní, už určitě skládá polínka, řeže polena, případně… Celý článek

Reklama
Reklama