Jak si žijí nejbohatší hráči pokeru na světě

30.12.2017 | PR článek | Rubrika - PR články

Pro někoho je úspěch sláva, velké domy, drahé auta v garáži či krásné ženy. Pro nejbohatší pokerové hráče, jejichž příjmy mohou jít až na stovky milionů dolarů je úspěch toto vše v jednom. Především v dnešní době, kdy pokerové turnaje sledují miliony lidí na televizních obrazovkách a další na internetě. V dnešním článku se podíváme na jednotlivé pokerové miliardáře a zjistíme jak vypadá jejich život.

Jak si žijí nejbohatší hráči pokeru na světě
Reklama

Vanessa Roussou

Francouzsko - americká profesionální pokerová hráčka svůj život žije naplno. A to doslova. Její dům je skutečný partyhouse se vším co k tomu patří. Při pohledu na něj si můžete myslet že před vámi stojí palác. Po překročení prahu dveří se dostanete do prostorné tmavé haly, nad kterou se vyjímá nepřehlédnutelný kříž. Vevnitř najdete jídelnu ve středověkém stylu. Stěny jsou oblepené tapetou imitující břidlici, která této místnosti dodává středověkou atmosféru.

Najdeme zde obývací pokoj o běžné rozloze dvoupokojového bytu. nachází se tu veliký krb nad kterým visí obrazovka s úhlopříčkou 55“. V místnosti najdeme také herní konzoli, airhockey či biliard.

Na druhém patře je zajímavá chill-out zóna, která je přeplněná polštáři. Nachází se na opačné straně domu jako obývací pokoj, díky tomu vznikne i při průbehu divoké párty klidne místo na relax a střízlivění.

Za domem sa nachází rozlehlý pozemek. Najdeme zde bazén s vodopádem, minigolfové hřiště, stolní fotbal či basketballový a beachvolejbalový kurt. Nechybí ani audio technika s profesionálním DJ pultem.

Mimochodem, Vanessa stále studuje právo i přes to, že do konce života má našetřeno více než dost, se ziskem více než 3,5 milionů dolárů je jednou z nejbohatších hráček pokeru. Svůj první milion vyhrála již ve věku 24 let.

Phil Ivey

Dalším úspěšným hráčem ve světě pokeru je Phil Ivey. Phil vlastní dvoupatrovou dovolenkovou vilu v Cabo San Lucas na okraji Tichého oceánu. Za jeho domem najdeme terasu s bazénem, ze kterého je výhled na otevřené moře. K domu patří také soukromá písčitá pláž a vlny Tichého oceánu tak ocení i jeho surfařští kamarádi. Phil sportu moc neholduje ale za to si dokáže užívat život plný luxusu, drahých aut a soukromých letadel. Peníze na to má. Hodnota jeho majetku je přinejmenším 100 milionů amerických dolarů.

 

Dan Bilzerian

Poslední z trojice našich světoznámých pokerových hráčů je velice kontroverzní Dan Bilzerian. Dan svůj luxusní život prezentuje především na svém Instagramovém profilu, kde má aktuálně více než 23 milionů sledujících. Jeho dům v Las Vegas má hodnotu 3,68 miliónu liber a je přeplněný přesně tím, čím by jste čekali. Zbraně, kondomy ve zlatém obalu, drahá auta a luxusní oblečení. 

Zajímavým prvkem je jídelna ve stylu oblíbeného seriálu Game of Thrones. Nesmí však chybět ani bazén, veliká obrazovka s herní konzolí či terasa s výhledem na panorama Las Vegas.

Na konec bychom však chtěli podotknout, že i přes nízký věk a vysoké částky na bankovních účtech si to pokeroví hráči odmakali a zaslouží si tak své výhry. Poker je sofistikovaná hra a pokud si ji chcete vyzkoušet, ale bojíte se jít do kasina, doporučujeme zahrát si nejprve nanečisto. Najděte si online kasíno například v tomto seznamu kasín a vyzkoušejte si na moment, jaké je to žít život pokerového hráče.

Reklama
Reklama

Související články

Zdravé žehlení? S parní žehličkou LAURASTAR určitě!

12.10.2020 | PR články

Toužíte po vyžehleném prádle, jemuž na pohled nebude co vytknout? Po prádle bez bakterií, virů, plísní i roztočů? Docílíte jej s parní žehličkou… Celý článek

Skvostně čistá fasáda díky nanotechnologiím

28.09.2017 | PR články

Pěkná fasáda dělá čest celému domu, zatímco šmouhy, zašednutí a fleky dokážou dojem pokazit. Jak na skvostně čistou fasádu i po několika letech?… Celý článek

Kam se dřevem na zimu? Přeci do tepla a sucha

28.09.2017 | PR články

Přípravy na zimu vrcholí. Kdo má kamna, krbovky či kotel a potřebuje více dřeva než jiní, už určitě skládá polínka, řeže polena, případně… Celý článek

Reklama
Reklama