Tipy na vánoční dárky pro sportovní nadšence

15.12.2016 | PR článek | Rubrika - PR články

Máte v rodině běžce, fitkového notorika, nebo třeba cyklistu? Ať přemýšlíte, jak přemýšlíte, žádný super dárek vás nenapadl? Máme pro vás pár nápadů!

Tipy na vánoční dárky pro sportovní nadšence
Reklama

Krokoměry: Vychytávka nejen pro sportovce

Krokoměr je skvělá pomůcka, když chcete sledovat svou pohybovou aktivitu v číslech. Hlavní funkcí krokoměru je samozřejmě počítání kroků, které s ním ujdete, ale v nabídce krokoměrů najdete i modely s dalšími praktickými funkcemi jako je zobrazení spálených kalorií, nadmořské výšky či teploty.

Krokoměr ocení nejen sportovci, ale potěší každého, kdo chce mít o své pohybové aktivitě lepší přehled. Ceny krokoměrů se pohybují v řádu několika set korun, ale samozřejmě najdete i pokročilé modely za něco málo přes tisícovku.

Tip: Krokoměry a další vychytávky jako třeba akční kamery najdete na conrad.cz.

 

Sporttestery: Pro ty, co se chtějí neustále zlepšovat

Málokterý amatérský sportovec dokáže odhadnout dopad tréninku na svůj organismus. Sporttester je proto skvělá pomůcka, která pomůže se neustále zlepšovat. Hlavní funkcí sportovních hodinek je sledování tepové frekvence, kterou zobrazují na displeji, takže podle ní můžete upravit intenzitu cvičení. Většina sporttesterů navíc počítá spálené kalorie a další údaje, které pomohou maximálně optimalizovat trénink.

Tip: Podívejte se také na nabídku fitness hodinek, které jsou neustále propojené s mobilem.

Chytré hodinky: Když to s tím sportem není zas tak horké

Stejné funkce jako sporttestery a krokoměry nabízí také smart hodinky. Zatímco sporttestery jsou specializovány výhradně na jednu funkci, smart hodinky nabízejí mnohem širší využití. Sporttestery jsou proto vhodné pro všechny, kteří to se sportem myslí vážně, ale smart hodinky ocení i ti, co po sto metrech běhu sednou na lavičku, řeknou si, že tohle přece nemají za potřebí a raději si stáhnou novou appku.

Reklama
Reklama

Související články

Jak si žijí nejbohatší hráči pokeru na světě

30.12.2017 | PR články

Pro někoho je úspěch sláva, velké domy, drahé auta v garáži či krásné ženy. Pro nejbohatší pokerové hráče, jejichž příjmy mohou jít až na stovky… Celý článek

Skvostně čistá fasáda díky nanotechnologiím

28.09.2017 | PR články

Pěkná fasáda dělá čest celému domu, zatímco šmouhy, zašednutí a fleky dokážou dojem pokazit. Jak na skvostně čistou fasádu i po několika letech?… Celý článek

Kam se dřevem na zimu? Přeci do tepla a sucha

28.09.2017 | PR články

Přípravy na zimu vrcholí. Kdo má kamna, krbovky či kotel a potřebuje více dřeva než jiní, už určitě skládá polínka, řeže polena, případně… Celý článek

Reklama
Reklama