PRAGOINTERIER - veletrh plný zážitků

4.1.2008 | Redakce | Rubrika - PR články

PRAGOINTERIER  - veletrh plný zážitků

Sponzorované odkazy:

Nároky na bydlení se velmi rychle mění, požadavky na kvalitu vybavení rostou, móda nám diktuje nové trendy v tvarech, barvách i vzorech - a výrobci nás zahrnují nabídkami, ale výběr vůbec není jednoduchý. Jaký materiál je vhodný, jakou postel a matraci vybrat, jaké osvětlení zvolit pro tu kterou místnost, abychom se doma cítili “jako doma”? Právě veletrh nábytku, bytového textilu, doplňků a designu je tím pravým místem, kde vás odborníci poučí o nových trendech, vlastnostech nových materiálů a vhodnosti jejich použití pro vaše konkrétní potřeby, kde můžete porovnat na jednom místě širokou paletu nabídky jednotlivých výrobců a obchodníků a zároveň využít veletržních slev. Pojďme se tedy přesvědčit na výstaviště INCHEBA EXPO PRAHA v Holešovicích, kde se v termínu 31.1. – 3.2. 2008 koná již podevatenácté mezinárodní veletrh PRAGOINTERIER NEW DESIGN, a užijme si to krásné dobrodružství inspirace.

Veletrh se opět koná ve spojení s výstavou Bydlení 2008, a navíc rozšíří svůj program o obsahově příbuzný 3. mezinárodní veletrh kancelářského nábytku a vybavení PRAGOOFFICE. Také Hrnčířské trhy, které jsou již tradiční součástí jarního Pragointerieru, mají návštěvníkům co nabídnout. Vystavovatelé takto koncipovaného souboru veletrhů opět zaplní plochy všech pavilonů holešovického výstaviště včetně montované haly, která bude přistavěna od brány výstaviště až k Průmyslovému paláci, i volné plochy před ní.

Kromě „věrných“ vystavovatelů, bez kterých si již veletrh ani nedovedeme představit, přilákal veletrh i mnoho nových – jmenujme např. německou firmu Ratiomat Einbauküchen z Německa, která rozšíří sekci kuchyní, firmy Belterra s jídelním nábytkem, Vabal, výrobce bytového textilu z přírodních i speciálních materiálů, Panter s dekoračními předměty a doplňky, Art Fontány a Heissner s vodními fontánami, v sekci uměleckých předmětů uvidíme expozici obrazů Pavla Mikoláška , skleněné sochy galerie Art Glass Center nebo kovové plastiky Atelieru Gibbus. Mezi nové vystavovatele můžeme počítat i firmu Levitus, která na podzimním Pragointerieru zvítězila v soutěži o cenu Grand Prix s expozicí designových svítidel a keramických doplňků. Nově, a ještě k tomu s “horkou novinkou” přichází firma Dual: opravdové Domácí kino – obří obrazovky do interieru, vhodné i do bytu, a další. Z těch věrných, které na veletrhu s jistotou očekáváme, se na Vaši návštěvu připravují společnosti Ason, Carelli, Elben, in – Elis, Nábytek Jandík s luxusním čalouněným nábytkem , výrobci českého značkového nábytku Jech, Intermont nebo Sofaland, který nabídne moderní sedací soupravy s velkou variabilitou sestav a nadčasovým designem. Patří k nim samozřejmě také firmy Böhm, Bytcentrum či Purtex, které dokonce výrazně zvětšují své výstavní plochy.

Významnou součástí Pragointerieru je sekce vestavných částí interiéru, zájem je zvláště ze strany výrobců a prodejců podlahovin. Prostorné expozice firem IBC Parkety, Empiri Wood Design, Kuchyně Červinka, WOHA, Podlahy Heth nebo Zahradník parket s mimořádným výběrem podlah z nových druhů dřev s vynikající odolností proti otěru i vlhku nenechají nikoho na pochybách, že při zařizování pohodlného bydlení je třeba začít „od podlahy“. Do této sekce patří také nabídka vestavných skříní, s kterou přijdou např. ABI-MEGA, AZ Skříně, Sten nebo Woodface. Velkou přitažlivostí se mohou pyšnit expozice svítidel – kromě již zmíněné firmy Levitus zde budou zastoupeny mimo jiné i ABB elektro, Hagos, Aprolux , Artemide či kolekce svítidel zn. Saija a Occhio firmy Williams Galerie světla. Nebudou chybět ani luxusní pravé perské koberce firem Bakero a Interdesign, nebo moderní koberce společností KMD a Avanti.

Pověst nejobsažnější a nejvýznamnější akce svého druhu v České republice dotváří i bohatý doprovodný program včetně oblíbených soutěží výrobců a vystavovatelů, kteří se tradičně utkají v soutěžích Lůžko v interiéru, Nejlepší expozice či Soutěž o GRAND PRIX. Velkým lákadlem bude soutěž pro návštěvníky o koženou sedací soupravu firmy Böhm. v hodnotě 90,000,- Kč a další hodnotné ceny. Odbornou stránku veletrhu Pragointerier podpoří Asociace nábytkářů ČR kontraktačním seminářem pro obchodníky o nových materiálech. V den zahájení proběhne křest knihy s názvem “Byt, který se vám přizpůsobí” za přítomnosti autorů Heleny Prokopové, Ivana Müllera a Hynka Maňáka, kmotrou bude Doc.akad.arch. Ivana Čapková.

Návštěvníkům bude k dispozici velkokapacitní parkoviště ve spodní části areálu Výstaviště, a pro ty, kdo dávají přednost hromadné dopravě, organizátor veletrhu zajistil bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravu ze stanice metra Nádraží Holešovice. Více informací o veletrhu včetně přihlášky získáte na:

www.pragointerier.cz

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Vychází březnové číslo časopisu Dům a zahrada!

Vychází březnové číslo časopisu Dům a zahrada!

22.2.2008 | časopis Dům a zahrada | PR články

Do prodeje přichází další číslo časopisu Dům a zahrada. Tentokrát zde můžete zjistit, jak se nám v příštích letech s rostoucím zdražováním energií pro... Celý článek

Vychází únorové číslo časopisu Dům a zahrada!

Vychází únorové číslo časopisu Dům a zahrada!

28.1.2008 | časopis Dům a zahrada | PR články

Po měsíci přichází nové číslo časopisu Dům a zahrada. Najdete zde například několik zajímavých reportáží z redakčních návštěv rodinných domů. Dozvíte ... Celý článek

Nový byt a dům 2008

Nový byt a dům 2008

21.1.2008 | Redakce | PR články

S blížícím se příchodem jara tak jako každý rok pro Vás veletržní správa Terinvest, spol. s r.o. připravuje již 14. ročník mezinárodního veletrhu stav... Celý článek

Vychází nové číslo časopisu Dům a Zahrada!

Vychází nové číslo časopisu Dům a Zahrada!

19.12.2007 | časopis Dům a zahrada | PR články

Po měsíci přichází nové číslo časopisu Dům a Zahrada, ve kterém se dočtete např. kam se posunulo a jak se změnilo “bydlení“ 19 let po nástupu demokra... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii