Reklama

Soutěž o designové rohožky a osvěžovače vzduchu 2

21.03.2011 | Redakce | Rubrika - Soutěže

Přinášíme vám novou soutěž, ve které můžete opět vyhrát designové rohožky a osvěžovače vzduchu od společnosti Komfort.

Soutěž o designové rohožky a osvěžovače vzduchu 2
Reklama

V současnosti nabízí společnost Komfort výběr více než 5000 vzorů koberců, 2000 podlahových krytin, 1000 vzorů plovoucích a dřevěných podlah a přes 300 vzorů látek a dveří. V rámci služeb obšíváme koberce, přistřihujeme dle přání zákazníků, montujeme podlahy, nabízíme splátkový systém, dopravu a odnos zboží. Máme nabídku také pro podnikovou klientelu. Produkty se zvýšenými užitnými parametry a atesty nutnými pro veřejné budovy.

Společnost Komfort je jednou z největších prodejních sítí ve Střední Evropě, specializujících se na podlahové krytiny. V posledních letech jsme rozšířili naše prodejní aktivity také na Českou a Slovenskou republiku.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY ZNÍ:

1. Společnost Komfort má ve svém sortimentu také nejmodernějsi trendové koberce. Letošní rok 2011 je především ve znamení :
a) Přírodních motivů
b) Industriálních motivů
c) Kosmických motivů

2. Tipněte si, kolik lidí navštíví webové stránky www.obydleni.cz dne 4.4.2011? (Tipované hodnoty budou porovnány s nezávislým výsledkem měření ze serveru Toplist.cz)

Tři z Vás, kteří správně odpoví na první otázku a zárovneň budou mít co nejpřesnější tip na otázku druhou, se mohou těšit na výhru:

designová rohožka a osvěžovač vzduchu

NÁPOVĚDA: Správnou odpověď naleznete na stránkách www.komfort.eu

Vaše odpovědi zasílejte na email souteze@obydleni.cz, do předmětu emailu uveďte KOMFORT a samozřejmě v emailu nezapomeňte uvést celé své jméno a adresu.

Platnost soutěže do 3.4.2011!

Reklama
Reklama

Související články

Soutěž o elektronický bidet

21.03.2011 | Soutěže

Vyhrajte elektronický bidet v hodnotě 14.900,- Kč od společnosti Ortoservis s.r.o. Celý článek

Soutěž o nejhezčí dětský pokojíček 2011

17.03.2011 | Soutěže

Připravili jsme pro Vás novou soutěž o nejhezčí dětský pokoj, ve které můžete vyhrát samolepicí dekorace na zeď, dveře a nábytek nebo dekorativní… Celý článek

Jarní soutěž o samolepící dekorace s postavičkami z dětských Večerníčků!

04.03.2011 | Soutěže

Odpovězte správně na uvedenou otázku a vyhrajte jednu z 3 ks dekorací do dětských pokojíčků. Známými večerníkovými postavičkami si můžete ozdobit… Celý článek

Soutěž o obrazy 3Decor 2011

28.02.2011 | Soutěže

Přinášíme Vám novou soutěž o obrazy dle vlastního výběru od společnosti 3Decor Design. Stačí odpovědět na jednoduché otázky a jeden z obrazů může být… Celý článek

Reklama
Reklama