Reklama

Jarní soutěž o samolepící dekorace s postavičkami z dětských Večerníčků!

04.03.2011 | Redakce | Rubrika - Soutěže

Odpovězte správně na uvedenou otázku a vyhrajte jednu z 3 ks dekorací do dětských pokojíčků. Známými večerníkovými postavičkami si můžete ozdobit nejen zdi, ale i nábytek.

Jarní soutěž o samolepící dekorace s postavičkami z dětských Večerníčků!
ReklamaSOUTĚŽNÍ OTÁZKY ZNÍ:

1. Dětské dekorace - během chvilky zvládnete Vy nebo i Vaše děti změnit dětský pokoj k nepoznání, v sortimentu nabízíme samolepicí dekorace (opakovaně nalepovatelné), pěnové figurky, nálepky na vypínače, polštářky.... Jakou barvu má autíčko na dekoraci SN520?
a) červenou
b) modrou
c) zelenou

2. Tipněte si kolik lidí navštíví webové stránky www.obydleni.cz dne 1.4.2011? (Tipované hodnoty budou porovnány s nezávislým výsledkem měření ze serveru Toplist.cz)

Při hledání správné odpovědi Vám pomohou stránky www.dcfix.cz

Tři soutěžící, kteří správně odpoví na první otázku a navíc budou mít co nejpřesnější tip na otázku druhou, se mohou těšit na:

1.cena: samolepící dekorace v hodnotě 330,- Kč
2.cena: samolepící dekorace v hodnotě 330,- Kč
3.cena: samolepící dekorace v hodnotě 330,- Kč

Vaše odpovědi zasílejte na email souteze@obydleni.cz, nezapomeňte uvést celé své jméno a adresu. Do předmětu emailu uveďte DCFIX.

Platnost soutěže do 31.3.2011!

Firma HORNSCHUCH CS, spol. s r.o. (HCS) byla založena v roce 1992 jako dceřinná společnost německé firmy Konrad Hornschuch AG se sídlem ve Weissbachu a začala na českém trhu působit jako velkoobchod se samolepicími fóliemi d-c-fix, ubrusovinou a prostíráním. Výrobky mateřské firmy se postupně rozrostly o samolepicí podlahovou krytinu, samolepicí bordury, koupelnovou metráž, obklady stěn, protiskluzové podložky a nově také o samolepicí dekorativní obrázky a doplňky.

K výrobkům od mateřské firmy se postupně přiřazovaly další skupiny výrobků - papírové tapety společnosti RASCH, lepidla a tmely firmy PUFAS, fototapety a plakáty WIZZARD, dekorační dětské výrobky belgické firmy DECOFUN, raufaser tapety a sklovláknité tapety VITRULAN. Kromě tohoto zboží dováženého z Evropy, zařadila HCS do prodávaného sortimentu i výrobky z vlastního dovozu (korkové podložky, pěnové figurky) a v roce 2005 ještě kolekci dekorativních nálepek s motivy českých večerníčků a vlastních dětských motivů, vyráběných v ČR exkluzivně pro HORNSCHUCH CS, spol. s r.o..

Reklama
Reklama

Související články

Soutěž o elektronický bidet

21.03.2011 | Soutěže

Vyhrajte elektronický bidet v hodnotě 14.900,- Kč od společnosti Ortoservis s.r.o. Celý článek

Soutěž o designové rohožky a osvěžovače vzduchu 2

21.03.2011 | Soutěže

Přinášíme vám novou soutěž, ve které můžete opět vyhrát designové rohožky a osvěžovače vzduchu od společnosti Komfort. Celý článek

Soutěž o nejhezčí dětský pokojíček 2011

17.03.2011 | Soutěže

Připravili jsme pro Vás novou soutěž o nejhezčí dětský pokoj, ve které můžete vyhrát samolepicí dekorace na zeď, dveře a nábytek nebo dekorativní… Celý článek

Soutěž o obrazy 3Decor 2011

28.02.2011 | Soutěže

Přinášíme Vám novou soutěž o obrazy dle vlastního výběru od společnosti 3Decor Design. Stačí odpovědět na jednoduché otázky a jeden z obrazů může být… Celý článek

Reklama
Reklama