Dokonalé betonové oplocení PILEG

05.11.2012 | PR článek | Rubrika - Stavba

Chcete mít skutečně pevný plot, spolehlivě zajišťující vaše bezpečí po dlouhá léta? Toto a ještě řadu dalších výhod získáte volbou betonového oplocení PILEG. Jedná se o univerzální do detailů propracovaný stavebnicový systém s betonovými tvarovkami.

Dokonalé betonové oplocení PILEG
Reklama

Bezpečný a estetický

Plot by měl být v prvé řadě odolný, zabraňující průniku na ohrazený pozemek, ale také dotvářet celkový dojem ze stavby. Volba materiálu ke stavbě plotu se tedy odvíjí i od toho, jak bude plot korespondovat s materiálem použitým na stavbu domu. Dalšími podstatnými kritérii jsou pracnost stavby plotu a jeho cena. Rozhodnete-li se pro plot s betonových tvarovek, můžete postavit plot plný, který vlastně slouží jako malé nepropustné opevnění, nebo lehčí plot s plotovými sloupky a plotovou výplní. Druhá varianta je nejen lehčí, subtilnější, ale i levnější a přitom stejně dobře chránící vaše bezpečí. Takovým je právě systém PILEG s betonovými tvarovkami.

 

Rychlá a přesná výstavba

Betonovým oplocením PILEG vytvoříte podezdívku plotu a jeho jednotlivé sloupy. Výplní plotu pak může být materiál podle vašeho rozhodnutí. Doporučujeme kovové oplocení PILEG, vytvářející ucelený vzhled, který můžete doplnit i vhodnými rozměry bran a branek sytému PILEG. Tvarovky z betonu umožňují rychlou, přesnou a jednoduchou výstavbu. Je to v podstatě stavebnice, jejíž jednotlivé prvky mají speciální do sebe zapadající zámky. Takové provedení a přesnost tvarovek velmi usnadní realizaci stavby, a to bez nutnosti spáry.

 

Přírodní povrchová úprava

Tvarovky z betonu jsou s kamínkovou povrchovou úpravou. Znamená to, že mají přírodní vzhled a vybírat si můžete s několika. Všechny tvarovky (sloupkové, průběžné oboustranné, jednostranné i krycí stříšky) jsou vyráběny v několika různých rozměrech. Systém je velmi variabilní a máte tak možnost stavět přesně podle svých představ.

 

 

 

Armovaná prahová deska

Obáváte se při stavbě pracného hloubení výkopu v celé délce plotu do nezámrzné hloubky? Tak tuto starost mít nemusíte. Bezzákladový systém výstavby jednoduchým a úsporným způsobem „vynese“ plotové zdivo. Postačí jen připravit základ pro sloupky. Základ pro další části plotu vytvoří armovaná prahová deska z vibrolisovaného betonu vyztuženého armovacím železem. Tím se vyhnete nutnosti přípravy terénu hloubením výkopu po celé délce plotu, docílíte snadno přesnosti instalace a navíc uspoříte náklady při spotřebě betonové směsi. PILEG  - betonové  oplocení je nenáročné na údržbu a má velmi dlouhou životnost. Sestavuje se jednoduše a rychle, je snadno opravitelný a esteticky velmi působivý.

   

 

Více informací a sortiment výrobků najdete na www.pileg.cz

Můžete si také okamžitě vypočítat cenu pro váš plot v konfigurátoru betonového oplocení. V konfigurátoru můžete měnit vše, co vás napadne - povrchovou úprav tvarovek, šířku brány a branky, ale také barvu fasády domu, barvu střechy nebo okapů.

Výhody betonového oplocení PILEG

  • dokonalá ochrana majetku
  • rychlá a jednoduchá montáž
  • bezzákladový systém - úspora práce i materiálu
  • snadná oprava v případě poškození
  • cenová dostupnost
  • bezúdržbovost, dlouhodobá životnost
  • variabilita systému

Reklama
Reklama

Související články

Střecha jako nová – čistíme střešní krytinu od mechu

25.09.2020 | Stavba

Mech nepůsobí na střešní krytině esteticky a navíc může být i dosti problematický. Odstranění mechu ze střechy je tedy žádoucí, otázkou ovšem zůstává… Celý článek

Lehké střešní krytiny značky Onduline

05.08.2019 | Stavba

Vybrat si střešní krytinu může být běh na dlouhou trať. Na trhu je tolik rozdílných možností. Po které ale sáhnout? Pokud hledáte lehkou střešní… Celý článek

Co stavitelům nabízí stavebniny PRO-DOMA?

25.04.2019 | Stavba

Jedním z nejdůležitějších předpokladů každé úspěšné stavby je přístup k dostatečně širokému sortimentu kvalitních a regionálně dostupných stavebnin.… Celý článek

Vybíráme jímku. Jak na to?

15.06.2018 | Stavba

O tom, co je to jímka, se není nutné dlouze rozepisovat. V praxi se jedná o hermeticky uzavřenou nádobu, který je umístěná pod zemí. Když se… Celý článek

Reklama
Reklama