Aktivní sed jako pomocník proti bolesti zad

06.10.2016 | PR článek | Rubrika - Pracovna

Čím se takové ergonomické kancelářské křeslo liší od toho klasického? Velmi zásadní rozdíl je v jeho sedáku. Ten totiž není klasicky pevný, ale je jako nestabilní plošina. Tím, že musíme neustále udržovat rovnováhu, dochází k posilování svalů pánevního dna, zad a bráníce. Tím vytváříme oporu pro dlouhodobé udržení zdravého sedu.

Aktivní sed jako pomocník proti bolesti zad
Reklama

Pořídili jste si do vaší kanceláře kvalitní kancelářskou židli, ale přesto vás trápí bolesti zad? Ta správná židle do kanceláře je základ pro to, abychom vydrželi sedět i několik hodin bez bolesti. Je ale pravdou, že dlouhodobým sezením naše svaly ochabují a my nejsme schopni udržet tělo ve správné pozici. To pak může způsobit bolesti, ale i velmi nepříjemné zdravotní komplikace, v podobě vyhřeznutí plotének. Je tedy nezbytné svaly posilovat.

Možná vám teď problesklo hlavou, že je to sice pěkné, ale že na posilování nemáte čas. A napadlo vás již někdy posilovat během toho, co sedíte u své práce? Stačí k tomu pouze mít ergonomické kancelářské křeslo.

Možná můžete mít dojem, že takové posilování vás musí rozptylovat od práce. Je ale pravdou, že se jedná o velmi přirozený způsob posilování, který nevytváří velkou námahu. Naopak vám může pomoci se na svou práci soustředit ještě lépe, neboť nebudete rozptylovaní bolestí.

Kancelářské křesla za skvělou cenu i pro vás

Pokud si myslíte, že investice do takového křesla musí být velmi nákladná, potom se nenechte zmást. B2B Partner vám přináší nabídku ergonomických i klasických kancelářských křesel s mnoha výhodami. Jaké to jsou?

  • Nízké ceny
  • Široký výběr
  • Vysoká kvalita
  • Rychlé dodání zboží
  • Doprava zdarma
  • Záruka 7 let

Neváhejte vybírat ergonomické kancelářské křeslo i další druhy kancelářských židlí a křesel za skutečně skvělé ceny. Můžete dokonce získat dvě za cenu jednoho, díky skvělé akci 1+1 zdarma, kterou často pro naše zákazníky připravujeme.

Reklama
Reklama

Související články

Domácí kancelář, do které se nebudete stydět pozvat klienty

24.01.2019 | Pracovna

V dnešní době není nic neobvyklého, když můžeme svoji práci vykonávat z domova. Proto se najde mnoho domácností, kde je vytvořený menší pracovní kout… Celý článek

Dopřejte svým zaměstnancům příjemné kanceláře. Věřte, že se vám za to odmění

23.07.2018 | Pracovna

Aby zaměstnanci svou práci vykonávali co nejlépe, potřebují k tomu patřičné podmínky. Ve svém zaměstnání se v první řadě musí cítit dobře. Celý článek

6 tipů pro útulnou pracovnu, aneb jak mít při práci pohodlí

09.04.2018 | Pracovna

Pokud hledáte tipy a rady, jak si zařídit útulnou pracovnu, pak je tento článek určen právě vám. Bude se jednat o inspirace, jak docílíte toho, že… Celý článek

Domácí pracovna: Jde to vkusně i stylově

20.11.2017 | Pracovna

Práce z domova? Dneska skutečně žádný problém. Pokud jste se rozhodli, že pracovat z domu pro vás bude efektivnější či pokud je možné vaše povolání… Celý článek

Reklama
Reklama