Správa nemovitostí Olomouc

01.09.2018 | PR článek | Rubrika - Služby

Nákup nemovitosti k investici může představovat krom solidních zisků i možná rizika. Nájemníci mohou porušovat smluvní podmínky, narušovat domovní klid a problémy můžete mít také vy. Například se správným vyúčtováním energií, zajišťováním servisu, pojištěním různých technických zařízení nebo se zajištěním patřičných právních služeb.

Správa nemovitostí Olomouc
Reklama

Správa nemovitostí a její rizika

Správná nemovitost k investici vám musí přinášet dlouhodobý zisk bez starostí, rizik a přílišné námahy. Má to ale i svá úskalí. Nelehká správa nemovitostí může jejich vlastníky stát mnoho času nebo různé a hlavně zbytečné starosti. Někdy také další výdaje.

Jak to mu vše účinně předejít? V první řadě je nutné znát problematiku správy nemovitostí, obeznámit se všemi právní předpisy, znát neustále se měnící ustanovení úřadů a podobně. To nejhorší ale může přijít až ze strany nájemníka. A nebylo by to poprvé. Nájemník totiž může ničit interiér a vybavení bytu, narušovat domovní řád, rušit noční klid nebo neplatit nájem v čas. Někdy dokonce vůbec. Tohle všechno pak padá na vaši hlavu a nikdo jiný to za vás neudělá. A určitě nám dáte za pravdu, že to není příjemná záležitost. Ani pro jednu stranu sporu.

Správa nemovitostí Olomouc

Naše správa správa nemovitostí Olomouc je tu pro vás už od roku 2007. Coby rodinná firma Musil reality se pohybujeme v oblasti realit a nemovitostí již z kraje roku 2003. V současné době našim klientům spravujeme několik set nemovitostí k investici. V portfoliu máme domy, byty, bytové domy a další nebytové prostory jako kancelářské budovy a podobně. Mimo Olomouc spravujeme bytové i nebytové domy také v Prostějově, Přerově, Šternberku, Mohelnici, Zábřehu nebo Litovli.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Levná elektřina se hodí, její spotřeba v ČR roste

19.02.2020 | Služby

Ceny elektřiny a plynu se stále zvedají, nicméně roste i jejich spotřeba. Loni se v ČR spotřebovalo celých 73,9 terawatthodin. Možná vás to ani… Celý článek

Služby pro SVJ

02.09.2018 | Služby

Pro řadu společenství vlastníků jednotek (SVJ) se stává kompletní správa bytových domů, jednotlivých bytů a dalších nemovitostí těžko řešitelným… Celý článek

Reklama
Reklama